Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172701) enginev3.0 válasza Ciccuka (#172693) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez most azt jelenti hogy ez jó vagy hogy ez a legalja?
Jobb mint az imilab-ok?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#172702) tundermacko válasza fradi81 (#172695) üzenetére


tundermacko
csendes tag

Ennek a fajtának használható a wifije? Kb 20m-re lenne a rooter, de csak 1 gipszkarton fal lenne közöttük.

Köszi mindenkinek a kamerás válaszokat!

(#172703) DeFranco válasza szabifotos (#172700) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ZT102 simán meg tudja ugrani ezeket a problémákat helyből, akcióban 10 dollárért

ami gagyi az gagyi

(#172704) GIJoe válasza macera2 (#172691) üzenetére


GIJoe
addikt

Épp erről nincs infóm, de a Boxym nevű masináról tudok majd írni... (ha megérkezik ofc)

(#172705) fradi81 válasza tundermacko (#172702) üzenetére


fradi81
veterán

Úgy rémlik gyengébb mint egy telefoné, szóval ha már annak is alacsony akkor necces a kamera.

moto g72, Ninebot d28e

(#172706) p.t.r válasza Beni2360 (#172133) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Én is vettem egy ilyet. Most hozta a futár. Nagyon tetszik, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet! :R :R

(#172707) Nikaré


Nikaré
őstag

Tudtok olyan, egyszerű megoldást javasolni ami kültéri kapucsengő megnyomásakor a mobil telefonra is jelezzen?

(#172708) MADcat válasza Nikaré (#172707) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ilyesmire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#172709) Nikaré válasza MADcat (#172708) üzenetére


Nikaré
őstag

ööö, kamera nem is merült fel mint igény. Elég lenne, ha megbízhatóan jelezné a csengetést (a terv az lenne, hogy a telefon jelezze, esetleg egy okos karkötő is rezegne) akár egy hívás közben, zene hallgatás közben stb.
Ezektől kamerás izéktől tartok, hogy az időjárás hamar kinyírja (pedig nem is rossz ötlet amúgy) thx
banggood ?

(#172710) Donki Hóte válasza Ciccuka (#172699) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amikor azt írtad, hogy sorjás a vezetékszett, akkor azért nagyobb drámára gondoltunk :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#172711) Ciccuka válasza enginev3.0 (#172701) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szerintem itt kezdődik, ami már használható fajta (az attól függ miként hasonlítod az Xiaomi Imilab-okhoz, mert az egy drágább kategória).

SriCam SriHome SH024 3Mp az aktuális modell [link]
Az árát nézve elég nagy a tudása.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#172712) Ciccuka válasza Donki Hóte (#172710) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha az olcsóbb DT-830 és a DT-182 multiméternek a mérőzsinór szettje nem sorjás (igaz azoknak idővel elreped a tű körül a vége), akkor ennek se legyen az.

A csatlakozónál és a fogantyújánál is sorjás. Rossz érzés csatlakoztatni és megfogni.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#172713) Beni2360 válasza Ciccuka (#172712) üzenetére


Beni2360
félisten

KÉpzeld vettem egy Yamaha AVR a nyáron 185K Ft és a távja körben éles volt az illesztésnél. Szinte vágta a kezemet, na fogtam egy köröm polír stikket és körbe csiszoltam vele. Most simogatja a kezemet és szoktam vele TV-zés közben játszadozva csúsztatni az újaimat a szélén. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#172714) enginev3.0 válasza Ciccuka (#172711) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én imilabot nézegetem, szerintem az is lesz majd
Jó áron van és szimpatikus :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#172715) Donki Hóte válasza Ciccuka (#172712) üzenetére


Donki Hóte
veterán

De milyen jó érzés lesz, ha előveszel egy sniccert és kb. 24,7 másodperc alatt levágod a sorját. Egyrészt dagasztja a kebledet a sima csatlakozó tulajdonlásának a ténye, másrészt büszkeség tölt el, ha arra gondolsz, hogy a saját kezed munkájával hoztad helyre más elrontott munkáját :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#172716) macera2


macera2
aktív tag

Tegnap az eBay-ről eszközöltem egy rendelést, minden OK, PayPal visszaigazolás, stb. Banggoodról is próbáltam rendelni valamit, - itt is fizetés PayPal-al, de "Error 403, Forbidden" visszajelzést kaptam. Mi lehet a gond? Az "Email Only" szöveg jelent valamilyen rendelési módszer változást. Eddig még nem volt a Baggod-on ilyen gondom.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#172717) Ciccuka válasza Donki Hóte (#172715) üzenetére


Ciccuka
veterán

A mérőzsinór részeit (ami gumis anyagú) nem igazán lehet jól sorjázni (nagyon éles eszköz kell hozzá).

Egyébként azt vettem észre általánosságban, hogy manapság egyre minden sorjásabb (romlik a minősége).
KIS tárolódobozokat, kukát vettünk (Tesco-ból) nemrég és muszáj volt lesorjázni, mert olyan állapotban volt az összes (egyszerűen elvágja a kezemet).

