Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Marketingből csillagos ötös...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem az ő kezük is bent van ebben a mostani szarkavarásban. Gyakorlatilag a piac minden szereplőjének jó, ha a huawei piacot veszt.

[ Szerkesztve ]

(#3) zolikaDB válasza Lauda (#2) üzenetére


zolikaDB
veterán

Bárkinek jó, ha bárki piacot veszt, nem? Ha kiesne a Xiaomi, azt se bánná a Samsung. Vagy a Huawei. Vagy bárki.

(#4) Lauda válasza zolikaDB (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom.

(#5) jamez


jamez
senior tag

Nagyon kíváncsi lennék, hogy ennek az egésznek (a huawei kizárása) mi a valós oka? Simán csak piaci harc?

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#6) Silεncε válasza zolikaDB (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Bárkinek, kivéve a vásárlókat

(#7) Viktor77


Viktor77
titán

"Kis" korrekció, nem csak a Huawei mobilokat. [link] Ráadásul már csak 6 napig.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Huawei-szankciók: az SD-kártyáktól is eltiltják a gyártót

Fura egy világban élünk, ha az amerikai elnök, kvázi a hasára csapva elindíthat egy ilyen folyamatot.

[ Szerkesztve ]

(#9) nullpoint


nullpoint
senior tag

Megnézték a használthardver-piacot, és észrevették hogy a bolti ár 110%-ért el tudják adni a beszámított cuccokat. :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#10) UnA válasza Lauda (#8) üzenetére


UnA
Korrektor

Az amerikai elnök nem igazán tudta, hogy mi a Huawei, ezeket a listákat egy csapat állítja össze.

Mert odaát sehol nincs a Huawei, se lakossági, sem pedig hálózati piacon.

(#11) Lauda válasza UnA (#10) üzenetére


Lauda
félisten

A lényeg szerintem átment. :)

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én nem követem, de miért is sújtják a huwit? Mit vétett? Bocsi, de ilyen fontos világot érintő dolgokat nem követtem az elmúlt hetekben. ;)

(#13) Chaser válasza Kolondrum (#12) üzenetére


Chaser
titán

nem rakott fel sáomimijuit' a telefonjaira, szóltam a bogármesternek, zárassa be ezt a céget mert ez nonszensz, el is kezdte, aztán a samsung jön, azt se szeretem ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) Luck Dragon válasza Kolondrum (#12) üzenetére

Tessék.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) UnA válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez nem igazán a legfontosabb része a sztorinak, csak egy oldalág. A fő ok a Huawei hálózati eszközök térnyerése, és persze a cég bizonytalan háttere és kapcsolata a kínai kormányzattal.

(#16) Hieronymus válasza UnA (#15) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

'persze a cég bizonytalan háttere és kapcsolata a kínai kormányzattal. "

Mi ezen a bizonytalan?
Pontosan ugyan az a helyzet, mint az amerikai vagy orosz vállalatokkal.
Amit a kormányzat kér azt megkapja. Információt, adatokat,...Közvetlenül vagy nemzetbiztonsági érdekekre hivatkozva a jog erejével.
Elég visszaemlékezni az NSA botrányra, amikor kiderült, hogy a német kancelárok biztonságos telefonjait is lehallgatták. És mindenki más adatait is gyűjtötték. ez nem ment volna céges közreműködés nélkül.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#17) UnA válasza Hieronymus (#16) üzenetére


UnA
Korrektor

Egyáltalán nem ugyanaz.

Egy európai vagy amerikai cég, ha nem közvetlenül katonai szállító, akkor kényes szokott lenni a függetlenségére. Ez a Huawei esetén egyáltalán nem mondható el, főleg úgy, hogy kifelé (értsd Kínán kívülről) a jogi, pénzügyi és egyéb viszonyok átláthatatlanok.

Ezt pedig semmiképpen sem szabad összekeverni egy hírszerzési kérdéssel, mert ha már igen, akkor a Huawei és az NSA / CIA / FSZB egy csapatba kerülnek, és akkor tényleg nagy a probléma...

(#18) Hieronymus válasza UnA (#17) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Te úgy gondolod, hogy a Google, MS, Intel vagy az Apple kormányzati kapcsolatai átláthatóak?

A Microsoftot azonnal ki is vehetjük a sorból, mert katonai beszállító.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#19) UnA válasza Hieronymus (#18) üzenetére


UnA
Korrektor

"Te úgy gondolod, hogy a Google, MS, Intel vagy az Apple kormányzati kapcsolatai átláthatóak?"

Természetesen nem teljesen, de a Huaweijel való összevetés próbáját azért kiállják ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.