Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Támogatom a bikinis amerikai focit. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2) Fáraó


Fáraó
őstag

Egyetértek!

For more info about Lingerie Football League: [link]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már akkor keményen kellett volna fellépni a hangadók ellen, amikor elhangzott a mondat, hogy kis pénz, kis foci.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Lenry


Lenry
félisten

mert Viktor szereti a focit azér'
nincs más indok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Ennyi. Szerintem épp az a gond, hogy a legtöbb "élvonalbeli" focista már csak a pénzért focizik és nem a játékélményért... vagy a játék szeretetéért. És ez mocskosul látszik is.
Egy fillért nem adnék a focira. Semmit. Oldják meg támogatókból vagy önerőből aki focizni akar versenyszerűen! Akinek meg nincs rá, az menjen el dolgozni!!! Ilyen egyszerű.

Nincs értelme magyar focit sőt még a klubokat is azért támogatni állami szinten az én adómból is, hogy évente párszor láthassuk a híradóban ahogy a sok primitív ősember üti egymást az utcán a meccs előtt / után.

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Egyébként én tényleg nem vágom, mi a fene van. Nem szeretem a focit, soha nem is fociztam, nézni sem szeretem, de néha elkapom, amint a meccsek végén már alig bírják szuflával, az ellen meg még normálisan futkározik. Nem edzenek eleget? Kicsi a kondíció? Egy focistának a maratont is simán le kellene tudnia futni. Ha már annyi pénzt kapnak érte, tessék szívvel csinálni. Egy harcművész elszántságával.

Szerintem a focistáknak teljesítmény-arányos fizetést kellene kapniuk. A klub akár többet is kaphat, de a focista ne. Legyen "kis foci, kis pénz" a szlogen. Akkor lehet, hogy megemberelnék magukat. (Vagy elmennének külföldre, de legalább nem fizettek nekik brahira sokat.)

Dany007: Az meg a másik, hogy irtózatos indulatokat produkál, zömmel valóban primitív közönség megy ki a meccsekre, akik a focit valamiféle új, modern háborúskodásnak fogják fel, ahol kiélhetik az agressziójukat és az önhittségüket.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kephamos


Kephamos
addikt

Most hogy lehettek ilyenek? Hát nem emlékeztek? Nemrég megvertük az angolokat 6-3-ra.

(#8) bullseye válasza Kephamos (#7) üzenetére


bullseye
addikt

Pontosan, az erről szóló film is 1998-ban készült. Teljesen friss a dolog!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9) Kephamos válasza bullseye (#8) üzenetére


Kephamos
addikt

Mármint melyik film?

(#10) Rive


Rive
veterán

Há' mer' ha kis pénz, akkor kis gárda.
Az meg nem járja :U

Az egészet régen össze kellett volna vonni mondjuk a román és a szerb bajnoksággal. Aki kibirja (játékos és szurkoló dettó), az maradhat támogatott, megérdemli ;]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#11) Eastman válasza Rive (#10) üzenetére


Eastman
őstag

Ez jó! :))

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Panem et circenses.

(#13) bullseye válasza Kephamos (#9) üzenetére


bullseye
addikt

Ez itten

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14) Dany007 válasza bullseye (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Én azt hittem a #7-es csak irónia, ahogy a tiéd is... Most akkor mivan? :D

(#15) Kephamos válasza Dany007 (#14) üzenetére


Kephamos
addikt

Jól hitted. IRÓNIA! Ráadásul a javából. :)

(#16) Jhonny06 válasza Dany007 (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mindenki a pénzért focizik, legalábbis így lehet jó csapatot összehozni; itt most nem arról van szó, hogy Pistiék 2 sör után kimennek a faluszélre játszani. A legjobb csapatok mögött is csak a pénz van. Ha van pénzed, akkor van egy jó csapatod, ennyi (lásd.: Chelsea).

Azért szar a magyar foci, mert nincs elég pénz mögötte és annyi soha nem is lesz, hogy jó klubcsapatokat lehessen összehozni. Kis ország vagyunk, külföldi sztárok nem fognak hozzánk jönni. A válogatott meg megint más kérdés..

