Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alcsa


alcsa
senior tag

Jah, én is lennék az ő bringája ;]

(#2) Narxis válasza alcsa (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD

Thanos was right.

(#3) Gdi


Gdi
senior tag

Tolnád, mint a biciklit?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) Eastman válasza Gdi (#3) üzenetére


Eastman
őstag

Ofkorz!! :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) nevemfel


nevemfel
senior tag

Egyem az egyensúlyérzékét!

Forget your troubles, c'mon get happy

(#6) Krogoth


Krogoth
senior tag

Aha, a bringázáshoz... :U :D :D

(#7) nullpoint


nullpoint
senior tag

Hihetetlen hogyan nem képes megtanulni hogy kell normálisan bringázni. Senki sem mutatta meg neki??

;] ;] ;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#8) 8th válasza nullpoint (#7) üzenetére


8th
addikt

~10éves koromban engem anyám már azért elporolt a barátaim előtt mert rajtakapott ahogy a bmx banditák filmen felbuzdulva a panelházi parkoló takarásában a kihisztizett és frissen megkapott csepel bmx bringámmal egykerekezni tanultam meg földre fektetett deszkákat próbáltam átugrálni. Rögtön vágta hogyan vertem le róla a festéket már az első napokban és miért kék zöld a térdem meg a könyököm. Ha meglátott volna így akrobatáskodni az összes sodrófáját széttörte volna a hátamon de talán még a szomszédasszonyét is. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Én ezt kihagyom, nem akarom így végezni ;]

(#10) ncc1701


ncc1701
veterán

Nagyon komoly ez a csaj.

(#11) Eastman válasza 8th (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor valszeg nem nálatok készült ez a fotó. ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Volt itt egy triatlon tegnap (iden nem indultam, de nezokent kimentunk a tobbi lerokkant csapattarssal) es egy olyan bringa huzott el egy olyan bringan, hogy leesett az allam. Aztan kibukott belolem a "lennek nyereg" rendkivul nivos megallapitas. Azota erre lett atnevezve a triatlonos chat csoportunk. :DDD

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.