- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Meggyi001: Anya, tudsz segíteni a matekban?....Nem érek rá kisfiam, majd segít a ChatGPT...
- Luck Dragon: Új energia- és akkumulátor-címke az okoseszközök dobozában
- bambano: Bambanő háza tája
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
talmida
Közösségépítő
válasz
bullseye #114 üzenetére
nem teljes értékű...
AS2Angel Second Class
-
talmida
Közösségépítő
Közhellyel kezdem: ízlések és pofonok különbözők...
Örülök hogy pont tőled kaptam meg , ezzel beismertél jópár dolgot
Kétlem! Figyelmen kívül hagytad az első szavakat. Azt írtam: az elvárásaid szerint , ami azt jelenti, hogyha a te sztenderded szerint értékelné(n)k a topikokat, akkor mi történne azzal a cikkeddel. Akkor hova kerülne?A követendő példák pedig ott vannak: van pár kiemelt írásom
Senki nem a régi Logoutra panaszkodik, hanem a mostanira, hát én se a tegnapi napról beszéltem...de mindezt is csak amiatt említettem, mert neked vannak kifogásaid, mintha néha te sírnád vissza a múltat? Engem a jelen és a jövő érdekel, ..jelen esetben a múlt nélkül ..sorry!
Sajnálom, hogy Viszlát (szerintem) rosszul döntött, amikor elment, de ez nem az én dolgom. Ő tudja, hogy mit miért tett. Ha nem jött vissza, valószínű nagyon jól érzi magát a bőrében. Isten éltesse!
Szia viszlát! Minden jót!!
...nem szeretem a pletyit. Többek között ezért nem is szoktam az ún női összejövetelekre eljárni, mert valahogy ott mindig előjön valami "jó" kis csemege..., amiből én thx, de inkább nem kérek...
Tildy, neked sem a múlton kellene rágódni, hanem a jelent jobbá tenni. Nekem jó így is, ahogy van, csak miattad mondom, hogy tegyél érte, ha zavar a pillanatnyi ábra.
BTW a jó írás jó, ha jó tartalmat, jó szellemet, "jó illatot" is hordoz,
mert sokszor hiába igényes egy cikk helyesírásilag, ha közben egy negédes, vagy kesernyés szájízt hagy maga után. Az összes fikázó, másokat lehúzó cikk ilyen, no meg az önfényezők is ebbe a bűzlő, bomlasztó kategóriába tartoznak.
..no name nem is ír mostanában, és úgy látom, mintha nagyon is hiányozna egyeseknek, mert nincs kin élesíteni a fogakat.
És hidd el, nagyon jól tudom, hogy a logoszférában lenne a helye, és egy percig sem tiltakoznék miatta.
No problem, engem nem zavarna a kiemelt címlapon sem, mert a címet, meg a bevezetőt azért többnyire el szoktam olvasni, és, ha nem kelti fel annyira az érdeklődésemet, véletlenül sem kerül a monitoromra.Upsz, akaratlanul rossz biillentyűt nyomtam le és kitöröltem egy szakaszt.
Ki tudja, hogy lehet itt undo-zni?Már olyan sokszor kellett volna..
Na, mind1, már úgyis túl hosszú lett a hsz-om, így hagyom, nem szaporítom tovább a szót.
-
talmida
Közösségépítő
válasz
Vakegérke #84 üzenetére
Ami a pótanyuka szerepet illeti, emlékeim szerint felvállaltad.
Nem. Rosszul emlékszel, de, ahogy kérted, el van nézve. (Csak emlékeztetőül mondom, hogy többször is kifejezetten tiltakoztam ez ellen a titulus ellen mindig kihangsúlyozva, hogy "van neki igazi anyukája, nem kell neki pót"....Most, hogy így, szószerint idéztem magam, talán már jobban emlékszel, ugye?)
kitiltások szegélyezik jelenlétét
Mostantól én is hozzád hasonló stílusban reagálok, engedelmeddel ismételni fogom magam:A legnagyobb röhej az, amikor egyesek XY-t hibáztatják Z kitiltása miatt.
