Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] 5 rugó

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Jó sztorik és vannak jófej emberek, csak ritkák sajnos. Annak a hentesnek irtó nagy szívességet tettetek és gondolom azóta se bánta meg.

Ha én kapok/találok valami pénzt, akkor azt mondom gazdag vagyok :D Múltkor barátommal sétáltunk át teniszezni, és az úton találtunk egy tízezrest. Mit tud tenni az ember? Ment a vita, elrakjuk ne rakjuk el, de aztán fél perc után világossá vált: ha nem mi tesszük el, más fogja. A tulajnak volt egy szar napja, nekünk meg egy jó. Elfeleztük, gazdagok lettünk :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) vans?


vans?
őstag

"10-10 ezret kaptunk - én és egy masszőr kollégám - 2008-ban egy öregúrtól azért, hogy ne masszírozzuk meg. :D" hat ez valami hatalmas :DDD

hábm bábm

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Emlékszem, még diákmunkás voltam egy kiskerben. A göngyölegen dolgoztam. Kifelé jött a vásárló, látta, hogy segítség kell neki hát segítettem. Kaptam is ha jól emlékszem 200 forintot bár sem elsőre, sem másodikra nem fogadtam el csak harmadszorra. Nem a jattért segítettem, de kaptam. Jól esett. :K

Azt már meg sem említem, hogy a munkatársam pár ismerőse a boltból hozott nekünk sört a nagy nyári melegben... :DDD Szerettem ott dolgozni. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Napfénysüti

Jópofa írás. :R
Ha vannak még ilyen sztorik akkor megírhatnád azokat. :K

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] 5 rugó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.