Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

Aki nem gyanús, az gyanús.
Vagyis nem akart feltűnést kelteni egy gyors be-ki atrakcióval.

(#2) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

Az nem úgy van, hogy csak az esti krimiben megy autopiloton oda a gaz a legnagyobb felfordulás közepében is a rivális szállodai szobájában a gyógyszeres dobozhoz, löki be a megpimpelt kapszulákat és távozik 1 perc 18 másodperc alatt?

A valóságban esetleg meg is kellett keresni hol tartja a hülyéje a szemétdombjában a "vitaminokat", kevés feltűnő változást okozva kipakolni, lecserélni amit kell, visszaállítani az eredeti rendet, esetleg menet közben véletlenül ejtett nyomokat megpróbálni eltakarítani. Nem mondom, hogy biztosan így történt, csak hogy ez indokolhat akár jelentős időtöbbletet is.

Egyébként ki a fasz az a hülye, aki más szobájában várakozik míg a szoba lakója sehol a környéken nincs? Én biztos a percen húztam volna a bélbe amikor rájövök nincs otthon a majom, főleg ha csak smúzolni akarok vele.

(#3) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Lehet hogy végzett fél perc alatt és a maradék időben "megpulykázta" meg lőtt róla pár képet emlékbe.

(#4) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

mert a mérgezést el lehet intézni 20 másodperc alatt, de a játékot a telefonon/konzolon nem.

engem meg az érdekel, hogy a szövetség miért nem tiltotta el az egész díszes kompániát örökre.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Eastman válasza bambano (#4) üzenetére


Eastman
őstag

...gondolod, valami sniper gémmel tolta ott még az ágy szélén ülve 40 percig...?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) bambano válasza Eastman (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

bajuszt rajzolt a céltábla-figurára :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

Elvileg minden kapszulába rakott (valaki) 50-120 mg fehér port, ami 7-13 mg furoszemidet is tartalmazott.
A D vitaminos dobozokban 30-60 tabletta szokott lenne. Mindet széthúzni, és a fehér port beletölteni tovább tart néhány percnél.

Azt olvastam, hogy a kapszulákat a rendőrség vizsgálja. Én arra fogadnék, hogy nem fognak rajtuk találni Sidi Pétertől származó DNS-t.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem nincs meg a kontextus.
Halp plz!négy!

(#9) T0rnad0 válasza D1Rect (#8) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link]

Z Fold 4

(#10) D1Rect válasza T0rnad0 (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.