Valahol láttam, hogy lehet kapni, valami direkt erre a célra szolgáló eszközt. Csak valamelyik fémre valamelyik pedig műanyagra a legalkalmasabb.


[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#172718) TheProb válasza Ciccuka (#172717) üzenetére


TheProb
veterán

Ezek elég gagyinak tűnnek, de legalább nem olcsók.
Sorjázóból én a NOGA-t javaslom, garantált minőség és nem vészes az ára.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#172719) Beni2360 válasza macera2 (#172716) üzenetére


Beni2360
félisten

Az Email Only szöveg annyit takar, hogy azt a saját e-mail fiokodból linkelve tudod megvenni azon az áron ameddig érvényes az opció vagy el nem fogy.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#172720) solti


solti
senior tag

Így se jártam még: rendeltem aliról egy eladótól óraszíjat okosórához, és kaptam egy skoda/vw aux usb/line-in adaptert, amit az a kereskedő elvileg nem is árul. Írtam üzit, meg refund kérelmet, kíváncsi leszek :)
ui: 8 usd lett volna az óraszíj, ez elvileg 18-28 usd-t ér, csak éppen nem nekem, mert nincs rá szükségem...

[ Szerkesztve ]

(#172721) Ciccuka válasza TheProb (#172718) üzenetére


Ciccuka
veterán

Noga sorjázószerszámból SC 7500 jónak tűnik csak drága.

Valami olcsóbbat keresek elsősorban pl.: Burr Removal Knife Plastic
Korábban láttam egy fanyelűt (talán ebay-en), ami műanyaghoz valónak tűnt (ilyen kampószerű feje volt), de most nem találom.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#172722) TheProb válasza Ciccuka (#172721) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem ez van és kapsz hozzá egy valag pótfejet.
De itt körbe tudsz nézni: [link]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#172723) szabifotos válasza DeFranco (#172703) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nekem van az is. Komolyabbnak nem mondanám. Elvagyok mindkettővel.

(#172724) DeFranco válasza szabifotos (#172723) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én nem próbáltam még vele hegelt olvasni, de eszköz jellege van. üzemszerűen működnek a gombok, a csatlakozók pontosan csatlakoznak, a mérő mér, a kijelző kijelez.

(#172725) Bendegúz98 válasza DeFranco (#172724) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Massage gun-ban kernem a segitsegeteket. Ha van bevalt lehetoleg eu-bol,megkoszonom.

(#172726) tundermacko


tundermacko
csendes tag

Sincerity honnan küld? Eu raktár, vagy vám fizetős az akció?

(#172727) Beni2360 válasza tundermacko (#172726) üzenetére


Beni2360
félisten

Link-link vesszöcske, készen van a válaszka.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#172728) snpetit


snpetit
aktív tag

Alira érvényes kupont sikerült találnia valakinek? Amiket találtam itt is mindre azt írja lejárt :-( 28 $ a cucc amire kellene valami.

(#172729) Silent77 válasza snpetit (#172728) üzenetére


Silent77
veterán

Nincsen, tegnap lejártak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#172730) csucsotke válasza Ciccuka (#172721) üzenetére


csucsotke
aktív tag

:)Imerős cucc. Abszolút ipari hulladék. Úgy a 20. doboz után már lehet hogy ráérzel, de legjobb egy időre elhelyezkedni gyártósorrra ahol napi 8 óra után a próbaidő végére talán rááll a kezed, amit sima fémreszelővel elsőre megoldanál. Azzal fémről is könnyedén le lehet szedni a sorját, műanyagról meg méginkább. De keményebb smirgli összehajtva is jó ha nem férsz hozzá reszelővel. (de nem a márkára értettem, a cucc minőségre jó is lehet csak maga a találmány a sz... gyárakban hitkérdés, van ahol kézbe sem fogják, van ahol néhányan dícsérik, a többség meg reszel)

[ Szerkesztve ]

(#172731) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

Többször is leejtettem a convoy s2 lámpámat, így kontakt hibás lett.... Nem láttatok 10 dolláros áron valahol? Köszönöm szépen előre is! :) (megpróbálom majd megszerelni, de biztosra akarok menni, mert kell a lámpa)

[ Szerkesztve ]

(#172732) tupacamaru válasza csuzda (#172731) üzenetére


tupacamaru
veterán

[link] Én ilyet vettem bele, szintén leejtés miatt lett kontaktos.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#172733) edk- válasza solti (#172720) üzenetére


edk-
őstag

Hogy káromkodhat az octaviás, aki meg az óraszíjaddal nem tud mit kezdeni. :D

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#172734) GIJoe


GIJoe
addikt

Canon EOS M100 15-45mm 250(mailbox.de...)

