Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Kattintásom előtt azt hittem, M.Richárdról fog szólni a cikk... :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) D1Rect válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Bazze, ezt akartam kommentekni. :DDD

(#3) #90088192 válasza D1Rect (#2) üzenetére


#90088192
törölt tag

Itt a harmadik elmebeteg, aki szintén erre accocialt :DDD

(#4) nullpoint


nullpoint
senior tag

Ha rendesen hallgattatok volna Tankcsapdát annak idején, akkor most egyből az ugrott volna be.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5) UnA


UnA
Korrektor

Valahol lemaradtam a fontos eseményekről, mert még sohasem hallottam sem a "legnépszerűbb antihősről" (by telex), sem erről a Richárdról. De talán nem is baj ;)

(#6) nullpoint válasza UnA (#5) üzenetére


nullpoint
senior tag

Megtorlót még a pókember képregényegből ismertem, azt nem tudtam hogy legnépszerűbb antihős lett, de oké, legyen. :)
M.Ricsi meg onnan ismert hogy részegen/bedrogozva ölt embert autóval, jelentős sebességtúllépéssel. Mivel maffiózó/gazdag, ezért a magyar törvénykezés szokásainak megfelelően azóta is szabadlábon garázdálkodik.

Természetesen az átlagember ha a 30-as táblánál megy negyvennel akkor a föld alól is előveszik, megalázzák, megbüntetik, és kivégzik a kutyáját.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#7) BabMester


BabMester
senior tag

+ Ricsi meg a haverjai voltak kivezényelve 2016-ban, hogy megakadályozzák a népszavazást. Nagy port kavart akkoriban, hogy felsőbb utasításra nem engedték be az ellenzéki képviselőt, hogy beadja a kérelmet. [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) Eastman válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


Eastman
őstag

Nem, mert nem dizni karakter. És nála jóval nagyobb problémákat okoz a mesevilág-világmese.

Problémákat, ha olyan rendfenntartó és/vagy rendbontó állít falhoz aki mesekönyvírók nektárjait szívogatja, adott esetben már több évtizede. Egész életében mást nem is szopikázott. Aztán az a helyzet is kétségbeejtő lehet, ha az ütközet ellenfelei egymást ütik, miközben ugyanazt a halálfejes(!) jelképet viselik. :U Ami lényegében egy referenciaponttá vált mese, mese, meskete.

Vadnyugat és vadkelet határán, a fejemet két irányba kapkodva, fogaim közül mikroműanyagok szivárványhídját köpködve írom soraim Néktek, drága polgárjenőtársaim! Lássátok szümtükkel Lukács próféta 1994-es dalverseit, aki az eljövendő sötét kor hírnöke!

Make LukácsLaci Great Again!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.