Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) wintikek válasza szipipeti (#30) üzenetére


wintikek
tag

Milyen igazamat?! :W
Komolyan annyira unalmas már hogy nem tudtok értőolvasni, hogy hihetetlen.
Telibefosom a politikát, el se olvasom a híreket, ezért bocsáss meg nem pontos számokkal fogok operálni.
Tegyük fel, hogy elköltöttek pár stadionra papíron -amit a médiák le is közölnek- 200 milliárdot. Na abból ténylegesen a felét költötték rá, a többi az ment a haveroknak. A maradék 100 milliárdból megépítik 40-ből a stadionokat ami ténylegesen a munkára kell, persze haver cége a kivitelező, szóval azt a maradék 60-at felezik.
Ha ez nem így történne és lenne "felesleges" 200 milliárd akkor egy dologba biztos legyél: NEM AZ EGÉSZSÉGÜGYRE KÖLTENÉK! Találnak más faszságot ahol visszaforgathatják maguknak a pénzt.

+ Szerintem sehol nem vitattam, hogy több fizut érdemelnének az EÜ dolgozók, több pénzt kellene költeni az EÜ fejlesztésére. Az, hogy ti beleképzelitek másnak a mondadójába a saját blődségeteket nem az én hibám.
Egyetlen egy dolgot említettem meg, hogy vannak olyan focisták akik igenis keményen dolgoznak fiatal koruk óta és próbálnak teljesíteni. Nektek viszont minden fekete és fehér.
Fel is adtam már az egészet. Az utolsó szó joga a tietek, mert tudom, hogy nem bírjátok ki úgy sem. Az a lényeg, hogy csak nektek lehet igazatok. Pá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.