Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mit vársz? Munkaszüneti nap van nekik is. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lehet elmentem valami mellett. :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3) arty


arty
veterán

1.) igenis a telexes keljen fel időben a szabadnapján
2.) írjon március 15-i híreket, miközben a lezárás miatt SEMMI nem történik
3.) szemét lipcsik

jólértem? jól. költői a kérdés :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4) Eastman válasza arty (#3) üzenetére


Eastman
őstag

1.) [Wat?]
2.) Hatkor még semmi. Csak a töri.
3.) Meglepődnél ha ismernél.

Honnan tudod, hogy tudod? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) hokuszla


hokuszla
aktív tag

így jár aki fake oldalt nézeget
ennél még a blick rouge is színvonalasabb

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#7) hcl válasza hokuszla (#5) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jaja, gondolom az egy megbízható oldal az Origo, mi? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#8) Klaus Duran válasza Kasya (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ez hozta 444 szintjét. ;]
Abban a hitben éltem hogy az egykori index selejtje van a 444-be.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) hcl válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem, ez a bulvárnak tartott görbe tükör... Nem igazán értem, hogy ez miért az adott újság szintjét mutatná.

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) Klaus Duran válasza hcl (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ilyen xarokat állandóan lát az ember. Nem tudom mi értelme van egy továbbgörgetésnél több időt szánni rá.

A bulvár mindig is bulvár marad. Ezt szerintem mindenki tudja a nyugdíjasokon és a szellemileg problémás egyéneken kívül.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) hcl válasza Klaus Duran (#10) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom, mi asszonnyal végigröhögjük ezeket. Vicces ugyanis.
Anyámnál kezembe veszek egy-egy ilyen Kiskegyed szintű izét, az már sok, de ezekről a hírekről így értesülni még poén.

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) sixpak


sixpak
nagyúr

TV2/M1/hír tv-t, origót, pesti srácokat, ripostot, 888-at mindenkinek, ne dőljünk be a brüsszeli libsi férgeknek, egy nemzethy kúrmány van, az mondja a frankót, okosodjon mindenki, aki még nem érzi elég okosnak magát!

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13) hcl válasza sixpak (#12) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:K :C

Mutogatni való hater díszpinty

(#14) Kasya válasza sixpak (#12) üzenetére


Kasya
nagyúr

Na meg a FB kommentek. Ott látni világmegváltó okosságokat. Az ember máris rájön, hogy kár volt tanulni.

Hírportálok se merik már bevállalni a komment szekciót ;]

(#15) Eastman


Eastman
őstag

Hűha! Most futottam bele a L.K. féle januári elmebajba. Délutánra sokmindent megértettem a mai címlapról is. Nagyon, nagyon szomorú vagyok, mert egyre mélyül a közéleti válság. :((( :((( Hangot kap mindenki, bárki. Wannabe közéleti szereplők, véleményvezérek, politikusok két-, három oldalról szinte egyszerre fxsnak bele a ventillátorba, a zajhoz bűzt is adagolva. Közben elfelejtik, hogy kiknek köszönhetik a XX. századi szabad sajtót, a szabad véleménynyilvánítás lehetőségét. Kik szxratták be a trónt. A hülyéknek az sose' ment. :N

A magyar trikolor nem a jobboldalé. Nem óvódás és alsó tagozatos színezőfeladat. A kokárda nem XXI. századi politikai jelkép. ...nem stigma. Büszke lehetsz rá! Bűntudat nélkül.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) Eastman


