Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152821) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Sziasztok,

Gearbesten fizetés után hány napon belül kell postazniuk a terméket?
Ha nem postázza X napig, akkor mikor törlik a rendelést és adják vissza a pénzt ?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#152822) bul07 válasza .: JuSzT :. (#152821) üzenetére


bul07
nagyúr

Volt itt olyan hogy hónapokig nem postázták :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152823) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Üdv! Xiaomi tollba honnan érdemes kék betétet rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#152824) .: JuSzT :. válasza bul07 (#152822) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Most épp 150.000 forintos a termék ezért kérdezem :)

(#152825) Sanyesz. válasza .: JuSzT :. (#152824) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Gondolom ezt a csomagot "EU priority line" szállítással kérted. Azt hozzánk a DPD szállítja, de eltelik egy idő, amíg hozzájuk (valahogy) eljut a csomag. Onnantól már tudod az ő oldalukon követni.
A GB oldalán mi a státusz? Packed?

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#152826) -secret- válasza lsebestyen (#152823) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ali. De kekbol csak utangyartott van.

(#152827) .: JuSzT :. válasza Sanyesz. (#152825) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Igen Eu prior. Csak filléres vackokat rendeltem eddig ezért nem érdekelt, csak érdekel hogy ha 1-2 hétig "paid" státusz, akkor mikor kerhetem vissza a pénzt adott esetben.
Pénteken rendeltem, annyira nem nagy baj hogy még csak Paid, bár Alin nem ezt szoktam meg.

(#152828) csadi0011 válasza AndrewBlase (#152819) üzenetére


csadi0011
őstag

Mi az a becsavarós?

Az autóban nekem az utastér világítás elöl-hátul fordítva ad áramot a bajonettes foglalatra, ezért kerestem olyat, ami polaritásfüggetlen, vagy olyat, aminél tisztázzák a polaritást, mert nagyon macerás megcserélni nálam a vezetékeket.
Amt linkeltem, annak számít az áram iránya, pedig "Non polarity". Ezért kérdeztem, hogy mit jelenthet, ha nem azt, hogy irányfüggetlen.

(#152829) Sanyesz. válasza .: JuSzT :. (#152827) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ha csak "paid", akkor nincs raktáron a termék. Ha "packed", akkor legalább van nekik és "félretették" Neked. Emiatt is kérdeztem.
Én a múlt héten rendeltem tőlük egy telefont, annak már van DPD-s track száma, bár a DPD-hez még nem ért el. Állapota "shipped".

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#152831) AndrewBlase válasza csadi0011 (#152828) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Mi az a becsavarós?"

Bajonettzáras, csak nem jutott az eszembe ez a kifejezés. :N :P
Tudtommal a "non polarity" pont azt jelenti, hogy nem számít a polaritás iránya.

Miért mindig én???

(#152832) LWhite válasza powerwade (#152811) üzenetére


LWhite
tag

Hasonló kialakítású, szintén jól használható alternatívája van esetleg a Awei a880BL-nek kis pénzért? :B
Ha a hangminőség kicsit gyengébb az nem gond, csak ne csúszkáljon ki állandóan a fülből.
Köszi! :)

(#152833) .: JuSzT :. válasza LWhite (#152832) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Tws-t szokták ajánlani

[ Szerkesztve ]

(#152834) rushty válasza Sanyesz. (#152825) üzenetére


rushty
senior tag

Cp...de
régen nem ilyen száma volt

(#152836) -secret- válasza HornedReaper (#152818) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lejártak.

(#152837) Gézengúz válasza -secret- (#152836) üzenetére


Gézengúz
addikt

9-ig voltak jók, előbb kellett volna kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#152838) -secret- válasza Gézengúz (#152837) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem akartam vásárolni csak megjegyeztem hát ha valaki akarna.

(#152839) davenport válasza davenport (#151717) üzenetére


davenport
aktív tag

Na meg is jött a füles, köze nincsen a leíráshoz, és a korábbi két fényképes véleményhez. A kábel sem úgy néz ki, a mikrofon rész alakja sem olyan, füles rész feliratai, és a leírásban szereplő lyukak sem ott vannak. Az ezzel kapcsolatosan nyitott ticket-et nem látom a saját mappámban, csak e-mailben kötik az ebet a karóhoz hogy eredeti, a képekkel felrakott véleményem meg csak nem akar megjelenni. Az egyetlen pozitív dolog, hogy visszafizetik a pénzt.

No money, no honey.

(#152840) werszomjas válasza S.Holmes (#152835) üzenetére


werszomjas
őstag

Miért?

Én is TWS-t használok futáshoz és tökéletes. Nekem minden más kényelmetlen.

0 kábel, ráadásul simán meg tudod tenni a TWS-nel hogy csak az egyiket teszed a füledbe, megtartva ezzel a kapcsolatot a külvilággal.
Soha nem esett még ki, kényelmes és a hangja is megfelelő futáshoz.

[ Szerkesztve ]

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.