Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152761) davenport válasza MasterDeeJay (#152760) üzenetére


davenport
aktív tag

Most küldték ajánlatnak, hogy Voxlink töltő 4 dollár, kábellel 5 (van egy 1 dolláros kupon, ami az eredeti 4.99, vagy 5.99-es árból vesz le). A bolt viszont új, és a tetején Voxlink néven, a leírásban már más néven futtatja. A A tesztelős emberke eddig egy USB-s Voxlink töltőt tesztelt, és az rendben volt, igaz ez még attól lehet lutri.

No money, no honey.

(#152762) MasterDeeJay válasza davenport (#152761) üzenetére

Jónak tűnik!
A QC portja ha nem támogatja a telefon akkor jól értem hogy 5v 3A? Mert akkor veszem is meg!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#152763) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

DIGOO DG-EX002 időjárásállomás 9.99$ BGDG002

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#152764) Watcher45 válasza Czimby (#152752) üzenetére


Watcher45
tag

Nincs mit. Végül mire esett a választásod?

(#152765) M3oH válasza Mr.Csizmás (#152763) üzenetére


M3oH
addikt

Köszi. Ennyiért bevállaltam.

(#152766) tonyrulez válasza M3oH (#152765) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nagyon jó állomás, több mint 1 éve használom, még 7600-ért vettem Alin FanJu márkajelzés alatt. Elemet ne felejts majd beletenni hiába tápról megy, mert a vevővel párosítás - nekem legalábbis - nem szokott olyan könnyen menni.

4 8 15 16 23 42

(#152767) Fetz válasza Mr.Csizmás (#152763) üzenetére


Fetz
csendes tag

Én is köszi, egyet én is behúztam! :R

(#152768) aicon


aicon
senior tag

Valaki nem tud esetleg nagy kijelzős órát (min 4-5 cm magas számokkal), lehetőleg színes (piros, zöld, stb.) óra számokkal fekete háttérrel ami az internetről veszi le a pontos időt.
Hálószobába kellene, ahol a rádiós valamiért le van árnyékolva és nem veszi a pontos idő jelét.
alin csak olyat találtam ami kisebb és kém kamera van benne...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#152769) davenport válasza MasterDeeJay (#152762) üzenetére


davenport
aktív tag

Elvileg igen, de azért egy megerősítő vélemény jól jönne, csak nem látok sehol róla.

No money, no honey.

(#152770) MittuDomain_ válasza Mr.Csizmás (#152763) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Gondolkoztam ezen is, de végül ezt a Digoo DG-TH11300-t vettem két napja 8,99-ért, tetszik ez a fekete hátteres kijelző, amit a fa előlapos is tud.

Furcsa ez a jelenlegi 32USD ár, mert vagy egy hétig 9 volt a BG akciózások alatt, azt hittem sokan lecsaptak már rá.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#152771) jjeahh válasza MittuDomain_ (#152770) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én is ezt vettem, kíváncsi vagyok milyen lesz :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152772) azbest válasza aicon (#152768) üzenetére


azbest
félisten

esetleg xiaomi okosóra

Bár nem tudom, hogy csak órának használva mennyire egyszerű. Az okos funkciói úgy hallom kínaiak, max angolok. Érdemes megnézni review-kat. 25 dolcsi körül.

Vagy az einkes xiaomi / mija óra. Csak annak lehet bluetooth kell, hogy szinkronizáljon (bt gateway vagy talán a telefon közelsége, de itt sem tudom, hogy muszáj-e kínai régiót használni az appal.

(#152773) MasterDeeJay válasza davenport (#152769) üzenetére

Ok, bár a második port tud 2A-t legalább az is jó. Rendelem meg.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#152774) spileraaa


spileraaa
senior tag

ezt a töltöd el lehet csípni olcsóbban? vagy esetleg más töltő ami ilyen jó és nem haladja meg a 10 eurót
XTAR VC2S [link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#152775) M3oH válasza tonyrulez (#152766) üzenetére


M3oH
addikt

Köszi, az jól hangzik, hogy működik :)
Én alapból akksival terveztem a működését, nem vinnék zsinyeget, ha nem muszáj.

(#152776) Wajk válasza MittuDomain_ (#152770) üzenetére


Wajk
addikt

ha legközelebb látod, belinkelhetnéd, elég jól néz ki. Szeretem az ilyen fekete hátteres állomásokat. Most is olyan van, de már 5+ éves kb. Ki tudja meddig bírja.

az annyiért meg nagyon jó akció volt, az Ali-n is $30+...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#152777) bertokl válasza spileraaa (#152774) üzenetére


bertokl
tag

BGSM30% kuponnal 12.59$, de az még mindig 10 euró felett van.

(#152778) oszy válasza MittuDomain_ (#152770) üzenetére


oszy
veterán

Én ezt a Digoo-TH8805-öt rendeltem meg (3.500.-). Tegnap meg is érkezett, de sz@r! Az óra része villog és nem világít egyáltalán. iPad töltővel is próbáltam, meg az usb-s elosztóba dugva is. Mikorra válaszolnak ezek a levélre? Mert tegnap óta még olyan sem jött, hogy vették az "adást".

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#152779) Ance válasza Mr.Csizmás (#152763) üzenetére


Ance
őstag

Ezt írja:

The daily limit for this coupon has been reached. Please try again tomorrow.

(#152780) oszy válasza Ance (#152779) üzenetére


oszy
veterán

Elérték a napi limitet.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.