Eastman
őstag

Politik kills politik kills politik kills
Politik kills politik kills politik kills
Politik kills politik kills politik kills
Politik need votes
Politik needs your mind
Politik needs human beings
Politik need lies
Thats what my friend is an evidence politik is violence
What my friend is a evidence politik is violence
Politik kills politik kills politik kills
Politik kills politik kills politik kills
Politik use drugs
Politik use bombs
Politik need torpedoes
Politik needs blood
Thats what my friend is an evidence politik is violence
What my friend is a evidence politik is violence
Politik need force poltik need cries
Politik need ignorance politik need lies
Politik kills politik kills politik kills
Politik kills politik kills politik kills
Politik kills politik kills politik kills
Politik kills politik kills
Politik kills politik kills
Politik need force poltik need cries
Politik need ignorance politik need lies
Politik need force poltik need cries
Politik need ignorance politik need lies
Politik kills politik kills
Politik kills politik kills

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Narxis


Narxis
nagyúr

Most miről van szó? Mi újat lehet írni március 15-ről úgy, hogy be van zárva az egész ország? Vírus előtt mindig élőben közvetítették az ünnepségeket, több városból is meg az egymást tépő nyugdíjasokat is. Ezek hiányában nincs miről írni.

Thanos was right.

(#18) bkercso


bkercso
nagyúr

Olvasd a CNN-t vagy BBC-t, ha nem tetszik a magyar sajtó! A magyar történésekről már így is többet tudunk, mint szeretnénk, nem igaz?...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#19) D1Rect válasza sixpak (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

A baloldal globalisták nagy illúziója, az, hogy az általuk fogyasztott média "jobb" mint a "TV2/M1/hír tv, origó, pesti srácok, ripost, 888"

(#20) Narxis válasza D1Rect (#19) üzenetére


Narxis
nagyúr

"igényes, jó tollú újságírókat, és nem kell megsértődni, nyugodtan mondhatom, inkább a másik oldalon látok." A kormánypárti médiamamut elnökének az állásába került, hogy őszintén el merte mondani, mit gondol a jobboldali sajtó színvonaláról, de Varga István messze nincs egyedül a véleményével.

Thanos was right.

(#21) sixpak válasza D1Rect (#19) üzenetére


sixpak
nagyúr

Csalódtam, gyurcsányistát vártam. :K

De
biztos
igazad
van.
Ahol a pálya óvatosan fogalmazva sem a baloldali/hazaáruló/libsi/gyurcsányista/brüsszelszopók (válaszd ki a neked szimpatikusat) felé lejt.
Ja de, mindig megfeledkezem róla, hogy baloldali médiatúlsúly van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22) hcl válasza D1Rect (#19) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, nézzük össze a cikkek színvonalát ezeken... Nem véletlenül volt cél, hogy legyenek (szél)jobbos tehetségek is, de valahogyan az állami médiába nem mennek :D
Aztán bevallották 1-2 éve, hogy ők is Indexet olvasnak (amikor még volt Index).

Mutogatni való hater díszpinty

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

Köszönöm a 3 értékes hozzászólást, ami bizonyítja a felvetésem.

(#24) hcl válasza D1Rect (#23) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha neked ez bizonyítás, akkor egészségedre :D

(Ld. még "de sikerült?" :D )

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25) Narxis válasza D1Rect (#23) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem először kerülj baráti kapcsolatba a bizonyítás szó jelentésével.

Thanos was right.

(#26) Klaus Duran válasza D1Rect (#19) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Jobbosként sem pártolom ezeket. Max a The Fair Right-t nézem, abból is a korai részek + mikor a balos nő volt a vendég.

A média legyen független, és szabad.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#27) bkercso válasza Klaus Duran (#26) üzenetére


bkercso
nagyúr

Legyen! Ámen!
... Nna, az lett? Nem lett. :)

"A lakosság tájékoztatása hiányos, gyakran téves, vagy félrevezető, totális cenzúra van"

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#28) Eastman


Eastman
őstag

A média legyen független, és szabad.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#29) arty válasza D1Rect (#23) üzenetére


arty
veterán

Az idézett felvetésed bizonyított, mivel a jobboldali sajtó ~kvázi a kormányfelszopó lakájmédiát jelenti. Az meg a selejt kategória, leírni amit a pártközpont megrendelt, az nem újságírás.
Még akkor sem, ha 7 szenny-cikk mellett van mondjuk egy korrekt oknyomozó is.

