Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) facsong


facsong
csendes tag

Külön lehet használni őket? Mármint ha csak az egyik füllhallgató van a fülünkben, akkor az egy fülesen kijön mind a két oldal hangja?

[ Szerkesztve ]

(#2) Mono25 válasza facsong (#1) üzenetére


Mono25
csendes tag

Szia, szerintem valószínű. Nekem az előd van azt igen. Sajnos kb 2 hete hagytam el a bal oldalit.

(#3) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Még egy tuctucra jó Vülhallgató 😂

(#4) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.
Plug Life: Ha erre van igény :D

A jövő most van

(#5) woros


woros
őstag

Rendeltem is egyet és az EAP2US kuponnal egyből már csak 56 USD lett a vége.

Itt egy teszt amiben egy Apple Airpods Pro-val vetik össze és nagyon meggyőző az eredmény ár/érték arányban meg főleg.

[ Szerkesztve ]

(#7) rroar válasza facsong (#1) üzenetére


rroar
csendes tag

Lehet használni külön külön mindkettőt.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, Október óta van nálam napi használatban.
Embere válogatja de nekem pl. 10 ből 8 fülhallgató kiesik ha mosolygok, ez szorosan bennt marad és még kényelmes is. Régebbi, sima Earfun Air-t is returnöltem már ilyen okokból.

Zajszűrője nagyon, jó repülő zaja és egy sorral előttem ordító kisgyerek hangja is megszűnik bekapcsolásra.
Drágább és budget twsem is volt ez előtt (Enco X, Mpow X3) újra az earfunt választanám.

Egyetlen negatívum a tok dizájn, amire én fogást elősegítő szigszalagcsíkokat ragasztgattam mert csúszik és nem áll kézre. Hozzászoktam az mpownál hogy 1 kézben tartva, mutatóujjal fel lehet pattintani a fedelet, ez macerásabb és két szabad kezet igényel.

(#8) mad823


mad823
őstag

Egy nagy kupac teszt, ha valaki épp TWS fülesben gondolkodik.

(#9) mike1334


mike1334
veterán

Van olyan olcsó vezeték nélküli fülhallgató, ami nem "agyba dugós"? Az egyik oldalon kisebb a hallójáratom, vagy be sem megy a harang, vagy kényelmetlen hosszú távon. Semmi extra funkció nem fontos, csak szűrje valamennyire a külső zajt (már amennyire az ilyen kialakítás tudja), irodai munkához kellene, ha beszélgetnek a kollégák, és ki szeretném zárni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#10) mad823 válasza mike1334 (#9) üzenetére


mad823
őstag

Mit jelent az olcsó? Agyba dugás nélkül csak az ANC marad zajszűrésre, azok pedig drágábbak - ha van egyáltalán olyan. Az nem megoldás, hogy az egyik oldalra a legkisebb gumiharangot használod?

[ Szerkesztve ]

(#11) mike1334 válasza mad823 (#10) üzenetére


mike1334
veterán

Az se kényelmes. Nyilván ezek nem szűrnek úgy, de az is valami, ha "tompít" a külső zajból.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#12) Piotor81


Piotor81
lelkes újonc

Ott a Freebuds Pro 35-ert, össze se lehet hasonlítani ezekkel. Se zajszurest se hangminoseget

[ Szerkesztve ]

(#13) pusszycat válasza mike1334 (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem probléma ha nem egyformák a füleid, az egyikre teszel kisebb gumiharangot a másikra nagyobbat.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) mike1334 válasza pusszycat (#13) üzenetére


mike1334
veterán

Ahogy írtam, a legkisebb gumiharang se kényelmes, próbáltam többet is. Csak a hagyományos fülhallgatót bírja a füpem. Ha nem így lenne, akkor nem keresnék ilyet...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#15) mad823 válasza mike1334 (#14) üzenetére


mad823
őstag

Akkor marad valami nagy zárt fejhallgató.

(#16) mike1334 válasza mad823 (#15) üzenetére


mike1334
veterán

Az se jó. Na mindegy, csak egy kérdés volt hátha. Azt hittem van valami megoldás (nem kell teljes zajszűrés, csak ha kapcsolok zenét, akkor ne hallatszon annyira a kinti beszéd).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17) postásbazsi


postásbazsi
csendes tag

Az a baj az ehhez hasonló fülesekkel, hogy mivel nincs app, ezért az esetleges bugok sosem lesznek kijavítva.

(#18) patomi válasza mike1334 (#16) üzenetére


patomi
őstag

Gondolom pl. az edifier x2 [link] jó lenne számodra. De nyilván az ilyen kialakítású fülesek kevésbé szigetelnek. Sok half in ear tws van a piacon egyébként. Persze ha erre gondolsz hagyományos fülhallgató alatt.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#19) mike1334 válasza patomi (#18) üzenetére


mike1334
veterán

Igen, ilyen kialakításút keresek, köszönöm :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20) mad823 válasza mike1334 (#19) üzenetére


mad823
őstag

Csak ez nem ANC-s, azaz semmit nem fog kiszűrni a környezeti zajokból. Ellenben azt írják, hogy nem feltétlenül kényelmes. Akkor inkább egy SoundPeats Air3.

(#21) Velocity válasza mike1334 (#9) üzenetére


Velocity
aktív tag

Samsung Galaxy Buds Live?

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#22) morzsa


morzsa
aktív tag

Beszereztem egy ilyet fülest miután a fenséges Fiil Txs egyik fele behalt (annak van külön szoftvere, nem is akármilyen. Na meg a hangja). Nem bántam meg. Az egyetlen dolog amiben elmarad az elődjétől az a töltő-tok. Ez a csúszós felületű folyamikavics forma az icikepicike nyitó réssel számomra értelmezhetetlen.

https://linktr.ee/wbteam21

(#23) macilaci23


macilaci23
csendes tag

Nekem ma jött meg. 49 EUR volt a EAP2US kuponnal. Első vezetéknélküli fülemes. Az érintős vezérlést még szokni kell de amúgy elégedett vagyok. Beszédhangra senki nem panaszkodott de még csak lakáson belül használtam.

(#24) woros válasza macilaci23 (#23) üzenetére


woros
őstag

En mar futottam is vele edzes szinten. Nem esett ki.

(#25) nutfile


nutfile
aktív tag

kijött az utód, ami állítólag nem utód, hanem sokkal jobb :D
van valakinek tapasztalata vele?
kuponnal most ez is 55 $ körül beszerezhető

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.