Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171801) -secret- válasza w.miki (#171797) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mondom szerintem mára elfogytak. Holnap próbáljátok korábban. :K

(#171802) Bendegúz98 válasza -secret- (#171801) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Ugreen official storenal is ott a dobozka,nekem az is ures :(

(#171803) oszy


oszy
veterán

Múltkor gondolkodtam egy ablaktörlőgumi vágón. Kérdeztelek is titeket, hogy mik a tapasztaltok.
Ma volt végre időm és leszereltem a hátsó ablaktörlőt. Ez egy műanyag borítással ellátott törlő.
Megtisztítottam, kiszereltem a gumit belőle és megfordítottam. Láss csodát: szépen működik. :) Egyébként Bosch márkájú. Lehet éjszakai műszakban gyártották. :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#171804) Dluinet válasza oszy (#171803) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha spórolni akarsz, akkor vegyél ali-ról csak ablaktörlő gumit, és csak azt cseréld inkább, mint megvágni a gumit.
Keresőszavak: wiper blade strip refill

Ha meg vannak a gyári lapátok, akkor mindenképp érdemes csak a gumit cserélni rajta, mert a nyomáspontja az autó szélvédőjéhez van méretezve, így jobb lesz, mint egy univerzális lapát.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#171805) oszy válasza Dluinet (#171804) üzenetére


oszy
veterán

Az előbbit csak azért írtam, mert új a lapát (2 hónapos) és nem akartam ennyi idő után újat venni. Gondoltam hátha ezzel menni fog, de szerencsére megoldódott. Egyébként megveszem én a rendeset a megfelelő autósboltban. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#171806) Beni2360 válasza oszy (#171805) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a Ford C-Maxnak igen csak drágák az első lapátok de most 10 év után kezdenek csíkozni. De ha ezt nézzük már nem is drágák.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#171807) szaja11


szaja11
újonc

"Skillet" és "gyemipapa" kérésére:

Bocs nem nézem be, de most linkelem . Ezt:

https://aqua.hu/mobiltelefon-kiegeszito/xiaomi-70mai-jump-starter-power-bank-indito-tolto-xm70maijspb-t892977

[ Szerkesztve ]

(#171808) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,

kerékpárra keresek hátsó lámpát, amit a támvillára lehet rögzíteni (mindkettőre 1-1db), vagyis a lényeg hogy vékony csőre fel lehessen tenni, és nagy szögben lehessen hozzá képest vízszintbe állítani a lámpát (függőlegeshez képest 52°-os a cső szöge). Illetve akkus legyen, nem akarok gombelemekkel szórakozni.

Alapvetően az a problémám hogy nyereg alatti táskám van [kép] , amire a feltett lámpa lefele világít, és mindig le-feltenni töltésre nem a legkönnyebb, a nyeregcsőre meg hiába teszem, ha a táska és a kerék között van egy centi ahol ki tud világítani. Így maradt a 2 támvilla. :R

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#171810) tonyrulez válasza fess (#171809) üzenetére


tonyrulez
őstag

Mivel csak a csőre párhuzamosan lehet feltenni, felfelé fog világítani. Van akkora fényereje oldalra, hogy autós is lássa távolról?

4 8 15 16 23 42

(#171811) tucsok.


tucsok.
senior tag

Tudtok ajánlani gyermek okos órát ? Hívható, GPS követő, vízálló ezek a minimum követelmények. Aliexpress, banggod.... stb. Játszik. Ha van európai raktárban még jobb!

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#171812) bbsofficial válasza tonyrulez (#171810) üzenetére


bbsofficial
tag

Ferde a felfekvő konzolja, így nagyjából pont vertikálisan áll, ha nyeregcsőre teszed. :)

Megfordítható, de ha támvillára tennéd, ami a másik irányba dől, annyit nem tud balanszolni.

(#171813) tonyrulez válasza bbsofficial (#171812) üzenetére


tonyrulez
őstag

Valóban, most látom a vélemények képein. Hát nem nagy szög, mindenesetre jobb mint ami most van, teszek vele egy próbát :) Sajnos ilyen fajta lámpát nem találtam [kép]

4 8 15 16 23 42

(#171814) farkas-j válasza tonyrulez (#171808) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem ilyenek is vannak, és dönthetők és 90°-ban elforgathatók: link
Nálam fontos szempont volt, hogy ne beépített akkus legyen, hanem ceruza akkuval vagy elemmel működjön.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#171815) st6969 válasza tucsok. (#171811) üzenetére


st6969
őstag

Szólj lszi, ha netán találsz, engem is érdekelne :R

(#171816) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Banggood-on hogy tudok rendelést lemondani? :D nem jövök rá kb fél órája rendelt dologról van szó

Üdv SRicsi

(#171817) fess válasza tonyrulez (#171810) üzenetére


fess
őstag

Elég erős a fényereje, nem csak felfelé világít.

