Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Remek bemutató! Sajnos az állíthatóság hiánya esélytelenné teszi nálam, a legtöbb fülest nem tudom felvenni alap méretben.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Szerintem en veszek egy ilyet munkahelyre.

(#3) Grenki


Grenki
csendes tag

Ez a fejhallgató annyira jó árban van, hogy még a "gyengébb" hang minőség (kinek mi az) is elnézhető :DD

[ Szerkesztve ]

(#4) b.


b.
félisten

Jó kis írás lett.
Nem rossz ennyiért.,de sajnos az állítható pánt azért alapvető dolog lenne, illetve fontos lenne, szerintem, bár ennyiért még ebben sem vagyok biztos. :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) razorbenke92

Köszi az írást!

Nekem Bluedio Hurricane H01+ volt. Kicsit drágább, de állítható a fejpántja, iszonyat hangja van, és jók a mélyei, de már másodjára tört el. Először az egyik oldala a pántnak, majd miután igényesen megragasztottam (olyan drága ragasztóval amiből kettő árán már új fejest vennék) kb pár hétre rá a másik is eltörött. Ezeknek nagy gyengesége, akinél ilyet láttam eddig, mindenkinek eltörött.

Lehet, hogy veszek egy ilyet, és a tartalmát kicserélem, hátha visszakapom az eredeti hangot egy jobb kasztniban :D

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#6) kenand


kenand
veterán

Köszönjük a tesztet.

Picit drágábban ( akcióban 20 USD alatt) lehet venni Bluedio füleseket. Az is kínai, de minőségibb kivitel. Bluetooth hangfalaik sem rosszak, az is van nekem.

[ Szerkesztve ]

(#7) dementor


dementor
senior tag

Ennyi pénzért simán vállalható. Köszi a cikket.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#8) simonzé


simonzé
addikt

Nagyon tetszett az írás, én is szemezek már egy ideje ezekkel a BT fejhallgatókkal. Ez tökre tetszik, egyedül a fix szár (???WTF???) meg a füleket nyomó, azokat nem körülölelő párnázás nem jön be. Ez utóbbi talán csak engem zavar.

Azt viszont nem értem, hogy miért nem használod télen az utcán? Egy sapka/baseball sapka fölé felvéve tökéletes fülvédő, ilyenkor nagyon praktikus. Ja, lehet hogy ez csak a fület körülölelő párnázásúra igaz - én csak olyat veszek.

A hangminőségre is van egy kommentárom: Az hogy egy füles csak 3000-3500-ba kerül, nem jelenti hogy a hangja szükségszerűen gagyi. Két hete vettem egy Maxell Retro DJ-t a MediaMarktban akciósan (árréssel + áfával megterhelve) 4500-ért. A hangjától és a komfortjától egyszerűen el vagyok ájulva. Nem vagyok egy audiofil, de az elmúlt két hétben esténként csukott szemmel újrahallgatom a régi nagy kedvenceimet, olyan gyönyörűen szól ez a füles. És a párnázása bőrből készült, fül körüli.
Szóval kínából adók meg áfa nélkül 3500-ért simán jöhetne jó minőségű BT füles is.

I don't fit in. I fit out.

(#9) francizj


francizj
tag

Nem tudom valakinek van ilyen, mert én használom nagyon szépen szól bátran ajánlom
[link] :C

(#10) dlaj válasza simonzé (#8) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi a tippet! Ma kiszaladok a MM-ba és veszek egy Maxell-t feketében. Sajnos most 6.999 forint, de szerintem így is bőven megéri.

(#9) francizj, Köszi a tippet! Meg is rendeltem a német raktárból fekete színben. Talán 4.100 forint volt. Sajnos beteges fej és fülhallgató gyűjtögető vagyok. :)

(#11) francizj válasza dlaj (#10) üzenetére


francizj
tag

Nagyon kíváncsi leszek a pozitív és negatív véleményedre....

(#12) dlaj válasza francizj (#11) üzenetére


dlaj
őstag

OK

(#13) herdsman12 válasza kenand (#6) üzenetére


herdsman12
őstag

Bluedio fejhallgatót csak az ellenségeimnek ajánlanék.
Profi csomagolás, jó kidolgozás, jó hangzás (!), és ócskán gyenge fejpánt.
Így aztán jó drága volt.

(#14) razorbenke92 válasza razorbenke92 (#5) üzenetére

Ugyan ezt írtam le róla én is :O Egyel növelem, az "akinél láttam, mindenkinek eltörött" számlálót, pedig nem is láttalak :D

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#15) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Én is pont tavaly év végén rendeltem egy szinte ugyan ilyen kinézetű és áru BT fülest az Ebay-ről.
Andoer 4in1 szerintem a belseje ugyan az lehet mint a cikkben említett fülesnek,ez csak annyiban tér el hogy állítható a fejpántja.
Én is munkahelyre vettem,nem baj ha leesik,ha koszos lesz stb ennyi pénzért ha elromlik veszek egy másikat. Mélyei ennek is korlátozottak,de még azért élvezhető. A rádió az csak viccnek van benne,senki se használja aki nem akar 70% sistergést hallani. Ami idegesítő lehet az az aksi érdekes viselkedése. Egész este töltőn volt,utána fél óra használat után közli hogy az aksi lemerül,majd kikapcsol.Hmm máris? Viszakapcsolom,de kb 10 perc mulva megint lemerül. Kissé idegesen ujra bekapcsolom és még órákat hallgatom,nem kapcsol ki.
De ezek elég össze-vissza müködnek,van amikor eygszer sem merül le hamar,van amikor csak egyszer játsza el ezt a hamarabb lemerülést, és utána megjavul,de volt olyan amikor megmakacsolja magát és 5-6visszakapcsolás után is ugyan úgy hamar kikapcsolja magát.
Szerintem a olcsó minőségű akkumlátornak köszönhető ez,lehet csak én fogtam ki ilyet,de nem hiszem hogy háromezer párszáz forintért minőségi alkatrészek kerülnének ezekbe a kínai ipar remekműveibe

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#16) dlaj válasza francizj (#11) üzenetére


dlaj
őstag

Megjött az ajánlott fejhallgató. Tulajdonképpen jobban néz ki, mint a képeken, igaz én feketét rendeltem.
A párosítás könnyen ment, és a hangja tökéletes. Van benne minden egészségesen, és az EQ-val szuper basszusokat ki lehet hozni. A hangatvitel tökéletes és zajmentes. Nagyon megérte, köszönöm az ajánlást!

És akkor én is ajánlok egy kis bluetooth-os kütyüt. Ezt régóta használom, szerintem nem kell írnom mire jó. Teljesen zajmentes az átvitel, és egy kis hangerő vesztést leszámitva tökéletes a hang is. Nem véletlen a sok pozitív értékelés. Én ezt is feketében rendeltem, jól néz ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.