Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Igazán megérdemelte! Csak gratulálni tudok neki, remek eredmény ez az autósportban.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) #94529552


#94529552
törölt tag

:R :C :R

(#3) mephi666 válasza flymi (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos az elmúlt években nem nagyon tudtam követni a versenyeit, csak olvastam róla utólag... nagyon szimpatikus ember: az ország egyik legnagyszerűbb sportolója :K ...tudom teljesen más kategória, de olyan jó lenne, ha a forma1-ig jutna végre egy hazai versenyző (és ne csak úgy 1-2 futamra beugrósnak, mint anno baumgartner)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) UnA válasza mephi666 (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Csak kíváncsiságból: mennyiben lenne több egy Forma-1? (ami még unalmas is :P )

(#5) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gratulálok Norbinak!

Baumgartnert miért kell mindig csesztetni? :U Szerintem igenis volt helye a forma 1-ben. Végre lehetett egy magyarnak drukkolni. Nem lehetünk mindig mindenhol az elsők. Én büszke vagyok rá is.

(#6) <stdio.h> válasza UnA (#4) üzenetére


<stdio.h>
csendes tag

A Formula 1 a pályaautózás csúcsa, a királykategória a WTCR meg inkább a legalja, ha a nemzetközi sorozatokat nézzük.

(#7) Eastman válasza <stdio.h> (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Illetve, ha a WTCR-ben elért világbajnoki győzelmeiddel vetjük össze, akkor jelen pillanatban a legteteje. ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) <stdio.h> válasza Eastman (#7) üzenetére


<stdio.h>
csendes tag

Miért is? Po t ugyanannyi világbajnoki győzelmem van a WTCR-ben mint Michelisznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.