Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Nevetséges volt amúgy az, hogy ment a Jerusalem például, és a két kommentár telepofázta. Az egy himnusz ember. Nem kell szinkron fordítani meg megjegyzéseket tenni alatt, maradjon csöndben, hogy elénekeljék azt a pár sort.

Ez szimplán nevelés kérdése. Egyetlen nép himnusza alatt sem beszélünk. És főleg nem sületlenségeket, mint ők.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) nincsisbéla válasza Иван (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Szerintem a kommentátoroknál ez már általános... Csütörtökön is: Vidi-slovan vége, szurkolók éneklik a magyar himnuszt, mire a magyar kommentátor meg elkezd a meccs tanulságairól beszélni... Pff!

Mentalita'

(#3) Иван válasza nincsisbéla (#2) üzenetére


Иван
őstag

Amúgy EB-n is voltak kommentátorok, akik egész egyszerűen szégyenteljesek voltak. Nem is kommentál, csak ami a gép képernyőjén megjelenik információ massza, felolvassa. Mindenféle oda nem vágó statisztikát meg bulvárhírt, aminek köze nincs a meccshez.

Tegnapi megnyitón is megvolt ez. Megy a hablaty, infótartalom nincs, amikor csöndbe kéne lenni, akkor is szófosása van. Ráadásul a két kommentátor hallhatóan nem volt tisztában egy csomó alapvető brit dologgal, és hemzsegtek a tárgyi tévedésektől.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) djculture


djculture
félisten

Nekem az tetszett hogy az öreg Picard kapitány is milyen fürgén szaladt a lánggal :D
Amúgy meg nem a magyar tv-n néztem a megnyitót se hanem a hivatalos webközvetitésen. Ott nincs kommentár meg semmi, több csati van különbőző olimpiai sportágaknak. Megnyitót is vissza lehet nézni felvételről kommentár meg baromságok nélkül. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

'csém.. nektek mindennel bajotok van.. :W

Azért az önkritika is adta a megnyitón... úgy kezdték, hogy God save the Queen... A következő sort már lekverték. :DD

Aztán pici London calling. :o

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) Eastman válasza Vladi (#5) üzenetére


Eastman
őstag

'csém, ha valaki belepo fázik pl. egy Mike Oldfield fellépésbe, akkor igen. :(((

djculture Nagyon köszi! :R

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) #56230144


#56230144
törölt tag

Megmondom őszintén nem érdekel az olimpia :D

(#8) djculture válasza Eastman (#6) üzenetére


djculture
félisten

Nincs mit párszor már visszanéztem föleg mikor a legjobb angol zenéket idézik fel, soul II soul, frankie goes to hollywood... rulez. Mr Bean is jó mikor szintizik közbe tüsszent:D

[ Szerkesztve ]

(#9) Иван válasza Vladi (#5) üzenetére


Иван
őstag

Nem dől össze a világ, csak ez egyrészt a kommentátorokat értékeli. Amúgy nem hiszem el, hogy MO-n Gundel a legjobb sportkommentár (bár amennyi sportot én nézek...).

Aranyos fickó, bírtam a régi műsoraiban, de egyszerűen - szerintem - ilyen szerepben csapnivaló.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) Crystalheart válasza Иван (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Egyébként igazából "kissé" magasan hordja az orrát. Ebből akár a belepofázósdit is le lehet vezetni.)

(#11) #56230144


#56230144
törölt tag

A régebbi kommentátorok jobbak voltak...

(#12) Иван válasza Crystalheart (#10) üzenetére


Иван
őstag

Műsorvezetéshez még azt mondom van érzéke (bár például édesapámat nagyon idegesíti), de kommentátorosdihoz... A monitorról én is felolvasom minden szelekció nélkül, ami jön, akkor, amikor jön. Mert ő kábé ezt csinálja.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) Crystalheart válasza Иван (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem még ez a fajta kommentátor-virtus tetszik. Kb. Vitraynál kezdődött ez a lagymatagság. Tisztelem az öreget, mert nagy tudású médiaember, de a stílusa, amivel akkora hatást gyakorolt a magyar kommentátori szakmára...

[ Szerkesztve ]

(#14) Иван válasza Crystalheart (#13) üzenetére


Иван
őstag

Igen. Mondjuk kiegyezek a ratyi komentárral, ha újra VB másodikak lennénk. :P

Mindenesetre mennyit fejlődött a foci... Te jó ég. Mintha nem is ugyanaz a sport lenne. Hihetetlen a játékosok 60 év alatt mennyit fejlődtek technikailag.

Amúgy csak nekem tűnnek nagyobbnak a játékosok/kisebbnek a pálya? Egész más kameraállás ez, mint manapság.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) Crystalheart válasza Иван (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azért az elesésből gólpassz négy ellen mellett ma is szép lenne :) Mondjuk nem vagyok egy nagy focirajongó, meg nem is fociztam soha életemben.

Szerintem csak most több a távoli felvétel, a lelátón elhelyezett állványokról, mint a pálya széléről vett kép, azért lehet ez az érzés.

(#16) Kassadin válasza #56230144 (#7) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem vagy egyedül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.