Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171451) ollie válasza Ciccuka (#171450) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor az volt a hibás, aki hagyta lemerülni.

***

(#171452) gyapo11 válasza ollie (#171451) üzenetére


gyapo11
őstag

Magában az 1 év még nem elég infó. Ha van mechanikus kapcsolója, mint pl. az én vezeték nélküli billentyűzetemen, akkor a kszülék semmit nem fogyaszt, a LiIon akku simán bírja az 1 évet, még lesz is benne valamennyi töltés. Ha nincs mechanikus kapcsolója, akkor már fogyaszt valamennyit folyamatosan kikapcsolva is, de nem mindegy mennyit. Legyen mondjuk 10 μA, ekkor 1 év alatt ~90 mAh fogy az akkuból, ez sem vészes. Azonban ha gagyi áramkör van benne, és pl. (mint az én egyik elemlámpám) 8 mA-t fogyaszt kikapcsolva, az már 1 év alatt 70 Ah, na az csontra leszívja az akkut és tönkremegy.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#171453) ollie válasza gyapo11 (#171452) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De az is lehet, hogy már eleve nem volt feltöltve, amikor eltették.

***

(#171454) Ciccuka válasza ollie (#171451) üzenetére


Ciccuka
veterán

A 15 évesnél idősebb Ericcson telefon (670mAh Li-ion akkus), ha ilyen sokat áll, akkor 1 napnyi töltés után "rendbe jön".

Nem lemerülve hanem félig feltöltve lett elrakva (aminek elvileg a legjobbnak kéne lennie, tárolótöltés)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171455) ollie válasza Ciccuka (#171454) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem releváns. Egyrészt valszeg nagyobb akku van abban, másrészt bármelyik akku túlmerülhet.
A Kindle-t is kidobhatod, ha 1 évig nem töltöd (vagy valahogy akkut cserélsz), pedig az minőségi cuccokból van összerakva.

[ Szerkesztve ]

***

(#171456) spileraaa


spileraaa
senior tag

Valaki segítene ezt megkeresni ahol meg van készleten?
(Accessories FOR linbell G2)Linptech 38 Ringtones AC 110 to 240V White Wireless Door Chime Receiver

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#171457) Ciccuka válasza ollie (#171455) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hihetetlen, hogy efelé halad a világ. :(
Rengeteg szemét képződik így.

Ilyenkor igazából az lehet csinálni, hogy szét kell szedni a készüléket és egy jó töltővel (amivel lehet akkut éleszteni, van benne ilyen funkció) fel kell tölteni. Némi (de akár több) kapacitást biztosan veszít az akkumulátor.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171458) Cyborg válasza Ciccuka (#171448) üzenetére


Cyborg
őstag

Tegyél bele másik akkut, vagy, ha nem akarsz vesződni vele, akkor küldd el Nekem, megpróbálok életet lehelni bele, és jó lesz a gyereknek valamire.

(#171459) Csabex válasza spileraaa (#171456) üzenetére


Csabex
őstag

Ez lenne? :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#171460) cof válasza Ciccuka (#171457) üzenetére


cof
veterán

Hihetetlen, hogy efelé halad a világ. :(
Rengeteg szemét képződik így.

Furcsa ezt olyasvalakitől olvasni aki előszeretettel ajánlgatja itt az "eldobható pendrive"-ot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#171461) Zoli-bácsi válasza cof (#171460) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Pont ez jutott eszembe nekem is. :DDD

(#171462) p.t.r válasza hardline (#171438) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Én ezt ajánlom: app link - 2 állású ki-bekapcsolóval! Nem tud zsebben/hátizsákban bekapcsolódni és nem kezd önálló életet élni, mint a többfunkciós 1 gombos társai. A gumi sajnos könnyen elhagyódik, de fillérekért lehet rendelni hozzá jobb fajtát.

(#171463) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok!
Fűthető mellényt, pulóvert keresek.Az se baj ha európai raktárból.
Van valami bevált darab?
Köszönöm
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#171464) spileraaa válasza Csabex (#171459) üzenetére


spileraaa
senior tag

nálam ezt írja

Sorry, this item is no longer available!

