Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Ha lenne százezer forintom, megvenném ezt az új Mikroszoft Vindóz Tizenegy programot, és akkor tudnék itthonról is dolgozni

(#2) Eastman válasza kemotox (#1) üzenetére


Eastman
őstag

:D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) Luck Dragon

Itt látszik , hogy mennyire nem ismertelek. Nem hittem volna , hogy ilyennel foglalkozol . Sőt , ki sem néztem volna belőled bármilyen sertés nélkül írom ezt neked. Inkább a hosszas beszélgetések alapján más hivatás volt előttem amiben nap mint nap tevékenykedsz. :C :R
UI; ha lenne felesleges 100,000-Ft nálam akkor a listán levő dolgokat megvenném neked , hogy protekciós legyek . :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) totron


totron
addikt

Az olajradiátor nagyon jól észrevehetően fogja saját magát szerepeltetni a villanyszámlán is, csak jelzem.

(#5) Luck Dragon válasza totron (#4) üzenetére

Az biztos, infra panel kicsivel jobb választás lehet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) UnA


UnA
Korrektor

A kártyás fizetés helyett esetleg javaslom, hogy nézd meg a QR-kódos lehetőségeket, mert abban nincs plusz költség nélkül. Persze nem ugyanaz, mint a bankkártya, de ma már az emberek többsége rendelkezik mobillal :)

(#7) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ez most egy ilyen crowdfunding célú bejegyzés?

Nem gond az, csak akkor egyértelműsítsük hogy meg is induljon a projekt :)

100k nem olyan nagy tétel hogy ne jöhetne össze. Abban gondolkodnál hogy áthidaló kölcsönként kezeled és vállalod a visszafizetést ha a vállalkozás kitermeli?

(#8) Eastman válasza DeFranco (#7) üzenetére


Eastman
őstag

Szia!

Mindenre gondoltam, de ebben a pillanatban nem tudok megígérni mást, mint amit a bejegyzésem utolsó mondata tartalmaz. Tervezek egy Gerincvédelem, fájdalomoldások témát, ahol természetesen állok a Fórumtársak rendelkezésére és „szakmázhatunk”, elsősorban a prevenciót szem előtt tartva.

...és Biker topicjában is gyakrabban leszek, szerintem.

#4 totron + Lucky

Szempont a gurulós megoldás, mert naponta többször is ide-oda kell tennem a hősugárzót majd. Dolgoztam infrapanel alatt, nekem fájt a fejem, izzott a homlokom tőle. De megfontolom, azt a megoldást is. Az olajradiátorral jobbak a tapasztalataim. Tény, hogy megpörgeti az órát.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) dugo_ válasza Eastman (#8) üzenetére


dugo_
veterán

Ezt a hsz-t pont ebben a pozícióban olvastam el... :DDD

(#10) Eastman válasza dugo_ (#9) üzenetére


Eastman
őstag

Nemleszazúgyjó!, hatezer-öt. :DDD

#7 DeFranco

Szívesen segítek a számítógépes munkakörnyezetet az egészséges-közelihez optimalizálni, ha ez ellenértéket képez az IT-s és gamer Kollégák számára. Ezt megígérhetem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) Luck Dragon válasza Eastman (#8) üzenetére

Tetszik tudni van mobil verziója is. :)
Nyaralónkban Klarstein Norderney használunk kettő darabot fehérben és iszonyat jó . [link]
De van több alternatívája : [link]
:)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) #89309696 válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


#89309696
törölt tag

Öreganyám vetetett velem ilyeneket a házába, csak az Adax-tól. Az se szar márka. Viszont az égvilágon semmivel se hatékonyabb, mint egy olajradiátor, csak épp 15 helyett 50 ezerbe kerül. Na jó szebb. Meg valószínű az ember jobban rá meri bízni a házat. De ennyi. Ugyanúgy 2kW megy bele villanyba és abból közel 2kW hő távozik, ahogy olajradiátor esetén is, mivel a működésük nagyjából azonos.
Lényeges villanyspórolás a klímával van, mert totál máshogy működik.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A kötelező.bizt felét sem adná ki :DD

[ Szerkesztve ]

(#14) #90088192


#90088192
törölt tag

Azért egy Összecsukható Tábori Fapina még felfér a listára? :DDD

(#15) Eastman válasza #90088192 (#14) üzenetére


Eastman
őstag

Nem lesz rá szükség. Konkrétan randira hívtak mára. Mondtam, hogy OK, majd délután. Kértem a hölgyet, hogy ne a legszebb kabátjában jöjjön, mert még flexelünk délelőtt, be kell szabni két szögvasat a kínzópad alá, mert a merevítőzsámolyt leszereltem, útban lesz.

