Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Ekkora kontrasztarányt(az előtte lévővel összevetve) még a drágább monitorok is megirigyelnének.

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Orvosok:

(#3) samujózsi válasza szente (#1) üzenetére


samujózsi
tag

Azért, mert az előtte levő angolul íródott? ;]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#4) adlersson válasza szente (#1) üzenetére


adlersson
aktív tag

Nem inkább az utána levővel? A "kalligráfia" szerintem szarkazmus volt.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#5) szente


szente
addikt

Mivel èn kb úgy írok, mint az a magyar, nekem az tűnt fel, hogy milyen szèp a japán csávóè, nem az, hogy milyen ronda a honfitársunkè.

(#6) kemotox


kemotox
addikt

MI IS ITT JÁPTUNT
LILLU VÓZSI

[ Szerkesztve ]

(#7) szente válasza kemotox (#6) üzenetére


szente
addikt

Na jó, azért a helyesírásom nem ennyire gáz. :D

(#8) ivana


ivana
Ármester

Ezt szinte biztosan valami kisgyerek írta, aki mostanság tanul írni.

Az kínaiak, meg a japánok is tanulnak latin betűket, konkrétan gépelni úgy gépelnek, hogy írják a latin betűs átírást és utána kiválasztják a megfelelő karaktert.

(#9) kemotox válasza ivana (#8) üzenetére


kemotox
addikt

Kizártnak tartom, hogy azt egy mostanság írni tanuló gyerek írta. Már rég túlhaladja a tipikus "göngybetűs" témát, konkrétan cirádázott (vagyhogyismonnyák) betűkkel tolja emberünk, kétlem, hogy ez ilyen bézik kisiskolás skill.

(#10) ivana válasza kemotox (#9) üzenetére


ivana
Ármester

Ez a felső magyar szövegcsodára vonatkozott, így senki sem ír. Tipikusan kisgyerek szokott más betűket használni, aki nem tudja még az összeset. Plusz oda-vissza dől, ami szintén elég fura.

A japán fickó viszont tényleg valami kalligráfus lehet.

[ Szerkesztve ]

(#11) jbush válasza ivana (#10) üzenetére


jbush
tag

"Ez a felső magyar szövegcsodára vonatkozott, így senki sem ír. Tipikusan kisgyerek szokott más betűket használni, aki nem tudja még az összeset. Plusz oda-vissza dől, ami szintén elég fura." - nem egy, szavazati joggal rendelkező honfitársunk tollából láttam már ennél sokkal durvábbat is. Kaptam olyan szakdogát bírálatra, ami gépelve tartalmazott ilyen jellegű hibákat (a nyelvtan totális hiányáról nem is beszélve; persze a tartalom is igazodott ehhez). Hogy hogy jutott túl egyáltalán az általános iskola alsó tagozatán (eleve az első osztályon), számomra rejtély - a középiskoláról nem is beszélve.

(#12) Fotonhámozó válasza ivana (#10) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

Ne becsüld túl az átlagember szellemi képességét! Elég belenézni néhány FB poszt kommentfolyamába, felnőttek által közzétett 3-5 szavas hozzászólások is annyi helyesírási és nyelvtani hibát tartalmaznak, hogy egy jóérzésű magyartanár háromszor kap infarktust elolvasásuk közben!

jbush: +1

[ Szerkesztve ]

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.