Mindenki saját maga felel a saját tetteiért. Ha vki olyan hülye, hogy kirúgatja magát áthágva a szabályzatot, akkor magára vessen! Az érintettől kérdezném, ha olvasná ezt a bejegyzést: Amikor megsérült a karja az üvegajtón vagy ablakon, akkor meg az a hülye üveg volt a hibás, ugye?no namet nem kitiltani kell, hanem a megfelelő helyre irányítani
Nem. Bocs, de ebben se neked, se tildynek nem adok igazat, maradjon csak itt, mert a Logout sokkal szebb, jobb hely, nem pedig egy lakatlan sziget. Mit szólnál, ha téged cígőlnének oda?? He?vagy kérni tőle a kommentek kikapcsolását (ugyanis flamekeltő az írása, akkor is, ha totál semleges témákról ír.)
Ezzel sem értek egyet. Ne hidd, hogy hozzászólások nélkül maradna!....még akkor sem, ha a törzsgárdás fikázók lelépnének. Pl néha én is szeretnék hozzászólni.Aztán meg van itt egy rakás hozzá hasonló korú gyerek, akik szintén szeretik és megértik no name-et. Egyszer láttam, hogy nagyon jól elbeszélgettek, amikor seki más nem szólt közbe.
Mindegyik vétett hibát, de egyik sem javítgatta a másikat, jól elvoltak..Pont ma olvastam itt egy no name-nél 1 évvel idősebb gyerek hasonló kaliberű cikkét.
Tisztára ugyanaz a feeling volt
, az a srác max egy hajszálnyival jobb helyesíró, de elképzelheted, hogy milyen lehet, ha egy hajszálnyit mondtam.
Lényeg az, hogy minden hibája ellenére örültem, hogy olvashattam az írását, bár nem szóltam hozzá..Itt sokat fog majd fejlődni. Maga az írás gyakorlása is fejleszt.
Őt sem küldeném a Logoszférába, pedig alig van különbség a 2 gyerek kifejezésbeli szinvonala között, ill talán annyi, hogy az egyik budapesti, a másik meg vidéki. ..És ezt sem szabad elfelejteni! Vidéken máshogy kommunikálnak az emberek. Kicsit talán komplikáltabban, cirkalmányosabban, --udvariasabban?
-- De az is vicces, hogy ezt pont én magyarázom nektek 5395 mile, vagyis 8682 km távolságból
, hogy egészen precízek legyünk
Mindenki oda kattint különben, arra a userre, ill arra a cikkre, amelyikre csak akar. Garantáltan állítom, hogy a saját akarata ellenére senkinek a képernyőjén nem fognak megjelenni no name cikkei.
..ércsük?
szellemi mocsok, amely önmagában is provokatív.
Vakegérke, ez durva volt
Szellemi mocsokról tudnék szólni, de nem akarok...Nem sokszor adtam hálát azért, hogy tanárnak tanultam, de most bizony, adok, mert látom, hogy talán emiatt van az, hogy jobban szeretem és értem a fiatalokat.
"Ha a kínálat nem olyan megfelelő, odébb lehet állni, nézelődni más portálokon...vagy még jobbat mondok, le lehet zárni a gépet és több időt tölteni a társsal. Harmadik 5letem az, hogy te írj színvonalnövelő, példamutató cikkeket."
Ezt te kritikán aluli gusztustalan beszólásnak nevezted.Azt gondolod madadról, hogy a szavak mestere vagy. Az lehet, de az is biztos, hogy néha fogalomzavarban szenvedsz, mert noha kicsit félreérthető az, amit írtam, de nem arra gondoltam, hogy a Logoutról végleg tovább állni, hanem arra, hogy, amíg a kínálat szerinted nem megfelelő, addig valami másik websiteon olvasgatni stb.
Ami pedig a cikkeket illeti, tildy legsutább szösszenetével sem összevethető védenced egyetlen szerzeménye sem. vakegérke, ne égesd tovább magad,
Az "57" ? Az tényleg versenyképes.
tildy:
Honnan veszed, hogy a törzsgárdát elüldözném?