Nagyon régóta ismerem, szeretek vele mindenfélét dolgozni. :) Is.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) UnA válasza Eastman (#15) üzenetére


UnA
Korrektor

A képen látható a Radikális Eukarióta Egyház főinkvizítorának legfontosabb eszköze? :)

(#17) Eastman válasza UnA (#16) üzenetére


Eastman
őstag

Nem, nem, annál egyszerűbb. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) totron válasza Eastman (#17) üzenetére


totron
addikt

A függőágyról mit gondolsz? A keménymagot képviselő hipszterkultúra művelői, hardcore túrázók hajlamosak jónak kihozni, de azt nekem ember be nem meséli, hogy a sréhen való fekvés egy banánalakzatban nem okoz nyakfájást vagy hogy a fejedet nem kell (ellen)tartani folyamat. A gerinc terhelése, formája sem üdvös olyankor szerintem.

(#19) #90088192 válasza UnA (#16) üzenetére


#90088192
törölt tag

Kikérem magamnak ez a prokarióták elleni diszkrimináció! ;]

Az kérem a szentelt Víz.
Még szerencse, hogy nem akvárium van a templomok tetején. :DDD

(#20) Eastman válasza totron (#18) üzenetére


Eastman
őstag

Egyes természeti népek évszázadok óta használják. A mi égövünkön és északabbra viszont annyira nem optimális szabadban a hűvösebb hajnalokon, mert a talajközelben megfázhat benne a derék. (Sátorozáskor ösztönösen jobban felöltözöl, vagy polifoamra fekszel.) Van ismerősöm aki szobában kifeszítve rendszeresen abban alszik, háton. Annyira nem gáz.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) totron válasza Eastman (#20) üzenetére


totron
addikt

Hmm. Na majd begyűjtöm a saját tapasztalatokat. Amit említsz, arra megoldás az egyik legidétlenebb szóval leírt kiegészítő, ami az........alpaplan.:D Vigyázat, tudatba makacsul tapadó.

(#22) Eastman válasza totron (#21) üzenetére


Eastman
őstag

Ha bármilyen szövet összegyűrődik alattad éjjel, abból nyugodt alvás nem lesz.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#23) Eastman válasza totron (#21) üzenetére


Eastman
őstag

Szia!

Függőágy+gerinc témában több infóért katt a képre!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) zseko válasza Eastman (#23) üzenetére


zseko
veterán

Jó, hát de egy függőágyat forgalmazótól mi mást várhatnál mint hogy istencsászárság :)

HR24.hu

(#25) nemlehet válasza #89309696 (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Nekem is Adax van, nem azért hogy védjem, de valahogy nekem jobban bevált mint az olajradiátor. Legalábbis sokkal olcsóbbnak találom, szerintem jobb a vezérlése, vagy kevesebb benne a veszteség vagy nem tudom mi a mágia.

Nekem egy 800 wattos van a fürdőben, mert ott nincs fűtés (kamrának lett tervezve eredetileg, oda meg a hűvős a jó). Egy törülköző szárítós olajradiátor volt korábban ezzel olyan havi 10k volt fűteni a helységet és nem is volt igazán jó, pedig papíron az is szuper önvezérlős automata volt. Rettenetesen párásodott minden, reggelre rendszeresen cseppes volt a fal, penésszel harcoltam heti szinten.

Felraktunk egy ilyen Adax panelt és olyan 4k körül megoldja a fűtést, egyenletes 19 fok van és egyedül az ablak párásodik vagy cseppes reggel (de ez várható, régi, vékony, nem szigetel). Gyanítom a kijövő levegő sokkal melegebb ezért jobban keveri, meg talán érzékenyebb lehet ezért sokkal kisebb változásnál is bekapcsol ezért nem fűt túl és nem hagyja nagyon kihűlni a szobát mielőtt bekapcsolna.

Ugyanakkor van ahova nekem se vált be, egyik távoli vendégszobába raktam egy 2 kilowattosat nem sikerült vele hasonló spórolást elérni, bár tény hogy ez nem kattog, nem pattog és tényleg megbízhatóan előállítja a hőmérsékletet amit beállítok rajta.

Amúgy van ebből olcsóbb is, a Xiaomi panelek kb fél áron mennek és állítólag vannak olyan jók mint az Adax.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.