(#172735) ahenobarbus


ahenobarbus
tag

Üdv,

Ilyesmi digitális szögmérőt [link], vett valaki már a messzi távolból?
Melyik olcsó és jó?

uff, ocs.

(#172736) fateless válasza GIJoe (#172734) üzenetére


fateless
veterán

Ez nálunk is 90k volt "kifutó" korában pl MM-ben úgy fél éve. Sokat agyaltam is rajta anno, mert jó gép

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#172737) edk- válasza ahenobarbus (#172735) üzenetére


edk-
őstag

Jobb ez, mint egy ingyenes inclinometer app a telefonon?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#172738) Silent77 válasza ahenobarbus (#172735) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem van hasonló, de nem használom. Megvettem, mert tetszett. :D
Egyébként jó.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#172739) kenand


kenand
veterán

Xiaomi BT mouse Bangood HK raktár, 12.99 USD (+ 3-7 USD posta)
(Reggel még volt ezüst, most goldot kínál)

(#172740) Tim82 válasza kenand (#172739) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez szállítással együtt nem sokkal kevesebb (a legolcsóbb szállítási opciót figyelembe véve), mint az itthon is kapható Xiaomi Dual Mode (BT + 2,4 GHz wireless dongle is) egér (fehér változat: HLK4040GL, fekete változat: HLK4041GL, csak hogy legyen mire rákeresni).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#172741) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Aki sorjázni akar: iparban ezt használom évek óta ->

Nem éri meg a műanyagot venni, igaz, h tartós, de nálam már szakadt ki a feje pengével együtt (iparban, tehát nem hobbyra).
Másik: a Jász Plasztikban 12 éve a lányok amikor leszedték a darabot a gépről, sorjázták is, HA KELLETT! Mert a szerszámkészítő dolga volt, h a szerszám NEM SORJÁZHAT, persze a technológiát volt, h nem lehetett másképp kivitelezni.

(#172742) kenand válasza Tim82 (#172740) üzenetére


kenand
veterán

Köszi, azt nem ismertem, de ezt a típust régóta használjuk, van 4 db és tartósan működnek.

(#172743) macera2 válasza Beni2360 (#172719) üzenetére


macera2
aktív tag

Kösz az infót! Már csak azt kéne tudnom, hogy az a „saját e-mail fiokodból linkelve” módszer mit takar. :F Ha erről is küldenél egy kis infót, azt előre is nagyon megköszönném.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#172744) ahenobarbus válasza edk- (#172737) üzenetére


ahenobarbus
tag

Üdv,

Igen szerintem jobb, mert mágnessel rögzül például a körfűrész lapjára, és könnyebb pontosan beállítani a szöget vele.

uff, ocs.

[ Szerkesztve ]

(#172745) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

11.11-i rendelés 14-i feladás ma megjött kínából. :Y

(#172746) chatran válasza kenand (#172742) üzenetére


chatran
őstag

Jól működik ez az egér, de mivel teljesen lapos 1-2 óra használat után már nagyon kényelmetlen volt használni. Hamar el is ajándékoztam.

(#172747) bul07


bul07
nagyúr

Dilemmába vagyok

Rendeltem 3db üvegfóliát, erre küldtek 3db szilikon átlátszó tokot
A gond
-Ha nyitok ügyet akkor úgyis részleges visszatérítést fog felajánlani mert hogy kaptam tokot, csak ép én ezt a tokot soha az életben nem rakom fel a telefonra
-Esetleg kérheti hogy küldjem vissza és full redund, egye ez macera és nem is éri meg

-Vagy hagyom ketyegni az időt és majd nyitok refundot hogy nem jött meg, ami hát..

De én hajlok az utolsó megoldásra mert nekem az a leg egyszerűbb

Csak a üvegfóliára meg szükségem lenne, ejjjjj

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#172748) Tim82 válasza kenand (#172742) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én azért vettem az általam írtat, mert a dual mode-on (BT + dongle) felül még "silent" klikkelésű egér is. Még nincs meg régóta, így tartósságra nem tudok még mit mondani.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#172749) GIJoe


GIJoe
addikt

#akció Bose SoundLink Mini II 105(mailbox.de hazahozza) kuponkód: 80681

(#172750) Wajk válasza bul07 (#172747) üzenetére


Wajk
addikt

Ilyenem még nem volt, de megpróbálnám, hogy lefotózva beküldöd, hogy nem üveget hanem tokot kaptál, amire nincsen szükséged és nem tudod felhasználni. Full Refundot kérsz. Ha a 3/4-et megadják azzal én kiegyeznék.

Nekem volt egy olyan BT Stick, ami 20mp után elaludt, de bekapcsolás után ha rácsatlakoztál akkor működött órákig. Levideóztam beküldtem, hogy a cucc használható, de arra amire nekem kell (és az adatlapon is meg volt adva), hogy folyamatosan elérhető legyen nem működik. Ezért számomra használhatatlan. Kértem és meg is kaptam a full refundot.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.