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#171465) Csabex válasza spileraaa (#171464) üzenetére


Csabex
őstag

és tényleg... nem is mentem tovább a buy now-ra, de most találtam egyet ami tutti van raktáron, viszont nem Ali-n, hanem banggood-on (new user-rel ki lehet játszani a 20%-ot, nekem feldobta). Rá is böktem, ez tuti megvásárolható.
Ha fontos az Ali, akkor passz, ott nem találtam...

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#171466) zoltan6


zoltan6
őstag

Bevált riasztómodult tudtok esetleg? vagy komplett riasztót? garázsba kellene.Valami 3-4 távirányítós lenne jó.Beélesítem távirányítóval amikor bezárom a garázst,mielőtt kinyitom,akkor meg kikapcsolom a távirányítóval.Hogyan keressek rá erre? nem kel semmi extra,se gsm modul,se wifi,se kamera,csak egy egyszerű szirénás táirányitós riasztó.

(#171467) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ali applikációban a bonus buddies fülön ez s kupon várt ma :)

¯\_(ツ)_/¯

(#171468) -secret- válasza Zsoleszhun (#171467) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam nincs.

(#171469) FingR86


FingR86
őstag

ezzel elvileg tudtok szerezni 2db 3$ körüli kupont.

1. a linkre kattintva igényelve.
2. ha megosztjátok a kuponotok linkjét és valaki kattint rá.

Congrats! You got a coupon! Help me to get a coupon, you'll get an extra one too! https://a.aliexpress.com/_m03oyRx

én elsőre kaptam egy 2.5/16.88 kupont
az enyémet megosztva kaptam egy 3.06/21.49-et

[ Szerkesztve ]

(#171470) ReFleXx válasza FingR86 (#171469) üzenetére


ReFleXx
addikt

reflink?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#171471) nfer válasza FingR86 (#171469) üzenetére


nfer
tag

2 x 3$ körüli kupon.

Congrats! You got a coupon!
Help me to get a coupon, you'll get an extra one too!

Link

[ Szerkesztve ]

(#171472) Silent77 válasza ReFleXx (#171470) üzenetére


Silent77
veterán

Nem az.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#171473) Mr.Csizmás válasza ReFleXx (#171470) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

logikailag az :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#171474) FingR86 válasza ReFleXx (#171470) üzenetére


FingR86
őstag

nekem ebből semmi előnyöm nem származik
1x lehet kattintani a megosztott linkedre, szóval csak 1 kupont kaphatsz a megosztásért
azt meg már rég megkaptam a haveromtól.

csak Nektek akartam jót :D

(#171475) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok, nemrég volt téma az UV-s sterilizáló dobozka, és annak tesztelése, hogy tényleg működik-e. Mivel nekem is van egy, ráadásul nem is olcsón vettem, ezért engem is érdekelt, hogy van-e értelme benne fertőtleníteni a maszkokat, telefont, stb-t.
Felmerült, hogy világít benne a papírpénz biztonsági jelei (nem), hogy enyhe ózonszag van utána (nálam szintén nem).
Ekkor találtam a YouTube-on több videót, hogy banánnal tesztelik le.
Én is kipróbáltam és jelentem működik a dolog. Igaz, hogy nem azonnal, hanem 1-2 nap után jelenik meg, de látszik a banánon, hogy hol érte az UVC fény:

A felső képen létszik az a fele, ami közel volt a ledekhez, ott jobban barnult.
Az alsó képen a másik oldala látszik ami távolabb volt az ott lévő ledektől, és a tesztcsíkok nyomai (nálam szigszalag), ami alatt nem érte az UV fény.