Nem arra gondoltam, hogy végleg odébb állni, hanem csak abban a percben, amikor véleményed szerint nem olyan jó a kínálat, akkor lehetne mást is olvasni, vagy dolgozni vagy mitt'omén..Harmadik 5letemet se hagyjátok figyelmen kívül, vagyis te állíts követendő példát.
Állítom, hogyha azok, akik a színvonalat szokták kifogásolni, a nyafi helyett pédaadó írásokat nyújtanának, akkor máris nem lenne okuk panaszra.
De mevallom, nekem jó így a Logout, ahogy van. Mondhatod, hogy igénytelen vagyok,
Na, bumm!
.. de, ha őszinte vagy, te sem nagyon dicsekedhetsz, mert nézd csak meg pl az egyik utóbbi cikkedet. Ha ugyanezt no name követte volna el, már ezerrel menne az anyázás..., még a helyesírási hibái miatt is.
az elvárásaid szerint a te "57" című cikked simán a Logoszférába kerülne, ha bevezetnék a nagy szigort.
Azt a cikket ugyanis csak a hozzászólások éltetik, mint, ahogy a többi kyrabaybee típusút is.
-
talmida
Közösségépítő
Ne mondd már, hogy az egyéni oldalakból áradó atmoszféra a címlapon keresztül fertőz és agyonvág!?
Te egyből belelátsz az egyéni oldalakba?
Ha a kínálat nem olyan megfelelő, odébb lehet állni, nézelődni más portálokon...vagy még jobbat mondok, le lehet zárni a gépet és több időt tölteni a társsal. Harmadik 5letem az, hogy te írj színvonalnövelő, példamutató cikkeket.
-
talmida
Közösségépítő
válasz
localhost #80 üzenetére
A kocsmába belépve egy adott atmoszféra fogad. Itt, --hacsak nem direkt az egyik tag saját linkje a homepage-ed
, akkor-- tudtommal egy "étlap" (csak egy kínálat) fogad. Te választod ki, hogy mit akarsz elolvasni, mit nem.
A TV tényleg nem jó hasonlat, mert, ha bekapcsolod, azonnal a képedbe nyomul az egyil chanel. De itt nem!!
Te vagy az Úr. Te irányítod a lépéseidet..
A legnagyobb röhej meg az, amikor egyesek XY-t hibáztatják Z kitiltása miatt.
Mindenki saját maga felel a saját tetteiért. Ha vki olyan hülye, hogy kirúgatja magát áthágva a szabályzatot, akkor magára vessen. Az érintettől kérdezném, ha olvasnák ezt a bejegyzést: Amikor megsérült a karja az üvegajtón vagy ablakon, akkor meg az a hülye üveg volt a hibás, ugye? -
talmida
Közösségépítő
Miféle játszmaelméletről beszélsz?
Ha volt egy kis javulása, elismertem. Ha valaki az ízléstelenségig alázta (remember: törölt képek, őt gúnyoló törölt topikok!), akkor a védelmére keltem, de soha nem pátyolgattam, nem veregettem a vállát az elkapkodott lépései miatt, sőt...
(Ezt a pátyolgatás szót, meg pótmama szerepet csak vakegérke húzta rám, ami ellen nem egyszer tiltakoztam is...szóval az ő elképzelése ragadt meg benned) Ja, meg bevallom, száz számra írtam neki helyesírással kapcsolatban privátban. Ezek voltak a bűneim, amik olyan nagy botránykövek?
"Könyörgöm" engedtessék már meg egy kis másság és SZ A B A D S Á G, hogy önként ott segítsen az ember, ahol jónak látja, vagy, ahol erre kérik!
a Logout meg abszolút nem hasonlítható egy nyílt bárhoz, inkább a TV-hez, amin különböző csatornák (cikk címek) vannak. Mindenki oda kattint, ahova akar, és az akarata ellenére senki nem piszkít a képernyőjére.
Mindenkinek CSAK a saját akaratát kell reguláznia.
-
talmida
Közösségépítő
Gondolom, hogy, akibe egy csöpp emberség szorult, az nem akarja elüldözni a sete-suta, kezdő fórumozókat, hanem "alájuk repül" az ügyetlen szárnypróbálgatásaikat látva, nehogy lezuhanjanak...
