Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

És van benne igazság :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Kosként magamra ismertem :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3) FatalEror


FatalEror
addikt

Én Bika vagyok,de mindig kidobom a régit,ami nem jó.De van,hogy elrakom jót,mert mondjuk a lépcsőházban kiégett egy körte,de van még 2 ami jó,viszont akkor cserélem vacsa újra az összeset,hogy lehetőleg egyszerre égjenek ki,ami úgysem jön össze,de legalább lelkemnek jót tesz a tudat,hogy mindenhol "egységes". :DDD A régi pedig majd megy oda,ahova csak szólóba kell.

HardCore is my LifeStyle

(#4) greenity válasza FatalEror (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Szintén Bika :)
Bennem megvan a hajlam,hogy mindent elrakjak, mert majd jó lesz valamire :) sokat racionalizálódott ez az énem is a költözködés közben :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) FatalEror válasza greenity (#4) üzenetére


FatalEror
addikt

A jó lesz valamire,bennem is megvan,de pl. a körte nem az,mert tudom,hogy semmire nem fogom tudni használni.De nálam murphy is gyakran életbe lépett,pl volt egy szál deszka,amit évekig őrizgettem,jó lesz valamire,de februárban összevágtam tűzifának,úgy sem lesz belőle semmi,most meg pont kellene.Igen kell tudni húzni egy vonalat,mert ennek az lesz a vége,hog az ember fejére nő a szemét,amitől majd nem akar megválni.

HardCore is my LifeStyle

(#6) greenity válasza FatalEror (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

17 évnyi szemetet dobáltunk ki/ égettünk el a családdal az elmúlt pár hónapban. Pedig a családban én vagyok a Bika :D
Ez a költözés kicsit felnyitotta a szemem. No meg az is hogy alig férek el a 2,5x3,5 m^2-es szobámban.... :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) FatalEror válasza greenity (#6) üzenetére


FatalEror
addikt

A másik,gond,hogy van amikor az ember túlságosan is belelendül,és kidobásra ítél olyan holmikat,amiket későn keményen visszasír.

HardCore is my LifeStyle

(#8) greenity válasza FatalEror (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

ÓÓÓ nálunk eddig ilyen nem volt, kemény vitákat folytattam édesanyámmal pl. nagypapám ujjafájáért.... vagy az ő gyerekkori játékaiért. Hozzáteszem, nyertem :P valószínűleg megunta a dumámat :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) total90


total90
veterán

Skorpió ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) psyho85 válasza greenity (#6) üzenetére


psyho85
aktív tag

"No meg az is hogy alig férek el a 2,5x3,5 m^2-es szobámban"

Mekkora is akkor az a szoba? 8,75 m^2? :) És mekkora a Bika, hogy nem fér el? :P

Üdv.:
A Vízöntő.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#11) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az baj, ha én legalább 6-7 esetben magamra ismertem? :D Ráadásul rák vagyok, de az épp nem illik rám.

Ami a "majd jó lesz még valamire" mentalitást illeti, ezt nálunk édesanyám képviseli, én meg az ellenpontját, aki egy évtizedig győzködte, hogy a 25 éves szemetet végre ritkítsuk meg. Sutyiban néha kidobtam ezt meg azt, meg "hopp, hát nem leesett és eltört", meg "hát, sajnos ezt az egész szekrény ruhát elrágták az egerek, meg azt is", de most már sikerült haladást elérni, és édesanyám is mérsékelte a szemét-visszatartást. :D Minden évben kb. egy konténernyi cuccot dobunk ki lomtalanításkor, szépen halad a padlás kacatolása. Mi ugyanis költözéskor nem hajítottunk ki minden fölösleget, hanem egyik padlásról áthoztuk a másikra, meg még tettünk is hozzá, ami lent nem fért el, ráadásul minden lomtalanításkor jön is valami, amit összeguberálunk, és gyakran kidobunk legközelebb...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.