Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Magyarország?

Amúgy én cserkészként szoktam szemétszedő akciókon részt venni, hát mit ne mondjak, elkeserítő egyesek (sokak!) mentalitása. Olyan is van, hogy az emberek zsákokkal öntik az erdőben út szélére a mocskukat, holott hetente jár kukás autó, és vannak jó nagy konténerek...
Vagy múltkor láttok, hogy valaki egy tiszta forrásba (ma már a környék egyetlen tiszta forrása) mossa bele a kocsiját nagy komfortosan. El lett takarítva :W

Komolyan, az ilyen embereknek semmi felelősségérzetük nincs? :(

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) gamerkiller válasza szablya (#1) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ha nem titok akkor a kép hol készült? Elkeserítő.. Olaszországban is hasonló a helyzet az út mentén ahogy hallom.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3) keIdor válasza gamerkiller (#2) üzenetére


keIdor
titán

Déli népek elég igénytelenek tudnak néha lenni...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) szablya válasza szablya (#1) üzenetére


szablya
tag

a helyes írás helye sírás :-s

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Eastman válasza gamerkiller (#2) üzenetére


Eastman
őstag

Bárhol. :((( (Latorca folyó)

...ez meg máshol: [link] Tök mindegy, egy eldobott cigisdoboz is belemarkol a lelkembe.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) Lenry válasza szablya (#1) üzenetére


Lenry
félisten

Amikor Erdélyben kirándultunk, mi is láttunk komplett kanapét a patakba dobva. :W
még képem is van róla, csak nem ezen a gépen

(azt hiszem valamilyen hágó vagy szoros környékén volt, Gyergyótól nem messze, de már nem vagyok benne biztos)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) keIdor válasza Lenry (#6) üzenetére


keIdor
titán

Én Horvátországban láttam egy teljes mosógépet bevágva a fák közé.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) Eastman válasza keIdor (#7) üzenetére


Eastman
őstag

Én Törökbálinton.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) gamerkiller válasza keIdor (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én Barcelona külvárosában láttam hűtőt az erdőben félig elásva.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) Armahun


Armahun
addikt

Minden szemetelő, lefekvéskor az ágyában találja meg a hulladékot amit maga mögött hagyott!

Gonosz vagy.
Akkor másnap szegénynek be kellene ülnie az autójába, és 20 kilométert utazni az erdőbe, hogy ki tudja tenni az út széli árokba.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#11) keIdor válasza gamerkiller (#9) üzenetére


keIdor
titán

Elhiszem, Spanyolország elég érdekes hely.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) Lenry


Lenry
félisten

majdnem elfelejtettem a két "kedvenc" esetemet:

TV a városban - a cikk szerint napokig ott volt, és már annyira szúrta a jónép szemét, hogy az újságban is írtak róla, de hogy elvigye onnan valaki? azt már nem!

Ha meg van, aki összeszedje, akkor meg nincs aki elvigye - egymásra mutogatnak a hivatalok, de annyi esze egyiknek se volt, hogy kerítsen egy platós IFA-t

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) ftc


ftc
nagyúr

Ez addig úgy is marad még az emberek fejében nem történik valami csoda....

A legtöbben mennek az utcán eldobják ami a kezükben van...eleget láttam már s nem értem miért nem lehet abba az 50m-e lévő kukába dobni.

Vagy vegyük felénk a szelektív hulladékgyűjtőt: van ugye papír, műanyag, üveg...

Hiába rakom oda ahova kell mikor az emberek nagy része oda dobja a rendes szemetet is...

Ideje lenne elkezdeni osztogatni a kemény büntetéseket illetve elvinni őket megtisztítani 1-1 helyet a szeméttől.... a másik ugyanilyen ami nem ide tartozik az a kutyagumi

(#14) gamerkiller válasza keIdor (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De én azt nem értem hogy ha már félig elásták akkor mért nem tudták teljesen..:D Ha elfáradtak akkor minek álltak neki? Na még lenne kérdésem de elfáradtam. Jó éjt.

P.s: Van róla képem. Holnap megkeresem.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nem értem mi ez a nagy felháborodás, lebomlik ez...~100 év alatt.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16) Eastman válasza Cthulhu Dawn (#15) üzenetére


Eastman
őstag

Nem értem, miről beszélsz.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) szablya válasza Eastman (#16) üzenetére


szablya
tag

A mosógépről és a kanapéról :U

Ja, lebomlik az, majd a maghasadás besegít :K

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) Eastman válasza szablya (#17) üzenetére


Eastman
őstag

Értem én, csak fel nem foghatom...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

(#20) keIdor válasza gamerkiller (#19) üzenetére


keIdor
titán

Elég szomorú.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Pár éve Mohácsnál az áradó Duna hozott egy kb 120l-es hűtőszekrényt.
Meg millió mást is, amit az ártérből kimosott. (Fénykép is van valahol, de nem állok neki megkeresni, beszkennelni.)

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#22) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Bölcs döntés. Szerintem jó sok ház még fel is robbanna az ágyban keletkezett szemétmennyiségtől. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#23) Eastman válasza JetiRulez (#22) üzenetére


Eastman
őstag

Három nap alatt rend lenne. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) gamerkiller válasza keIdor (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Itt van a CBA mellett.. Szörnyű..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kultúrember a már ismert okokon kívül már csak azért sem szemetel, mert másnak majd később le kell hajolnia érte.
Kívánom, hogy kívánságod teljesüljön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.