Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Sajna áram kell hozzá... Nem nagy trükk, hideg felületen lecsapódik a pára.

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Ebben en semmi jot nem latok.

Sorre nincs valami megoldas? Abbol van eszmeletlen hiany! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Eastman válasza Lauda (#2) üzenetére


Eastman
őstag

A „semmi jót” azért erős. Hasznos szerkezet.

OK, a srácok osztrákok, valszeg az Alpokban mindig lesz kellő páratartalom a kondenzációhoz és az átlagosnál tisztább a levegő. Ne rontsd el az örömöm! :N

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) Kalandor válasza Eastman (#3) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

1000 méteres magasság alatt nem is használnám, mert a szennyezést is begyűjti, bár lesz belőle szénszűrős változat is, de az már nem az igazi :(

(#5) batmanéhes


batmanéhes
tag

várjuk ki a végét, hogy mik a számok. addig is a sawyer bottle üti a lifestrawot.

...nekem az energiaigény oldalán csúszik ez el. 20 fok telített (=17g víz/m3) levegőről 5 fokra hűtve kijön ~10g víz. azaz 100m3-at kell átnyomni. 20 fokról 5-re hűteni egy lityót 62730 joule. ahogy tudom a leghatékonyabb hőszivattyúk max 20%-ot tudnak, ebben gondolom peltier van, az emlékeim szerint 10-15% körüli. ha jól gondolom, akkor ezt a 62e joulet elvinni a meleg oldalra mondjuk 7-szeres munka, ami nekem 120w-ra jön ki egy órán keresztül. nemtom valaki ellenőrizze, lehet valamit benézek. ha ez így van, akkor az a csompi 2-3w napelem elég hogyismondjam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.