Nem kötelező érvényű a felvetésed, pusztán a magyar helyzetre most épp igaz.

#28 Eastman mennyire tud független lenni a jobboldali sajtó, amikor kormány- és fideszhirdetésekből él? (mondom: nem kellene feltétlenül ebből élnie, de ma ebből él :D )

kb a valaszonline.hu -n kívül nem tudok semmi értékelhetőről... :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#30) Tüzi válasza hcl (#7) üzenetére

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#31) hcl válasza Tüzi (#30) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elég sokat mondták, tuti igaz :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#32) Eastman válasza arty (#29) üzenetére


Eastman
őstag

Én nem a politikailag polarizált országot elemzem. Az öncélú törekvéseket igyekszem felismerni és magamban a közcélú alatti polcra helyezem őket. Ösztönösen, majd azt újra és újra felülvizsgálva, a lehető legobjektívebben. Amennyire az adott és "hozott" szemüvegemen át ez lehetséges.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) hcl válasza arty (#29) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ebben még az a szép, hogy ha van korrekt oknyomozó, akkor mit tud oknyomozni? Mert ha valami ellenzéki simliskedik, akkor csak meg kell írni, hogy elvitte a rendőr, de azon sok meló nincs. Oknyomozni itt csak az állampárt dolgairól lehet kb. már...

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) Narxis válasza Eastman (#28) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sose lesz. Talán valamikor volt de, hogy manapság nem az, az fix.

4 éves videó de a tartalom és a mondanivaló nagyon aktuális még mindig: [link]

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#35) hokuszla


hokuszla
aktív tag

https://index.hu/belfold/2021/03/16/deutsche-welle-naci-lejarato-film-budai-var/

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#36) Narxis válasza hokuszla (#35) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez hogy jön ide?

Thanos was right.

(#37) arty válasza Narxis (#36) üzenetére


arty
veterán

te megnyitsz még indexes linket?! :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#38) Dilikutya válasza D1Rect (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, nem jobb. Máshogy szar. A baloldali nem ír, vagy máshogy ír arról, amiről a jobboldali, és fordítva. Amiben viszont van különbség, az a stílus. Olvastál mostanában origót? Hányinger. Az nem újságírás, az már szinte gyűlölettel teli habzó szájú fröcsögés. És odaengedik még az ex-vivatévés betonparaszt Rákay Philipet is, aki ugyanolyan suttyó kretén, mint 20 éve a véletlen napvilágra került belsős videókon, csak most már fullba' nyomhatja a kretént. Egy alulművelt blogon is ciki lenne az, ahogyan az origón írnak. De legalább jól informáltak, gondoskodik róla a V4NA. :) De a stílustól eltekintve az index, telex sem különb, csak ott tényleg nem engedik meg maguknak ezt a Sas kabaré szellemi mélynyomorú újságírást.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39) arty válasza Dilikutya (#38) üzenetére


arty
veterán

nem különb? a te olvasatodban, ha valaki meglök az utcán véletlen vagy térdel direkt betöri az orrod, az ugyan az a szint? szemét suttyó mindkettő? bináris-e vagy? :D

mert ha igen, akkor ennek a szintnek az origo perfekt kiszolgálója :P

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#40) m0h0senator válasza Dilikutya (#38) üzenetére


m0h0senator
őstag

"És odaengedik még az ex-vivatévés betonparaszt Rákay Philipet is, aki ugyanolyan suttyó kretén, mint 20 éve a véletlen napvilágra került belsős videókon, csak most már fullba' nyomhatja a kretént" Érdekelne, hogy miben nyilvánul ez meg?

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#41) cskamacska válasza D1Rect (#19) üzenetére


cskamacska
addikt

Pedig akár igazad is lehetne.