(#17) Dany007 válasza Jhonny06 (#16) üzenetére


Dany007
veterán

86-ban még kijutottunk a VB-re... Úgy tudom azóta egyszer se. Akkor biztos több pénzünk volt... :U
Jó, te is mondtad hogy a válogatott más. De szvsz az nekem fontosabb lenne, mint a klubcsapatok.

A pénzt meg szerezzék meg ahonnan akarják. Nagy pénz nagy foci, akkor fizesse más, ne az állam.
És nemigazán érdekel, hogy a pénzért fociznak vagy sem, nekem akkor se számít "munkának" a foci. Egy fillért nem ér a szememben.
És erre csak rátesz a lapáttal, hogy nem érnek el semmit se. Emiatt sok másnak se ér semmit a magyar foci akik amúgy szeretik ezt a sportot. Mi meg csak toljuk bele a pénzt, építjük az új stadionokat stb...

(#18) d@vee


d@vee
őstag

Hát szerintem se ér sokat a hazai futball... Inkább tényleg pénzelnének oda ahová kell, amiben jobbak vagyunk. Kézilabda, vizilabda, úszás, kajak... aminek tényleg van értelme.

Ja

(#19) Vakegérke válasza Jhonny06 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az Aranycsapat korában még szerelemből fociztak, és szégyellték a focisták, ha szégyent hoztak a klubra, vagy válogatottként hazánkra. Megéltek? Igen. No persze nem futotta egyiküknek sem Bentley-re, de beérték azzal, hogy a melósnál kicsit magasabb színvonalon élhettek.
A brazilok tudtak, és tudnak valamit a fociról. Ha akkor megkérdezték őket, azt mondták, hogy aki meg akar tanulni focizni, az menjen a magyarokhoz.

Anno Bácsi Sándor valami olyasmit mondott a riporternek, hogy a gyári melós bemegy a gyárba, legyártja a csavarokat, és kész. Bezzeg neki milyen stresszes az élete. Az persze eszébe se jutott volna, sőt, sértésnek fogta volna fel, ha valaki azt tanácsolja neki, hogy dolgozzon.

Tényleg csak pénz kérdése? Nem mai hír, de megdöbbentő.

Maradjunk annyiban, hogy rengetegen melóznak úgy, hogy örülnek, ha elérik a százezret havonta. Ők tényleg melóznak, a lelküket kiteszik, hogy legyen egyáltalán munkájuk.
Hogy jön hozzájuk teljesítményben egy elkényeztetett, lélektelen focista, aki csak a pénzt lesi, de képtelen két félidőt kibírni a pályán?

Nem pénz kell nekik, hanem inkább pénzmegvonás.
Hibáztál a meccsen, fiam? Mínusz x Forint.
Nem bírod erővel? Mínusz x Forint, mert nem edzettél becsülettel.

Részemről azt se bánnám, ha az összes tunya, semmit érő, focistának nevezett hulladék elhagyná a pályát. Aki lelkes, képes "meghalni" a pályán a klub, hazánk dicsőségére, az maradhat.

Tartok tőle, hogy foci ügyben mi vagyunk a világ szégyene. Ezen pedig nem segít a pénz. A lelkesedés, az akarat hiányzik a focistákból. Nem megvehető tulajdonságok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) total90


total90
veterán

Ha nem fektetnek bele pénzt, nem is fog javulni... más kérdés, hogy szerintem a keret erősebb, mint amit lehoz, csak valahogy nincs összerakva jól. Egy jó edző talán, meg némi kondi még a skacoknak.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#21) Dany007 válasza total90 (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Az okés, hogy pénz kell hozzá, de mennyi?
Millió körül kereső játékosok, milliárdos stadionok... Ha ez nem elég akkor hagyjuk a fa..ba az egészet és a helyét hintsük be sóval! Mert nem ér ennyit az egész "sport" úgy ahogy van!

Ha csak úgy lehet sikeres egy klub, hogy milliárdért vásárol idegenlégiósokat akkor megb...ják magukat! Ennyit nem ér a foci...
Inkább költsék valami hasznosabbra. Akár a gyerekek sportolási lehetőségeire is!