Szóval mielőtt rábízzátok az életetek vagy visszakülditek hogy nem is működik, egy ilyen tesztet érdemes szerintem elvégezni...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#171476) kovisoft válasza Gabócza (#171475) üzenetére


kovisoft
őstag

Remélem is, hogy a sterilizálók nem ugyanolyan frekvenciatartományú UV-t bocsátanak ki, mint a bankjegyvizsgáló készülékek. :D

(#171477) alázógyík


alázógyík
őstag

OFF

Szerdán rendeltem egy tabletet a Bangoodról, elméletileg Cseh raktárról.
Most vettem át. Német raktártól jött, Deutchse Psot/Magyar Posta kóperációban. :D
Nem rossz szállítási idő. :K

(#171478) gyemipapa válasza Gabócza (#171475) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én is vettem, most van folyamatban a refund, mert szerintem fake a készülék. Én nem vártam ugyan két napot a banánnal, de lehet, a ragasztó miatt látszik két nap után a különbség. Amúgy azt olvastam, az UV-C is átvilágítja a pénzt. Lehet, te nem gagyit vettél, hanem tényleg UV-C a lámpa benne. Esetleg nagy kérés lenne, hogy kicsavard a négy csavart az alján, és feltegyél egy képet róla? Az enyém ilyen:

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#171479) Gabócza válasza gyemipapa (#171478) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nekem nem ez a fajta van, hanem ilyen: [link] (Nem itt vettem, de ugyanezt és kb. ennyiért).
Ha megnézed a banános képeket, szerintem a csíkokon egyértelműen látszik, hogy az UV-től barnult.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#171480) gyemipapa válasza Gabócza (#171479) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Hány percet toltál a banánnak? Én is adok még egy esélyt neki banánnal, és várok két napot. Bár a youtube teszten azonnal látszott a különbség.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#171481) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok!

Milyen usb-s töltő ajánlott most? Nem kell szuper extra gyors, a Samsung S9+ gyárival is teljesen jól elvoltam (15w-os ha jól emlékszem) eddig (csak elhagytam), fontosabb lenne, hogy viszonylag kis méretű maradjon.

Köszi,

(#171482) Ciccuka válasza Bavid (#171481) üzenetére


Ciccuka
veterán

Talán valamelyik Blitzwolf, de igencsak megdrágultak idén. Szóval lehet nem jó vétel már annyira.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171483) Ciccuka


Ciccuka
veterán

CN_GL6 warehouse-ból Free Shipping tölcsérrel a banggood-on.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#171484) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok
Erősítsetek meg vagy sem (mivel ilyen módon még nem rendeltem)
Ali -ról 52$ (szállítás összege benne van) értékben szeretnék rendelni, van lehetőség Spanyol raktárból, ami ezt írja Euro-business Parcel ezzel így áfa/vám mentesen megérkezik a csomagom?

(#171485) Silent77 válasza Nikaré (#171484) üzenetére


Silent77
veterán

Igen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#171486) spiky03


spiky03
veterán

Nekem így néz ki a rendelés.
Nincs despuit gomb.
link

A csomag meg sehol még:(((

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#171487) Gabócza válasza gyemipapa (#171480) üzenetére


Gabócza
senior tag

Mivel nem látszott rajta semmi az első 5 perc után, ezért még egyszer ráeresztettem 5 percre.
De mivel ezután se látszott semmi, feladtam, azt hittem, hogy az enyém is hamisítvány.
Szombat este teszteltem a banánt, tegnap nem voltunk itthon, ma reggel vettem észre, hogy mégis működött. Szóval 1, max. 2 nap alatt látszania kell.
A YouTube videón, amit én láttam, ott egy nagy teljesítményű UVC lámpával csinálták, azért működhetett az azonnal.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#171488) hardline válasza p.t.r (#171462) üzenetére


hardline
senior tag

Köszi! Jónak tűnik, de ha van tapasztalatod, az érdekelne, hogy milyen a zajszűrés. Hangosabb gépek mellett, vagy kocsiban lehúzott ablaknál jól érthető-e még amit mondasz?

(#171489) Degeczi válasza hardline (#171488) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha jó zajszűrést szeretnél, akkor vmilyen Plantronics vagy Jabra. A kínaiaknak ez finoman szólva nem az erősségük.

