Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kommunism


kommunism
aktív tag

Rossz a szimulálás a Torres lesz a gólkirály:D You'll never walk alone!

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#2) mephi666 válasza kommunism (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg az argentínok is döntősök lesznek, az a másik ;) egyébként bízok benne, hogy torres marad a 'poolnál, mert nagyon úgy tűnik, hogy viszi benitez az interbe :( (mascherano+kuyt mellett) nagyon nem örülnék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) stevve válasza mephi666 (#2) üzenetére


stevve
nagyúr

"viszi benitez az interbe"

Kár lenne érte... :(

Amúgy az olaszokban bízok, de most nem tűnek túl jó formában lévő csapatnak, mint a spanyolok. Szerintem is ők nyerik, még ha nem is 3-1-gyel a brazilok ellen. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) mephi666 válasza stevve (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt olvastam... majdnem sírtam :(

én igazán esélyesnek az "örökesélyeseket" tartom: brazilok, spanyolok, argentínok, németek, olaszok, angolok... a franciák, portugálok szerintem gyorsan ki fognak hullani... még 1hét és végre kezdődik :) szó szerint ahogy végetér egy vb, már a következőt várom mindig...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Csak lenne így a valóságban is. Hajrá Spanyolország! :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) kommunism válasza mephi666 (#4) üzenetére


kommunism
aktív tag

Ha el akarja vinni az internek súlyos pénzeket kell fizetnie értük.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#7) D347HBR1NG3R


D347HBR1NG3R
tag

Dehogy nyerik a spanyolok, max a 8 közé jutnak be. :K
Nagyon remélem, hogy a négyben már nem lesznek ott.

Jaffa jokes???

(#8) SzlobiG válasza D347HBR1NG3R (#7) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát azért ez EB-t is ők nyerték ha jól emlékszem szal a top3-ba jutásra esélyesek.

(#9) D347HBR1NG3R válasza SzlobiG (#8) üzenetére


D347HBR1NG3R
tag

Van rá sanszuk egyébként, de nagy összegben mernék rá fogadni, hogy az egyik afrikai ország ott lesz a négyben, van elég Európán kívüli ország aki simán odaérhet, mert nem tudjuk, hogy tőlük jobbak-e a spanyolok. Ráadásul véleményem szerint elég nyögvenyelős volt az az EB-cím, úgyhogy akár még valamelyik komolyabb európai 11 is legyőzheti őket. Nekem az sosem szimpatikus, ha egy csapatot túlságosan ajnároznak.

Ami slussz poén az az, hogy a fogadásomnak nem tenne túl jót ha a négyben lennének, az meg kiváltképp nem, ha behúznák a világbajnoki címet. :DD

Jaffa jokes???

(#10) keIdor válasza D347HBR1NG3R (#7) üzenetére


keIdor
titán

Tévedtél. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) heihachi


heihachi
addikt

Érdekes, a FIFA 10-ben, ha csinálok egy saját VB-t, bedobálok 32 csapatot, szétdobom őket 8 csoportra, akkor a nagyok mindig kiesnek a csoportkörben, de pl. Törökország kivétel nélkül mindig továbbjut. Elég kiábrándító.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12) SzlobiG válasza keIdor (#10) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bizony, de én nem.:D

(#13) No-kia


No-kia
őstag

és igazuk lett

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

EA...most már tényleg elmehetnétek a picsába :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.