Egyébként mihez kell olyan irdatlanul k...va nagy pénz? Mert most a játékos vagy tud focizni vagy nem, vagy megtanul vagy nem, vagy van tehetsége vagy nincs, vagy hajlandó edzeni és fejlődni vagy nem... Idő van, stadion van, egy-egy játékos 3-4x annyit keres, mint egy komoly mérnök, és úgy tudom volt már nálunk pár világhíres edző is - bár tény hogy nem értek részletekbe menően a témához -.
Ennek ellenére 86-ban voltunk utoljára VB-n. Nem hinném, hogy akkor több pénz lett volna a focira és / vagy jobb, híresebb sikeresebb edző lett volna, mint manapság.

(#22) Fáraó válasza Vakegérke (#19) üzenetére


Fáraó
őstag

Mai hír és megdöbbentő.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#23) Kephamos válasza total90 (#20) üzenetére


Kephamos
addikt

Oké, nincs ezzel gond! Fektessen bele pénzt, aki hasznot remél, illetve, aki szereti, kedveli, akarja. Ne a máséval verjék a csalánt! A profi sport (kiváltképp a foci ma egy pénzügyi befektetés), ennélfogva valami hasznot elvárhat a jónép a pénzéért. Ehelyett semmi. Pl nem hiszem, hogy a nagy nyugati csapatok állami támogatást kapnának...

Az más kérdés, hogy inkább a tömegek sportolását kellene támogatni. A barátaimmal 2 nagy megyeszékhelyen nem tudtunk heti 1-2 órára termet bérelni, ahol dobálhatnánk kicsit, mert a városokban nagyon kevés a terem.

(#24) bullseye


bullseye
addikt

Engem igazán soha nem érdekelt a foci, max. a VB-ket nézem fél szemmel, szóval hülyeséget fogok kérdezni... Ez, hogy nem bírják végigfutni a meccset, ez ugye csak valami szöveg, meg hasonlat, meg ilyesmi, és nem igaz?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25) Jhonny06


Jhonny06
veterán

[link]

Asszem nem kell hozzáfűznöm semmit..

(#26) FF23 válasza Jhonny06 (#25) üzenetére


FF23
senior tag

a sportcsarnok a kézilabda, a futsal, a birkózás, az ökölvívás, a súlyemelés, a torna és a sakk céljait is szolgálni fogja.

Mi a probléma?

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#27) salival válasza Jhonny06 (#25) üzenetére


salival
aktív tag

Normális stadion>3km autópálya. IMO.

YNWA

(#28) Dany007 válasza FF23 (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Mondjuk ez: [link] [link] [link] [link]

(#29) Jhonny06 válasza FF23 (#26) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sorra zárják be a sportklubokat pénzhiány miatt, tehát hely van rengeteg, minek újat építeni? Ráadásul ennyiért.. inkább azoknak kéne adományozni valamennyi pénzt. Erre a stadionra kurvára nincs semmi szükség.

(#30) Eastman


Eastman
őstag

Ez a tegnapi mutatvány borzasztó volt. Egy lyukas garast sem ér a „profi” futball itthon. Gyász. Mehetne a műtéti várólisták csökkentésére az összes pénz... (!)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#31) Dany007 válasza Eastman (#30) üzenetére


Dany007
veterán

Erről beszélek évek óta, igen. Lassan 30 éve, hogy semmi érdemit nem tudunk felmutatni. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Majd talán idővel felnő egy olyan generáció amely képes lesz milliós fizetések nélkül is jól focizni. De ha ez csak pénzzel megy, akkor tényleg nem éri meg.
El kell temetni a helyét meg sóval behinteni.

(#32) Eastman válasza Dany007 (#31) üzenetére


Eastman
őstag

Ütős: [link] :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) Eastman


Eastman
őstag


+

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#34) Thome


Thome
addikt

Erőltessük azt, amiben sikere van a magyaroknak, vízi sportok, extrém sport...

[ Szerkesztve ]

(#35) Eastman


Eastman
őstag

Elvették az Audikat a győri futballistáktól :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#36) Cartevo


Cartevo
őstag

FTC 49

Debrecen 28

UTE 31

Honvéd 24

VIDI 30

Diósgyőr 20

Paks30

Vasas 16

MTK 29

Felcsút 16

HALI 29

Békéscsaba 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.