(#171490) erdey_a válasza spiky03 (#171486) üzenetére


erdey_a
őstag

ne a tracking-re menj rá, hanem a rendelést magát nyisd meg, aztán kicsit lefelé ott a szürke open dispute gomb

Vérboci

(#171491) spiky03 válasza erdey_a (#171490) üzenetére


spiky03
veterán

Huu köszi, de béna vagyok:DDD
Ott tényleg ott van.
Valamiért úgy emlékeztem, hogy ott is ott volt.

Köszi mégegyszer.:R

De nagy rohadékok, már nem lehet beírni, hogy azért kérem mert nem érkezett meg a rendelés.:W

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#171492) p.t.r válasza hardline (#171488) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Kocsiban használom, eddig még senki sem panaszkodott, hogy rosszul hallana. A lehúzott ablak sem gond. Üzemideje is nagyon jó. Bejövő híváskor (ha nincs bekapcsolva) bekapcs után azonnal csatlakozik és fel is veszi automatikusan a hívást.

(#171493) spileraaa válasza Csabex (#171465) üzenetére


spileraaa
senior tag

ez viszont valami új verzió lehet
és nekem nem egyben kellene hanem csak a hangszóró része ami áram alatt van

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#171494) maestro87 válasza gyemipapa (#171478) üzenetére


maestro87
őstag

Az a 4 db LED lenne az UV fényforrás? Mert a két szélső cső nem néz ki UV fénycsőnek. Ha az is csak két darab LED, csőnek álcázva, akkor mehet a refund, ugyanis nem létezik 5 mm-es kivitelben UVC LED. A nagyobb áramfelvétel (>100 mA) miatt kizárólag SMD kivitelben készülnek. Illetve van 15 mA-es is, de az is SMD kivitelű (3535) és nem olyan olcsó egyik se, hogy a kínainak megérje 10$-ért utánad dobni a komplett készüléket. :N [mouser.com] De van fent videó ugyanerről a készülékről. [youtube] Nem tudom mit dumál a csávó (csak beletekertem), de dispute-ba mehet szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#171495) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

UV led -ek nem olcsók...
UV fertőtlenítés ezáltal sem olcsó...
Drága a gép, a led. Min. ~10k, doboz. És egy ~relatíve "bóvli" mediamarkt-os esetleg vmi philips, xiaomi készülék...
Nah, egy ilyen ebay-es "csodakütyü" nem tudom elképzelni, hogy valóban fertőtlenít is.
Asszony vett penny-ben ilyen szúnyogcsapdát ~2600-ért. Egy kalap lófig-ot nem ér. Yt-on is van videó. Ez nem uv, csak lila led.
De amit lidl-be vettünk rovarcsapdát ugyan ezt. ~2 nap alatt tele volt! Még a muslinca is belement!

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#171496) szpeti40


szpeti40
addikt

Alis csomagom jött pickpack pontra, ami amúgy nem is lenne gond (bár mondjuk házhoz vettem), de ha nem egy teljesen kieső pontban lenne, ami csak reggel és délután van nyitva.

Ezt lehet valahol jelezni az eladónak?
Meest-es email jött csak róla.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#171497) Rimuru válasza szpeti40 (#171496) üzenetére


Rimuru
veterán

Posta automatikusan csinalja (koszond a virusnak).
Postaval beszelnek, bar nem tudom mennyire rugalmasak.

Vigyázat, csalok!

(#171498) patomi válasza szpeti40 (#171496) üzenetére


patomi
őstag

Pikkpakk oldalán átkérheted olyan pontra, ami neked megfelel.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#171499) szpeti40


szpeti40
addikt

Na ez válasz akart volna lenni #171498 patomi:

Ilyet nem találok a nyomkövetős oldalon, csak annyit mutat, hogy hol jár a csomagom :(

Most látom, van ügyfélszolgálat.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#171500) patomi válasza szpeti40 (#171499) üzenetére


patomi
őstag

Biza. Eddig 2x jött csomagom pikkpakkra, egyszer sem sikerült eltalálniuk melyik a jó nekünk.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.