Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Somatom válasza Chaser (#50) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, spanyolban is ez a helyzet, de mi nem használtunk klímát. Otthon sincs klímám.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#52) cskamacska válasza Somatom (#42) üzenetére


cskamacska
addikt

De élsz. :K

Ez nem olyan hogy délelőtt a Szahara közepén nukleáris fúzió segítségével újratelepített esőerdőben az Egyesült Galaktikus Nemzetek Szövetsége közgyűlése megszavazza a csillagközi békét, délután pedig már mindenki rohangál Mad Max világban az életéért. :P

Épp úgy esett, hogy a kommentem írásának idejére jött egy olyan szélvihar, ami a nyári vihar szezonban utoljára talán 2013 környékén ha volt ilyen erős, télen meg.. leginkább nem volt, legalábbis nem errefelé. :o
Na az simán előfordulhat, hogy egy ilyen anomália pár éven belül átlagos vasárnap lesz, a nyári vihar szezon meg innen indul, ez lesz a minimum.

Az a vicc, hogy te az úton még jobban észre fogod venni mint az átlag.

Ha elmossa az utat a villámárvíz, a sima árvíz, a sok méteres hótorlasz, a lavina ahol régen még csak havas eső sem volt, ha autópályán ragadsz Világvége-Alsón, és kapod az SMS-t az AfD minisztertől, hogy ülj át másik autóba ha nem tetszik a -30 fok, ha Csehország környékén tényleg tornádó folyosó nyílik, akkor megdumáljatok hogy te kergeted őket vagy azok téged, ha a gyárba ahova küldtek már két napja nincs áram így leszedni sem tudnak neked meg a másik 3 fuvar is ugrott, ha csak jókedvében árokba tol az oldalszél, és jobb esetben annak nem 20 méterrel alattad van vége, stb, stb, szóval nem végy mérget hogy nem lesz veszélyes, pontosabban, még-veszélyesebb-üzem a munkád rövid időn belül akár. :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53) Somatom válasza cskamacska (#52) üzenetére


Somatom
veterán

Ha csak a fele megtörténik annak, amit írtál, akkor nekem már nem kell dolgoznom. De, másnak sem. Nincs termény, nincs szállítás, nincs infrastruktúra. Onnantól pedig Mad Max, mert kaja az kő.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54) Drótszamár válasza cskamacska (#52) üzenetére


Drótszamár
őstag

Sosemlátott téli szélvihar.

2020.02.23:

#mindmeghalunk

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#55) Narxis válasza Somatom (#53) üzenetére


Narxis
nagyúr

Megoldják máshogy a szállítást.

Thanos was right.

(#56) Somatom válasza Narxis (#55) üzenetére


Somatom
veterán

Olyan szélben, ami felborít egy kamiont? Olyan hóban, amiben a kotrógépek sem tudnak haladni? Mégis, hogyan? Milyen árut hoznak el olyan gyárakból, amikben nincs áram?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#57) bkercso válasza Somatom (#56) üzenetére


bkercso
nagyúr

alagúton. ;)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#58) Chaser válasza cskamacska (#52) üzenetére


Chaser
titán

ahogy somatom mondta, ezekből mindnek sem kell megtörténnie ahhoz, hogy mad max legyen

bkercso
az jó ötlet
sajnálatos, hogy egy m3 metro vonal felújításhoz is évek kellenek - nálunk biztos :d -
illetve sajnálatos, hogy olyan időjárási viszonyok közt nem sok élelmiszer teremne
a pozitív hozadéka, hogy a szállítással akkor törődni sem kellene nagyon ;]

Drótszamár
elég szép szelecske kerekedett ma, szerencsére most csak olyan fákat tekergetett amin termés nem volt
ha ez tavasztól csak 3-4 hetente is előjönne, olyan rengeteg élelmiszer nem teremne

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) #90088192


#90088192
törölt tag

Szerintem az öreget már annyiszor szólították fel közösülésre, hogy ha csak töredéke amit véghez vitt, már akkor is csonkig kopott néki a farka. ;]

Éljen május 1. :DD

(#60) Chaser válasza #90088192 (#59) üzenetére


Chaser
titán

( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61) fererencz89


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Én tegnap életem első homokviharát éltem (autóztam) át. :Y
Heves megye, valahol a Mátra alatt, az út melletti termőföldeket gondolom kiszárította az időjárás, egy hatalmas folton előhozta a homokréteget, amit szépen átfújt az úttesten. Azt hittem, az apokalipszis jött el, amikor megláttam a sok száz méteres homokátfúvást. Félelmetes volt rajta áthaladni cirka 100m-en keresztül, 3-5m-es látótávolság mellett.

Nem szotkam hibázni.

(#62) Syl válasza fererencz89 (#61) üzenetére


Syl
nagyúr

Amíg nem jönnek szembe ilyen járművek, addig nincs gáz :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#63) fererencz89 válasza Syl (#62) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Nekem is valami régebbi Medmeksz (játékélményem) jutott eszembe. :))
Azért kicsit f.satós volt az elsuhanó növény/szemétdarabokkal. :B

[ Szerkesztve ]

Nem szotkam hibázni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.