Ugye a TV2/M1/Hír TV, Origó, Pesti Srácok, Ripost, 888 szintje azért rossz, mert a politika ami mögötte van megköveteli, hogy fentről leküldött sztálinista uszítást és hazugságokat közöljenek, erre pedig rendes újságírók vagy nem hajlandóak, vagy nem sokáig, hiába lenne ott bőven pénz a jó újságírók megfizetésére.

Telexnek és a független sajtónak az a legnagyobb gondja, hogy egy Index kaliberű oldal fenntartásához rengeteg munkatárs és még több pénz kell, na ez a pártállamon kívül nincs sehol. Ha pedig nem tudnak adni rendes fizetést, akkor nem tudják megtartani a jó újságírókat sem, mert ha az kontent marketinggel, vagy a céges blogoláshoz hasonló szemfényvesztéssel is jobban keres és nyugodtabban alszik, mint ha mindennap nekifeszülne egy konszolidálódó, elfogadottabbá váló hibrid rezsimnek, akkor nyilván nem fog ott maradni, ha csak nem fanatikus, vagy már állami trockista-gülenista indexen szerepel, és egyéb helyen nem alkalmazható.

arty: ">kormánypárti független<-e vagy? :D
mert ha igen, akkor ennek a szintnek a >lakájmédia< perfekt kiszolgálója :P"

Aki nem velünk az ellenünk elv nem a hanyatló kelet ópiuma? :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#42) Eastman válasza cskamacska (#41) üzenetére


Eastman
őstag

fentről leküldött sztálinista uszítást és hazugságokat közöljenek

Csak az egyensúly érdekében mondom - én, aki szinte minden magyarul megjelent könyvet elolvastam a gulágról - , hogy a sztálinizmus másképp súlyozott. Erős kifejezést használtál.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#43) Narxis válasza cskamacska (#41) üzenetére


Narxis
nagyúr

A kormánysajtónak nincsenek pénzügyi gondjai, innentől kezdve nem kell foglalkozniuk a minőséggel, azt írnak amit akarnak, nem véletlen nincsenek auditálva az eladott példányszámok pl. az újságoknál. Ha meg nem megy az írás akkor hazudnak, simán kifizetik a helyreigazítási pert.

Thanos was right.

(#44) cskamacska válasza Narxis (#43) üzenetére


cskamacska
addikt

De ettől még nem kellene rosszul megírt blődségeket lehozniuk. A propaganda lényege pont az volna hogy minél többekhez eljusson, és vagy teljesen elhiggyék, vagy legalább elgondolkodjanak rajta. Nyilván jobban hatna, ha vérprofi újságírók dobnák össze, és nem összefogdosott, valakinek-a-valakije, megbízhatóság alapján osztályzott pártkáderek, akik csak kopipésztelik a központi híreket.

Csak hát nehéz erre embert találni
Abcúg - Folyton magyarázkodnom kell, hogy nem vagyok propagandista

Illetve azt sem zárom ki, amint írod, hogy talán igény sincs erre a vezetőség részéről. Megyei lapoknál úgy tudom tisztogatások történtek nem feltétlen ideológiai, inkább költségcsökkentési célzattal. HírTV-t is inkább bezárták, lenyúzták, és a véres bundájába a még szorosabban tartott Echo TV-t varrták. Ahelyett hogy megtartották volna valamivel lazábban fogott, a Jobbik-LMP-Momentum függetlenebb szavazói között halászó, de azért irányított adónak. Heti Válasz sem volt különösebben kormánykritikus, de mégis kidobták.
Lehet még sincs igény a kompromisszumra. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#45) Dilikutya válasza m0h0senator (#40) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pl. ebben. Nem vitatom, hogy igaza lehet, viszont egy ilyen méretű híroldalon ilyen stílusú cikknek nem szabadna megjelennie. Igazából az egész origo ilyen szint. Ez az írás nem blog, hanem az itthon rovat része, a főoldalon felül volt a megjelenésekor. Ez nem színvonal, ez egy retardált, gyűlölködő habzó szájú fröcsögés. Jakab egy idióta a parizerével, krumplijával együtt, de ez a stílus Rákayt sem teszi különbbé. Tulajdonképpen leülhetnének egy pofa Szent István sörre nyugodtan egymással. És sajnos tökéletesen reprezentálja a mai magyar közéletet ez a két félkegyelmű.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46) Dilikutya válasza arty (#39) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondom, a stílustól eltekintve. Nem hinném, hogy sokkal korrektebb a tájékoztatás a telexen, mint az origón, bár ezt sokszor nem is könnyű megítélni, mert ugyanazt a dolgot kétféleképpen írja a két oldal, és ha nem vagy ott, akkor fene tudja, mi az igazság. Pl. a pestszentlőrinci polgármester és a vakcinák esete.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47) bkercso válasza cskamacska (#44) üzenetére