(#171818) w.miki válasza RicsiSuly (#171816) üzenetére


w.miki
veterán

írsz nekik mailt...
cservice@banggood.com

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#171819) bippeti válasza RicsiSuly (#171816) üzenetére


bippeti
tag

A bot-csetet csak messengeren keresztül tudtam kikerülni. Pár napja tudtam így töröltetni rendelést.

(#171820) RicsiSuly válasza bippeti (#171819) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Köszi a segítséget

Üdv SRicsi

(#171821) Zsoleszhun válasza Zsoleszhun (#171525) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ennél jobb kupont vártam 1000+ locsolásért de végül is nem rossz.

¯\_(ツ)_/¯

(#171822) _q válasza Zsoleszhun (#171821) üzenetére


_q
addikt

Ez elég gyene ennyi kattintgatás után :(((

(#171823) Mr.Csizmás válasza _q (#171822) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyet nekem a sima üzis is dobott pár shopra.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#171824) _q válasza Mr.Csizmás (#171823) üzenetére


_q
addikt

Idén ezek szerint nem lesz a tavalyihoz hasonó kupon áradat a 10/5-höz hasonlóan :/

(#171825) Mr.Csizmás válasza _q (#171824) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb nem érzek semmi ellenállhatatlan vételt, pedig vagy 25 seller kuponom van már. max szokásos usb-c kábel adag valamelyik nevestől.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#171826) bul07


bul07
nagyúr

Ha már kuponok

Arra figyeljetek hogy egyes eladókhoz szóló kuponok 1órán keresztül használhatóak csak, és az első órában amikkor túl lesz terhelve minden
Na meg limitált készlet lesz, tavaly is volt olyan cucc hogy 30perc alatt elfogyott

Validity period: Nov 11, 0:00 PT - Nov 11, 1:00 PT

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#171827) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Egy USB hubra van rákötve a fejhallgatóm, billentyűzetem, hangkártyám, és az egerem.
Jelenleg dugdosom minden nap a home office alatt a céges gépből az asztalimba, és arra gondoltam, hogy az USB portok kímélése érdekében keresnék egy olyan USB switchet (vagy akár hubot, ami önmagában tudja ezt), ami a bemenetek között tud switchelni, és a kimenetén rajta lehetnek a cuccok. Tud valaki ilyet?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#171828) Benoe77 válasza CHIPman (#171827) üzenetére


Benoe77
őstag

Én ilyet vettem usb3 változatban, teszi a dolgát:
[link]

(#171829) DJGABI válasza CHIPman (#171827) üzenetére


DJGABI
addikt

jót linkelt a kollégam, kvm switch kell neked

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#171830) PainKiller13 válasza bul07 (#171826) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ez reggel 9 órát jelent ugye?

(#171831) _q válasza Mr.Csizmás (#171825) üzenetére


_q
addikt

Hasonlóan látom én is, lehet idén "kamu black friday" lesz.

(#171832) kulup válasza _q (#171831) üzenetére


kulup
tag

Azt még nem tudjuk, hogy 27.-én milyen lesz a Black Friday de a Single's day 11.-én lehet kamu.

[ Szerkesztve ]

(#171833) bul07 válasza PainKiller13 (#171830) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#171834) _q válasza kulup (#171832) üzenetére


_q
addikt

Jaa, én akkor elnéztem, azt hittem a 11.11 a black friday.

(#171835) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Hogy a francba lehet az alin azt beállítani, hogy a nyelv angol legyen, a pénznem pedig USA dollár és fixen úgy is maradjon?

Kb. minden nap állítgatom ezt és már nagyon unom, hogy mindig elmászik.

Tegnap este is állítottam ezt, erre ma rákattintva egy alis linkre, megint azt látom, hogy a nyelv francia, a pénznem meg AU dollár :W De az is sűrűn előfordul, hogy a nyelv orosz lesz :O

Mit kell tenni ahhoz, hogy ne állítódjon el az a beállítás :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#171836) AndrewBlase válasza Zsoleszhun (#171821) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Valami bug (vagy feature ;] ) lehet az appban, mert ma már vagy 100 egységnyi vizet alapozták össze. Van olyan vízszerzési lehetőség, ahol az eddigi napi 1 helyet 3-4× is engedi a "lejmolást".

Miért mindig én???

