Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Már nem mernek kiállni vagy mi? :D Félnek,hogy meg lesznek dobálva?! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) hardzsi2 válasza lofagi (#1) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

A Blizzard felhördülés után lehet, hogy Ők is átgondolták... ;]

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Félnek, hogy ki lesz "'booozva" az Anthem 2 bejelentés. ;] Így csak youtube-on fog ömleni rá a dislike, de sebaj törlik majd, aztán újra feltöltik. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Gery9112 válasza .LnB (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Pedig Android Wilson milyen jól szokott beszélni....a befektetőkhöz. :DDD

Amúgy jobb is ha a játékokat mutatják inkább, az úgyis beszédesebb mint a sok süketelés plusz egy csomó kínos pillanattól megmentik magukat.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nagyon helyes, a Bethesda is követi a példájukat remélem.

(#6) Raysen623 válasza lofagi (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Én inkább abban reménykedem hogy nem megy olyan jól a szekér és emiatt nem költenek rá...hiú ábránd.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) #04430080 válasza lofagi (#1) üzenetére


#04430080
törölt tag

Mi értelme lenne? N+1 folytatások tömege, ami a kliensük megnyitása után úgyis az ember arcába ugrik.

(#8) keIdor válasza Raysen623 (#6) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem nem is megy jól... egyedül az Apex: L. menti meg őket.
De a 60€-s BF5 és Anthem hatalmas bukás nekik eddig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) #04430080 válasza keIdor (#8) üzenetére


#04430080
törölt tag

Azért a Fifából elég sokat szakítanak.

(#10) Raysen623 válasza keIdor (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Én ebbe nem látok bele, de nem is érdekel ennyire. Azt látom hogy szépen hazavágják a maradék Bioware-t és ez dühít.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) Hunpriest válasza keIdor (#8) üzenetére


Hunpriest
senior tag

A sport játékokkal, főleg az azokban lévő in game költésekből végtelen sok pénzt csinálnak szerintem. Nem mostanában fognak becsődölni, sajnos.

(#12) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Elmúltak már azok az idők mikor az EA minőséget is jelentett.. De tényleg, úgy 2005-ig kizárólag minőségi darabok jöttek ki tőlük, utána kezdtek rohamosan csökkenni a játékaik színvonala, voltak még jó címek, de mellé rengeteg csapnivaló is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) kwzatz válasza laceszgamer (#12) üzenetére


kwzatz
őstag

"De tényleg, úgy 2005-ig kizárólag minőségi darabok jöttek ki tőlük"
Ah, dehogy... Nézz bele ebbe a listába:
EA games

Annyi a különbség, hogy most néhány franchise-ra fókuszálnak, nem nagyon van kísérletezés, meg minden tele van hányva mikrotranzakcióval.

(#14) Cathulhu válasza laceszgamer (#12) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mar 2005-ben is reg azert utaltuk az EA-t, mert a vegtelen penzevel felvasarolta a kisebb tehetseges studiokat a jol meno franchise-ok miatt, aztan a franchiset kinyirta a vegtelen kapzsisagaval a studiokat meg feloszlatta. Eltelt 2 evtized, es meg mindig ugyanaz a nota, en nem is ertem miert allnak a studio vezetok egyaltalan szoba ha megjelenik az EA kepviselo (de tudom, van az a penz)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15) keIdor válasza Cathulhu (#14) üzenetére


keIdor
titán

Activision-Blizzard sem jobb, megölik a Blozzardot, idő kérdése, már látni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Cathulhu válasza keIdor (#15) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem azt mondtam, hogy csak az EA a rossz. Sot szomoru, hogy egyre tobb EA van a vilagon :(

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17) cacasz02 válasza Cathulhu (#14) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Jön valaki aki szőröstül fevásárolja a céged, sok lóvé dolgozni meg nem kell utána. Eh minden befektető álma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.