bkercso
nagyúr

Aki a munkájára igényes, az hogyan áll be a propagandagépezetbe? Ez lehet a minőség mögött a kormánysajtóban szerintem.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#48) Dilikutya válasza bkercso (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért egy egyetemet végzett akármilyen bértollnoknak szerintem nem lehet olyan nehéz normálisan írni. Nekem is megy, pedig én mérnök vagyok. Pl. az origo minőségével sem az a baj, hogy igénytelen, ez annál sokkal rosszabb. Ugyanis mindennel, ami nem jobbközép, nem kormánypárti, vagy csak nem ért egyet, következetesen rosszindulatú, habzó szájjal fröcsög, és képesek a hírrovatban is felvállaltan találgatásokba belemenni. Pl. ez a cikk: [link]
Nyilván van alapja, nyilván gazdasági bűnöző, nyilván gazember, de Mészáros Lőrinc karrierje nem gyanús? A cikk pedig tényként állapít meg dolgokat, olyat, ami nem bizonyított. Ezt pont az újságírás ezen területén nem lenne szabad. Ezek nem igénytelenül összetákolt cikkek, az a baj, hogy írni nagyon is tudó ember alkotja meg őket, a mondanivalóból viszont süt a baloldal kötelező gyűlölete, mindenáron lejáratása, és úgy érzem, ez jár mindenkinek, aki nem kormánypárti, nem korlátozódik az önmagát valóban lejáratni képes ellenzéki pártokra. Mert abban igaza van a kormánypropagandának, hogy az ellenzék vállalhatatlan. De ezzel nincsenek egyedül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49) bkercso válasza Dilikutya (#48) üzenetére


bkercso
nagyúr

Órási a gyűlölet és egyéb mentális betegségek elterjedsége a lakosságban. Professzorok között is létezik a habzó száj - hogy csak egy aspektust emnlítsek: intellektuális antiszemitizmus.
De szinte bármilyen téren megnyilvánul ez.
Sokaknak romokban a kapcsolati hálójuk, magánéletük, életörömük. Ez nem egyetemi végzettség kérdése.
A kormánypropaganda vagy épp oltásellenesség csak megnyilvánulásai ezeknek a dolgoknak, ahogyan én látom.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#50) Dilikutya válasza bkercso (#49) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az, hogy emberek frusztráltak, meg ami megjelenik írásban, két külön dolog. Azt az írást legalább 2 ember nézi át, idő, amíg elkészül, és egyébként is nyilván van, aki megmondja, kimehet-e ilyen, ilyennek kell-e kimennie stb. Ez még mindig egy híroldal.
Amiről te beszélsz, azt is látványos, elég csak a Facebook-on hozzászólásokat olvasni, vadidegen emberek olyan gyűlölettel ugranak egymásnak. És valóban, korra, nemre, végzettségre tekintet nélkül. Olvastam hozzászólásokat tanárnőktől, akiknél örülök, hogy sosem fogják a gyerekeimet tanítani. Bár fogja majd másik ugyanilyen.
És ezen nem segít ez az amúgy is feszültebb időszak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.