(#171837) tonyrulez válasza Donki Hóte (#171835) üzenetére


tonyrulez
őstag

Tudtommal linktől függ, ha nem standard aliexpress.com/item/0123456789.html formában van a link, hanem vannak utána mindenféle kapcsolók, azok miatt más nyelv/pénznem lesz. De ha szimplán egy ru végződésű linket nyitsz meg, akkor is átvált oroszra: https://aliexpress.ru/item/32856363667.html

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#171838) st6969 válasza tonyrulez (#171837) üzenetére


st6969
őstag

Az idáig OK, de ha mindent bezársz, és szimplán beírod, hogy aliexpress.com, vagy az elmentett könyvjelzőre kattintasz, akkor is átáll random spanyol, orosz, stb... nyelvre. Engem is rohadtul idegesít. Csak teljes cookie törléssel tudok tőle megszabadulni, de azt sose találom a böngésző beállításokban rögtön, meg töröl mentett jelszavakat is, ha nem vigyázok. Lényeg, hogy nyűglődni kell vele :(((

(#171839) CHIPman válasza st6969 (#171838) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Összevissza kattintgatok lengyel, orosz meg még ki tudja milyen linkekre, és weben mindig vissza tudom állítani USD/angolra a fenti menüből. Illetve nekem "magától" nem mászik el soha, csak ha a link olyan.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#171840) 1stVikman válasza AndrewBlase (#171836) üzenetére


1stVikman
senior tag

Megerősítem, lehet egy csomó vizet szerezni.
Ennek köszönhetően kész lett a fa.
Sima 3/20 - as kupont adott, ami ráadásul csak 11.11-13 között használható.
Nem érte meg ennyit foglalkozni vele. :/

(#171841) batagy válasza Benoe77 (#171828) üzenetére


batagy
őstag

Kösz a linket.
Ez az USB KVM switch engem is érdekel.

Jó minőségű 2A-es USB 5V adaptert tudtok hozzá ajánlani? Akár UGreen-t is. Csak mert össze vagyok zavarodva ezekkel a Quick Charger-ekkel.

(#171842) Donki Hóte válasza batagy (#171841) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért vagy összezavarodva a QC töltőkkel kapcsolatban?

Egyszerű a dolog, 10 dollár alatt mind vacak, 10-15 dollár között vannak már jók, 15 dollár fölött teljesen vállalhatóak.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#171843) batagy válasza Donki Hóte (#171842) üzenetére


batagy
őstag

Ehhez a KVM switch-hez sima USB táp ellátás kell, nem Quick Charge.
Ha Quick Charge-ot is tud egy adapter, akkor a "sima" töltést is tudja?

(#171844) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Valaki vett már walkie talkie- aliról gyereknek valami bevált? Ezt nézwgettem [link]

Üdv SRicsi

(#171845) DJGABI válasza batagy (#171843) üzenetére


DJGABI
addikt

lefelé kompatibilis, igen. lebeszélik egymással, hogy lassú töltést használjon.

(#171844) RicsiSuly nem gyó a link, inkább így [link] amúgy ja, a Motorolákat ajánlgatták itt is

én Retevis-t vettem, tök oké ez is [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#171846) Donki Hóte válasza batagy (#171843) üzenetére


Donki Hóte
veterán

5 V-os tápellátás kell neki, ami microUSB porton keresztül kap meg. A sima 5 V-os bármelyik jobbfajta USB telefontöltő tudja szolgáltatni, csak annyi az elvárás a switch leírása szerint, hogy a töltő 2 A áramot tudjon szolgáltatni.

Szóval itt felesleges a QC töltő, egy jó erős egyszerű USB töltőre van szükséged. Persze jó egy QC töltő is, hiszen bármekkora nagy ágyúval is lehet lőni verébre :K

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#171847) BladPussy


BladPussy
csendes tag

A TV hangját szeretném kiküldeni Bluetooth-os fülhallgatóra. Erre egy Bluetooth 5.0 Transmitter-t keresek 3.5mm-es (Jack) hang-bemenettel. De, bármilyen megoldás, ajánlat érdekel.

(#171848) Czimby válasza BladPussy (#171847) üzenetére


Czimby
addikt

Pont tegnap lettem felvilágosítva én is, hogy ehhez mindkét eszköznek Aptx low latencyt kell tudnia, különben késhet a hang a képhez képest ami marha idegesítő.

Persze ha a tv tudja a hang képhez való eltolását akkor nincs gond.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#171849) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Használ valaki ilyen masszírozó "pisztolyt"?
Mennyire erős?

(#171850) kory24 válasza Benoe77 (#171828) üzenetére


kory24
őstag

Xbox és PC közé is jó lehet ez?
Csak billentyűzet és egér lenne rá kötve, akkor elég a 2.0-ás is?
Valamint nem kell +5V?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.