Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125) Laslow


Laslow
senior tag

Sörösüveg kupakokból én ilyet vettem, csak tavaly ennél jóval olcsóbb volt (talán most is van jobb áron, nem kutattam át érte az ebayt).

Aspirint meg valóban neccesebb neten venni, mint egy sörösüveg kupakot, de nekünk eddig mindig bejött, és jóval olcsóbb a gyógyszertárinál. 100 db 325mg-os Equate néven futó Aspirin volt 8-15 USD postával, de úgy látom most kicsit drágább ez is.
Ezt mondjuk a hűtő oldalában a kicsit felrázott sörösüvegből felgyűlő szénsav egyszer kilökte, de ha nincs felrázva a sör, akkor nem löki le. Arra jó, hogy ha lassan iszogatom üvegből, akkor közben rárakom - régebben mindig a saját kupakját raktam vissza, de az kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.