Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r-chee


r-chee
őstag

Én nem kívánok háborút, már csak azért sem, mert pl. a Samsung és az LG ugyebár Dél-Koreában van = áremelkedések háború esetén.
El kell ismerni, Észak-Korea nem egyszerű ország. Épp az imént olvastam egy hírportálon, hogy visszahívták Oroszországból kb. 20E vendégmunkásukat, hogy konfliktus esetén ők is a haderőt gyarapítsák. Amit még írtak, hogy azok az emberek fizetésük nagy részét hazájuk kormámyának utalták át havonta, hát...elég gáz, és egyben elég durva... Könyv és dokumentumfilm is született már arról, hogyb Észak-Koreában mennyire agymosottak az emberek, mellette még el is vannak szegényítve, ki vannak használva vezetőik által.
Teszem azt, kiadnák az embereknek, hogy ma délután gyülekező itt és itt, nesze a fegyvered, menj ide és lőjj ész nélkül, nem kérdeznék meg, hogy miért is, nem is gondolkodnának rajta, nem kérdeznének vissza, mennének, mint a zombik.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2) CséZé


CséZé
őstag

hihetetlen elmebeteg emberek irányítanak néhány országot.

(#3) Eastman válasza r-chee (#1) üzenetére


Eastman
őstag

Pérsze, hogy lehetnek áremelkedések, hiszen a gyárak "egy pillanat alatt" átállíthatóak stratégiai haditermelésre, ergo új szórakoztató-elektronikai cikkek ott nem készülnek. A raktárakban, kereskedőknél lévőknek megy fel az áruk.
A magyar gyárak is átállíthatóak, ha baj lenne. Más kérdés, hogy hol vannak!? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) Иван


Иван
őstag

Majd Bölcs Vezéreink megoldják :DDD

Nem akarok grammar náciskodni, de nekem heppem, hogy az AZZAL és nem AVVAL. Olyan parasztosan hangzik.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) Eastman válasza Иван (#4) üzenetére


Eastman
őstag

A hepped. Értem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A komolyabb gazdasági válságok egyik bevált, drasztikus kezelési módja a háború. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) Psychonaut válasza Иван (#4) üzenetére


Psychonaut
addikt

De szerencsére mindkét alak helyes a magyar helyesírás szabályai szerint, így nem kell senkinek változtatni a szokásain, bátran használhatja mind az azzal, mind az avval szavakat.

(#8) Gergő_ válasza Psychonaut (#7) üzenetére


Gergő_
őstag

írásban helytelen.
szóban megbocsátható/dialektusfüggő

(#9) Psychonaut válasza Gergő_ (#8) üzenetére


Psychonaut
addikt

Írásban is helyes.

(#10) #65675776 válasza r-chee (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azaz neked az egészben csak annyi a lényeg, hogy a szerencsétlen szórakoztatóelektronikai és számítástechnikai cuccok ára ne emelkedjen. Gratulálok.

(#11) Иван válasza Psychonaut (#9) üzenetére


Иван
őstag

Kértelek titeket, ne menjünk át grammar naziba. Ez csak az én dilim :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) Psychonaut válasza Иван (#11) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor meg nem értem, minek kötsz bele. "nem akarok grammar náciskodni" - pedig pont azt teszed.

(#13) r-chee válasza #65675776 (#10) üzenetére


r-chee
őstag

"(...)már csak azért sem, mert(...)" --> Szal ez csak egy szempont. Értelmezési hiba. Gatulálok. De azért bocsi, hogy egyáltalán képes voltam valamit Dél-Koreához kapcsolni... Pff...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14) moha21 válasza r-chee (#13) üzenetére


moha21
addikt

Hát kb. nekem is úgy esett le, hogy a legnagyobb gond a háborúval az ottani gyártók áremelése.

avval, azzal mondta, hogy csak az ő heppje...

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) Иван válasza Psychonaut (#12) üzenetére


Иван
őstag

Pont nem. De ha ilyen magas röptű vitát akarsz kezdeni, én benne vagyok.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) Psychonaut válasza Иван (#15) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hagyjuk.

(#17) Eastman válasza Psychonaut (#16) üzenetére


Eastman
őstag

:)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) #65675776 válasza r-chee (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mivel ezt emelted ki, nyilvánvaló, hogy számodra ez a fő szempont. Mindösszesen csak erre reagáltam.

Egyébként a Samsungot pl ne féltsd. Nagyon jól profitálnak ők egy háborúból is, lévén Dél-Koreai egyik legnagyobb hadipari cége is Ők. De a Hyundai sem aprózza el. Olyan "egyszerű" dolgok tartoznak a termékskálájukba, mint a K1 és K2 harckocsik, különféle rombolók és fregattok... Utóbbiak és a tengeralattjárók fejlesztésében ott van még a Daewoo, akik mellesleg nem éppen rossz konstrukciójú lőfegyvereket is gyártanak. Szóval egy esetleges háború a legkevésbé sem roppantaná meg ezeket az elektronikában is érintett cégeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.