Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem igen, de nem Rioban.
Az egy dolog, hogy a sportolók életében nagy dolog az olimpia, csak kérdés, hogy a karrier fontosabb-e, mint az egészség, mi több, egészséges utód.

Ide tartozik az is, hogy a kajakosok, kenusok, evezősök is veszélynek vannak kitéve, hiszen nem titok, hogy a pályák vize meglehetősen szennyezett. No persze, volt ígéret, hogy megtisztítják, de hiszem, ha akarom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Hieronymus válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Tudtam, te leszel az első hozzászóló. :-)

Ez a vírus kizárólag a várandós nőkben fejlődő utódra veszélyes. Ilyen állapotban amúgy sem kellene Olimpiára utazni.
Az egészséges embereknél ez a vírus tünetmentes vagy enyhe megfázás szintű tüneteket produkál.
A vérből néhány hónapig mutatható ki az antitestek jelenléte. Utána már semmi nyoma a fertőzésnek.

Emberről - emberre nem terjed a betegség. A szúnyogok nincsenek jelen Magyarországon.

Aki gyereket vár ne utazzon fertőzött országba. Ha ott lesz várandós, azonnal vérvizsgálatot kell kérni.
Ha pozitív akkor el kell gondolkodni a terhesség megszakításán.

Felénk már hónapok óta áll a Zika bál. Még senki sem fertőződött meg. Talán 1-2 beutazó személy érintett a betegségben. De szépen emeli a nézettséget, a pánik keltés ilyen képekkel

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) ncc1701


ncc1701
veterán

Az ilyen élsportolók eleve annyi kokszot tolnak, h tuti van lefagyasztva örökítő anyaguk, ha van egy csepp eszük. Tán már lehet nem is 100% emberek genetikailag.

(#4) marositech


marositech
senior tag

A hír annyira helyénvaló. De éppen a sportolók művelik egymást közt a természeti élvezetet.
Szerencsére, ha jól sejtem több százezer koton fogyott el az utolsó olimpián (megjegyzem: az olimpiai faluban eladott kotonokról beszélünk).

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Csak megjön az eszük!! Remélem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) Vakegérke válasza Eastman (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp most akartam erről beszélni, de megelőztél. :)

Nem baj, van másik...

Tüntetés tüntetés hátán. Nem hiszem, hogy egyhamar abbahagyják.

Közbiztonság.
Fiatalkorú fegyveres banditák randalíroznak. "Amennyiben a fegyveres rablók bejelentik rablási szándékukat, ne próbáljanak meg ellenállni, mert a tapasztalatok azt mutatják, hogy habozás nélkül használni fogják fegyverüket. Mindig legyen kéznél 20-30 USD-nak megfelelő készpénz, amit rablás esetén késlekedés nélkül át lehet adni."

Ehhez még hozzáadandó a vizes sportok pályáinak szennyezettsége.

Én lazán elvenném tőlük a rendezés jogát, ha pedig sportoló lennék, eszem ágában se lenne odamenni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Eastman


Eastman
őstag


+

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"A vírus terjedhet fertőzött vér átadásakor vérátömlesztésnél, szexuális érintkezés során...
Jelenleg nincs ellenszere..."

Forrás

Nem kéne inkább az angoloknak átadni a játékokat?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Biztonság nuku.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.