Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

:R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Tegnap este olvastam, tetszett a cikk tartalmilag és formára is. Ha van még hasonló a tarsolyban, én legalábbis nagyon várom. Apropó, most jut eszembe, van egy Nokia 6070 a fiókomban. Kicsit zsebkopott, a kijelzője pixeles, megfolyt picit, de új akku van benne, és amúgy használható. Esetleg érdekel?

(#3) Earl_Muttley válasza Jack Hunter (#2) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Van meg 1-2, dokumentalt javitasom, amit igyekszem kirakni majd ide. :)

A 6070 koszonom, erdekel, foleg igy, hogy van benne egy kis javitanivalo is. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4) MasterDeeJay

Megkérdezem bátyámat, lomizik. Van vagy több száz régi telefonja, azaz sok sok dobozzal mindenféle.
Nekem csak pár van amiket úgy félreraktam mert úgy gondoltam érhet még valamit illetve számomra jelent is valamit de már isten tudja hova raktam. (nokia 8910, 8110, N85, N95 mini)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#5) Armagedown válasza Jack Hunter (#2) üzenetére


Armagedown
őstag

Szinte hihetelen, hogy ilyen régi mobilokhoz lehet új akkut kapni.
Meddig bírja egy feltöltéssel?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#6) MasterDeeJay válasza Armagedown (#5) üzenetére

Gyártják még mert egy rakás más dologba is használják, pl menetrögzítő kamerákba, fényképezőgépekbe stb.
Furcsa de nem egy nokia akksit láttam kínai cuccokba.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#7) tsiga18 válasza MasterDeeJay (#6) üzenetére


tsiga18
tag

Igen, nekem Blaupunkt bluetooth hangszóróban Nokia BL-5B akku van.

(#8) Jack Hunter válasza Armagedown (#5) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

A Nokia régi készülékei különösen jól el vannak eresztve alkatrészügyileg. Ha jól emlékszem, 2500 ft körül vettem az akksit, 800mA. Elég vicces a mai 4-5000 mA telóakksik korában. :) Átlagos használat mellett, azaz napi három hívás, 1-2 sms négy nap.

(#9) Toltotollkin


Toltotollkin
junior tag

Gyűjthető állapotba sikerült hozni, grat! :R

Mindenki a saját baklövéseit nevezi tapasztalatnak. Oscar Wilde

(#10) Earl_Muttley válasza MasterDeeJay (#4) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Az maga lenne az uto-karacsonyi csoda! :) :R

(Egy 8910 eleg szep penzert megy amugy, ha hibatlan)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11) Earl_Muttley válasza Toltotollkin (#9) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Koszonom! :R

Mindenki: Bl-5B, C akksit hasznal rengeteg mostani butatelefon, hangszoro, kihangosito, dashcam, kisradio is. :DD Ez a nagy segitseg abban, hogy ezek a telefonok hasznalhatoak legyenek a mai napig. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12) MasterDeeJay válasza Earl_Muttley (#10) üzenetére

Soha nem volt hibátlan telóm. Ennek a szokásos hibája van azaz szétugrik ha nem fogom rendesen (síneknél törött el valami) de megvan a módja hogy ne essen szét. A 8910-ben szerettem hogy iszonyatosan masszív, egyszer rá is álltam és elbírt.
Meg ugye van benne valami menően perverz ahogy lassan kierektál (nem tudok rá jobb szót).
Nem is értem miért nem csinálnak mai napig hasonló kivitelű telefonokat.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#13) Earl_Muttley válasza MasterDeeJay (#12) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Azt hiszem, titánium a burkolata, igy nem meglepo, hogy elbirt :D
A tipust szerelni remalom, kb 3-4 embert tudok, aki hozza mer egyaltalan nyulni :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#14) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Az első képen úgy néz ki, mint amit a kutya szájából szedtek ki. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#15) Earl_Muttley válasza DrBubo77 (#14) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ez 70 db telefon kozott volt, egy e-hulladek felvasarlo sractol vettem pakkban. :D
Na, de innen szep nyerni! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#16) SmikOne


SmikOne
tag

Uhhh most nagyon kedvet kaptam újra beleállni a felújításokba :D
Régen én is gondolkodtam egy ilyen blogoláson, de aztán sosem lett belőle semmi sem...
Majd hétvégén ha lesz időm átnézem a dobozaimat énis, ami annyira nem érdekel azt szívesen lepasszolom ha itt viszont látom a felújításokat :D :R

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#17) Earl_Muttley válasza SmikOne (#16) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szuper, koszonom! :) :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.