Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152261) jjeahh válasza windlord (#152259) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem Wahl Series 100 van ebay-ről (ez a széria), elégedett vagyok vele, előre sokkolt, hogy milyen masszív darab, nem olyan kis filigrán műanyag, mint a legtöbb mai hajnyíró, hanem egy vaskos férfias gépezet állat motorral és jobb pengékkel. Cserébe súlyos és ha sokáig nyírod a hajad, forrósodik.

Más: Ha már hajnyíró, $10 alatt van ajánlott orrszőrnyíró? :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152262) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Én ilyen [link] fekete egeret vettem... elégedett vagyok vele. Néhány hete használom,eddig csak jót tudok róla mondani. Nincs nagy tenyerem,de kényelmes használni.Teljesen csendes,beépített aksis,amikor megérkezett akkor,illetve valamelyik nap éjszakára tettem fel tölteni. Hogy meddig bírná egy feltöltéssel,azt nem tudom,nem teszteltem. A váltakozó világítás kikapcsolható,nem gáz. Töltés közben kék fénnyel világít.

Üdv: Attila

(#152263) fateless válasza jjeahh (#152261) üzenetére


fateless
veterán

Orrszőrnyíró Philips volt kettőezerpárszázért ugyancsak az angol láncnál

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#152264) betyarr


betyarr
veterán

milyen gyarkran szokott lenni email only price a xmund esernyőre [link]?holnap akartam megvenni,de most látom,hogy már csak dupla áron vehető meg :O

(#152265) bertokl válasza betyarr (#152264) üzenetére


bertokl
tag

Nem tudom, de appban 7.95-be kerül, ha "group buy"-ra kattintva veszed.

(#152266) betyarr válasza bertokl (#152265) üzenetére


betyarr
veterán

mi ez a group buy?ha összegyűlik bizonyos számú vásárló,akkor kerül postázásra külön-külön mindenkinek?

(#152267) MittuDomain_ válasza betyarr (#152266) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Gyakorlatilag igen.
Nekem jók vele a tapasztalataim.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#152268) Predator2 válasza MittuDomain_ (#152267) üzenetére


Predator2
addikt

Alkalmazásból vásárolva nem lehet dollarban fizetni? Amikor eljutok a PP-hoz forintban jelenik meg az összeg, annak ellenére, hogy az alkalmazásban dollár van beállítva.

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#152269) Joker88


Joker88
őstag

nemtudom mennyire jó helyre teszem fel a kérdést..

de keresnék töltőt a tabletemhez : Teclast X98 Plus II

mit ajánlanátok hozzá a kínai piacról ? :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#152270) MittuDomain_ válasza Predator2 (#152268) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekem is volt ilyen gondom.
A PP-t kell beállítani, hogy minden esetben a retailer által használt devizában terheljen. A pp-nek ez ugyebár nem business, ezért évről évre egyre jobban eldugja. És persze azzal is játszadozik, hogy nem elég átállítani, külön le is kell okézni több helyen, különben nem menti a változtatást.

Részletek a Ph! pp fórumán.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#152271) Jarod1


Jarod1
addikt

valaki vett már gps trackert kutyára?

(#152272) DJ. Ru$y válasza Jarod1 (#152271) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ami ér valamit, ahhoz kell egy SIM kártya, amivel el tudja küldeni a pozícióját egy alkalmazásba, vagy SMS-ben, különben semmit sem ér. Ezek pedig általában nem a filléres kategóriák.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#152273) szimi57 válasza Jarod1 (#152271) üzenetére


szimi57
őstag

Ez jó lehet. Nekem nemrég jött meg autóra való változata. Jó cucc. 13000 Ft. volt. Vannak olcsóbbak is.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#152274) KTU válasza Jarod1 (#152271) üzenetére


KTU
addikt

Emag és Extreme volt hogy 3e Ft-ért dobálta.
[link] hátha találsz még valahol.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#152275) Donki Hóte válasza Joker88 (#152269) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Google keresés, első találat :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#152276) Mr.Csizmás válasza Joker88 (#152269) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] 200 ft lesz. (0.89$)

Donki Hóte gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#152277) luke30 válasza Joker88 (#152269) üzenetére


luke30
tag

Én ezt a kábelt vettem 2 éve, tökéletesen működik a Teclast T10-el.

[link]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#152279) MittuDomain_ válasza bertokl (#152278) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Sosem fognak ezek normális méretű cipőket gyártani...? :F
Garantált lenne a kereslet a 45-46 párosra, de még a 48as is elmenne itthon is.
Ráadásul pont futócipő, amibe kicsit beledagad a láb rendeltetésszerű használat során, utcára még oké a passzentos, de pont ehhez a sporthoz...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#152280) MasterDeeJay

Hol tudom jelenteni hogy ha egy eladó egyértelműen fake dolgokat árul?
Vettem egy videókártyát de láttam hogy fake és egyből nyomtam rá cancelt a megvétel után mert láttam hogy az eladó termékei eleve gyanús áron vannak. Bár én voltam a barom mert ilyen 350 értékelése volt csak hiába pozitív, de ugyan így a több ezer sőt több tízezer értékelésűeknél is van fake kártya. (A 750/1050-es kártyákból több oldalnyi van [link]) Most a cancel elfogadásra került de a pénzem még nem ért vissza, 3 napja van rá hogy reagáljon.
Na de a lényeg hogy hogyan lehetne jelentei azt hogy egy eladó gyanús ha nem vettem tőle semmit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.