Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158301) fecus válasza tillatrilla (#158120) üzenetére


fecus
őstag

A jobb egérgombot tudja használni az emberfia rajta?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#158302) 0xmilan válasza -secret- (#158278) üzenetére


0xmilan
addikt

"Sorry, this coupon code is invalid." :F

(#158303) SkiDev


SkiDev
senior tag

Királyok vagytok! :D Fogkefe ennyiért bőven behúzva, micro USB pipa, az autós töltőn még gondolkodom... :)) Köszönöm! :R

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#158304) Visormail válasza -secret- (#158278) üzenetére


Visormail
addikt

Gondolom ezt a fogkefét eddig még senki nem próbálta.

Egyébként a [Xiaomi Doctor B] fogkefe amit ajánlottak itt, nekem is nagyon bevált és most olcsóbb mint akkor volt

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#158305) Lackki válasza Visormail (#158304) üzenetére


Lackki
senior tag

mi is ezt használjuk, baromi jó kis fogkefe... 2700ft körül volt legutóbb mikor vettem

Privátot hamarabb észreveszem

(#158306) 0xmilan


0xmilan
addikt

Ingyen ekonyv
[link]
Economy of Truth: Practical Maxims and Reflections
#1 in meditation meg philosophy (kindle)
Letoltheto Kindle eszkozre vagy a Kindle app-hoz (android, ios, win, mac)

(#158307) petipetya válasza Visormail (#158304) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Doctor B-t kedvelem, ezért úton van egy másik változata is, kíváncsi leszek rá:

NEWEST Original Xiaomi Doctor B Toothbrush Youth Version

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#158308) jjeahh válasza petipetya (#158307) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez ugyanolyan, csak nincs rajta gumirozás és a sörtéje egy színű, szal egyszerűbb. Én ezt fogom kipróbálni, ha tönkrement a régi színes Dr. B, kettő már meg is jött.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158309) TRob1 válasza jjeahh (#158308) üzenetére


TRob1
veterán

Azt a k..va! Mit tudnak ezek amit fél/egyharmad/egynegyed áron a Colgate/Oral-b/Signal...stb fogkefék nem? Ennyiért már kb szónikust is kapsz...

¤ R'n'R ¤

(#158310) jjeahh válasza TRob1 (#158309) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezeket inkább a Curaproxal hasonlítsd, mindjárt értelmet nyer az áruk :) . Szvsz vannak random sz*r fogkefék és van a Curaprox, ha utóbbit kipróbálod, soha többé nem veszel gagyit... ezek a Xiaomik simán hozzák a Curaprox szintjét, csak valamivel keményebb a sörte és az egész fogkefe átgondoltabb. De nem muszáj a legújabb csillivillit venni, bőven ugyanez a minőség az előbb linkelt $1.35-os is.
Amúgy van Alfawise szónikus fogkefém is, nekem annyira nem vált be, nem tudtam megszokni. Ezzel nem arra utalok, hogy rossz, csak nem nekem való, ahogy a húgomnak sem, ő is hasonlóan járt vele.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#158311) Lackki válasza TRob1 (#158309) üzenetére


Lackki
senior tag

ahogy előttem is írták, ha egyszer kipróbálod nehéz lenne visszaállni a hagyományosra...
Másik hogy baromi jól bírják, nem hullik és áll el a sörtéje 1 hét után.

Privátot hamarabb észreveszem

(#158313) janakbacsi


janakbacsi
őstag

tudna valaki jól záródó, jó minőségű, nem túl drága 7-8 decis kulacsot linkelni hazai forrásból? decathlonosok mennyire jók?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#158314) petipetya válasza janakbacsi (#158313) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindkettő tökéletesen záródik.

KULACS 100-AS, GYORSMENETES KUPAKKAL, TÚRÁZÁSHOZ, 0,8 L, MŰANYAG (TRITÁN) QUECHUA
Ez a műanyag kulacs tapasztalataim alapján csak a vizet szereti. Szörp és citromos víz után a mosás ellenére bepenészedett nyáron. Emellett a tág szája miatt nehezebb belőle inni.

KULACS 100-AS, KIRÁNDULÁSHOZ, CSAVAROS KUPAKKAL 0,75 L, ALUMÍNIUM, SZÜRKE QUECHUA
Az alumínium kulacs azóta is jól szolgál, ebben bármit tarthatunk, könnyű tisztán tartani. A szűk szája miatt könnyű belőle inni, így a külön pohár használata felesleges.

"nincs rá lezsóidő"

(#158315) MADcat válasza janakbacsi (#158313) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hazai forrás kell, erre jöttél a külföldi rendelés topikba. Ez csak nekem ellentmondásos? :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#158316) eagleberg válasza petipetya (#158314) üzenetére


eagleberg
tag

Ikeában ez is hasonló csak kisebb:
https://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/50412348/

(#158317) attiati válasza jjeahh (#158310) üzenetére


attiati
veterán

A Curaproxnak nem a vékony sörte a lényege? Akárcsak a Meridol fogkefenek. (Enélkül a xiaomi nem hasonlithat rá)

[ Szerkesztve ]

(#158318) Bendegúz98 válasza -secret- (#158312) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Koszonom, azt lehet tudni, hogy ezek barmire vagy csak "valamikre" jo kuponok lesznek?

(#158319) -secret- válasza Bendegúz98 (#158318) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bármire.

(#158320) Imy válasza -secret- (#158312) üzenetére


Imy
veterán

Köszi!
Korlátozott számú kupon lesz? A 10/5$-t tuti ki tudom használni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.