Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) updog


updog
senior tag

Az elején elmondják hogy Zucki se tudja mi a metaverzum igazából, és ezzel egyetértek, de a videó többi része pont emiatt (ők se tudják /legalábbis elmondani/) - elég semmitmondó.

Valószínűleg a kérdés is rossz, kb. "mi az a mátrix" szintű.

Érdeklődve várom, hogy mi sül ki belőle az NFT-s baromságokon túl. Pont nemrég néztem meg a Ready Player One-t, igazából IOI-ra is nevezhette volna magát Zuck Meta helyett, és akkor minden stimmel ;]

A '90-es évek végén gyerekként megvettük az EasyPC magazin pár számát, már abban is elég sok cikk volt a VR-ról, hogy emberek egy fél CRT tv méretű VR sisakban hadonásznak egy bottal, szóval nincs új a nap alatt.

Én biztos hogy most (sem) nem csinálnék ilyet, persze lehet hogy nem is rám céloznak az egésszel. De egy X-ZS generációs fiatalnak sem tudom, hogy eszébe jutna-e külön VR-ral szórakozni amikor a 30.000 forintos kínai telefonján is vígan el tud Fortniteozni (persze megint a kérdésfeltevéshez: amikor belemerül(t)ünk a Fortnite / WOW / CS / Quake3 / ... multiplayerbe egy monitor előtt, minden mást kizárva körülünk, az már 2002-ben is a metaverzum volt?)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.