Sajnálom, hogy te csak erölködésnek látod a próbálkozásaimat, de nem győztél meg arról, hogy hiábavalóak lennének.
Nem várok csodát, de, ha a sok intelemből, akárcsak egy is ráragad, már megérte.
Azért kell kitartóan segíteni azt, aki rászorul, mert a változás nem azonnali szokott lenni, hanem észrevétlenül válik jobbá és jobbá..
...tudom, hogy allergiás vagy a bibliai idézetekre, ezért szabad fordításban fogalmazom meg az egyik általános alapszabályt: vagyis, hogy az erőseknek, érettebbeknek kell elhordozni (elviselni) a gyengék erőtlenségeit, éretlenségeit, "zöldségeit", nem pedig fordítva...
-
talmida
Közösségépítő
-
talmida
Közösségépítő
válasz
Winner_hun #1 üzenetére
Nagyon egyetértek veled.
Eastman:
Egy kis megjegyzésedtől eltekintve, úgy érzem, hogy megértettem, hogy miről írtál. Nagyon érdekes és gondolatébresztő a cikked.
, ...de az a bizonyos megjegyzésed, "kérdésed" viszont nagyon meglepett.
Arra reagálok most:
Vannak alapszabályok. Ha valaki értékeli azt, hogy itt lehet a Logouton, (én értékelem!) az legyen szíves megbecsülni ezt a helyet és az itteni embereket is, kortól, nemtől, IQ-tól függetlenül! (Ez nem neked szól, hanem a kitiltott(ak)nak és vakegérkének is, aki ezerrel védi őket)
A személyeskedés egyáltalán nem való ide.
A moderátorok nem engedhetik meg, hogy a Logout egy csámcsogós pletykarovattá alacsonyodjon. Olyan nehéz ezt fölfogni??
Miért nem tud mindenki CSAK az adott szakirodalomra (témára) koncentrálni és a személyes ellenszenvét magában tartani?? Ugyan jót nevettem Ádyz cikkein, de az nem jelenti azt, hogy helyeseltem, vagy egyetértettem vele. Sőt, nagyon undorító, "csipollás" dolognak tartom, ha valaki másokból gúnyt űz, különösen, ha gyenge az áldozat.
Az ilyen durva hibákat elkövetőknek tisztában kell lenniük a tetteik következményeivel is.
Azon csodálkozom, hogy van, aki ezen meglepődik.Emberek, az internet egy igen veszélyes és könyörtelen platform, ahol futótűzként terjedhet jó és rossz egyaránt...Egy virtuális faliújság, ahol a józan észnek és az emberségnek kell dominálnia. Minden tiszteletem a moderátoroké, akik több-kevesebb sikerrel jó mederben igyekeznek tartani a logoutot!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
lo Sajnálom, hogy még mindig nincs valamiféle "fellebbezésre" lehetőség a PH!-n.Tudom, hogy magánterület és a...
- HP Elitedesk 800 G5 és G6 mini PC i5 9500 v. i5 10500// 16GB Ram // 256GB NVMe számla + gari több db
- Dell Precision 3440 és 3450 Core i7 10700 vagy 11700 // 32GB Ram // 512GB NVMe számla + gari több db
- iPhone 11 64GB Független Újszerű/1 hónap gar./Akku 81%/p4208
- iPad 8th. 32GB Cellular Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 84%/p4207
- Dell Alienware X16 Gaming laptop! 16" QHD / i9-13900HX / RTX4080 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe! BeszámítOK
- AKCIÓ! Acer Predator Triton Neo 16 15 notebook - Ultra 9 185H 32GB RAM 2TB SSD RTX 4070 WIN11
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G6 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULLHD I Cam I W11 I Gari!
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- Álomsebesség elérhető áron - Fedezd fel a jövőt!
- magyar bill. - Lenovo ThinkPad Z13 G1 - AMD Ryzen R7 Pro 6850U, 13.3" 2.8K OGS érintőkijelző
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest