Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Pfff shiftet hasonlítani ehhez? 20 összesen 1000polygonnal, meg roncsderby túraverseny helyett... Akármi is van a shift 2-ben ami ebben nincs akkor sem lesznek egy szinten.

szerintem ennek a játéknak az egyetlen vetélytársa jelenleg a Forza, de mivel különbözik a platform, így nem nagyon lehet összehasonlítani...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

Aki ezt a játékot, fikázhatná a Microsoft féle Turn10, de Ők bölcsebbek. :K
Tegnap próbáltam a cimborámnál, tényleg nagyon jó, dehát nekem Boxom van, tehát kimarad. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) maláj


maláj
őstag

savanyú a :F :DDD

(#4) infectedmann


infectedmann
őstag

PC-m van, de szívesebben látnám a GT5-t PC-n mint egy újabb EA vagy CM autós játékot.

(#5) PaJa1


PaJa1
őstag

F1et felhozni eléggé nagy baki szerintem. Abban csak forma 1-es autók vannak, a GT5ben meg rengeteg másféle.

Shift 2 nem tudom mennyivel lesz jobb az 1. résznél, de az 1. rész hamar meguntatta magát főleg az irányítás miatt.

Haveromnál a GT5P-vel rengeteget játszottam, most várok egy ps3+gt5 bundle csomagra, hogy legyen nekem is.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6) Manbal válasza Gomez86 (#1) üzenetére


Manbal
senior tag

Pfff.... láttad már a Shift 2-t? amúgy meg egy xar konzolos autós kontrolleres bullshitséget kár hasonlítani a jövőben megjelenő PC-s autós játékokhoz :) :W GT5 fail (az azért hozzáteszem hogy 2 éve még ütött volna, mostanság már inkább csak bottal ütheti a PC-s grafika stb. nyomát)

[ Szerkesztve ]

(#7) gulupeti válasza PaJa1 (#5) üzenetére


gulupeti
senior tag

Mi a problémád a Shift irányításával? Véleményem szerint minden segítséget kikapcsolva egy logitech momo racing társaságában nagyon is jól irányítható.
Az egyik legjobb autós játék a shift volt az utóbbi időben, de ez csak az én véleményem.

(#8) k. válasza Manbal (#6) üzenetére


k.
őstag

Aha. Tehát a billentyűzettel irányitható vackokat hasonlitod a joy fokozatosan adagolható gombájához?
Egyébként pedig jegyzem csöndben, hogy kormányt mindkettőre rá lehet kötni szóval...
És mutatsz nekem PC-re egy gt5 szintű játékot? Köszi. :W

(#9) Gomez86 válasza Manbal (#6) üzenetére


Gomez86
őstag

a shift 2 debut trailere jóformán egy lassított borulás (amúgy nagyon szép!!!), szóval úgy gondolom hogy marad a roncsderby. a másik pedig amit az autók számáról mondtam azt tartom! Ha a shift2 autóinak a száma megközelíti a GT autónak a számának az EGY NEGYEDÉT akkor már nagyot fogok nézni.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) Kanczy


Kanczy
veterán

Semmi köze egymáshoz a játékoknak... Shift 2 vs. GT5? Ez komoly? :DDD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11) nokia párti


nokia párti
őstag

Befejezhetnék már ezt a "shiftezést"... Mert még a GT4 is könnyen odaveri. :W

[ Szerkesztve ]

(#12) iwu válasza nokia párti (#11) üzenetére


iwu
addikt

Hát nem tom. Én ezzel nem értek egyet. Haverom nagy ps fan, megvan neki az összes. Párszor toltam én is, de engem egyik GT sem ütött meg...Élvezeti érték már a CMR2-ben nagyobb volt számomra, mint a GT4ben...A kormány ua mind2-n, driving force pro.
Bár tudom, hogy ez izlés kérdése.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#13) Sicilian


Sicilian
addikt

Imádom nézni/olvasni, mikor ölik egymást az emberek :DDD , hogy melyik a jobb..

nothing is true everything is permitted..

(#14) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hát lehet, hogy valaminél rosszabb a gt5 (GT6:DDD) csak az nem a F1 2010 és a SHIFT:)

[ Szerkesztve ]

(#15) Enton válasza Sicilian (#13) üzenetére


Enton
addikt

Írok ide én is valami, hogy tudjam követni az eseményeket.

Csak hogy on is legyen:

Szerintem jó mindegyik játék, én élvezem a Grid-et, a Shift-et, az F1 2010-et, a Dirt-öket, a CMR-eket, a GTL-t, stb.. .
Konzolom még nincs, de ha lesz is, az PS3 lesz és csak a GT5 miatt! :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16) Sub-ZeRo válasza Gomez86 (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Melyik autós videó nem szép, amit a játék előtt csinálnak? :U Na azért...

Off:
Most az nfs hp-t hozom fel.. Havernál kipróbáltam 1920x1200-ban max grafon és egy kalap fost nem ér.....És ott is milyen videót csináltak neki? Szupert, nekem is tetszett...
Off vége.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17) Enton válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


Enton
addikt

Szerintem a NFS HP 2010-ben a pályát találták el nagyon, az valami brutál jól néz ki, csakhát ugye a többi, az sajnos sokat nem ér.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#18) Manbal válasza k. (#8) üzenetére


Manbal
senior tag

Maradjunk annyiban hogy sok új játék jóval szebb mint konzolon (Cod,NFS,Star Wars).
Az élsímítás és a normális vsync még mindig elég sok játékból kimarad pont ezek miatt a játékgépek miatt ( :o ), mert hát minek fejlesztenénk kicsit jobban PC-re???!!! Majd jövőre szépen jönnek az új full DX11es cuccok, aztán meglátod hogy mi a szebb :)

(#19) davep


davep
tag

Hehehe. Az EA aztán mire veri magát az NFS: Porsche óta egyetlen normális autós játékot sem adott ki és az NFS nevet is sikeresen tönkrerakták. (A urnout egész jók voltak, de mondjuk azoknak nincs sok köze az autóversenyzéshez)

Machete don't text

(#20) Akos96 válasza Manbal (#6) üzenetére


Akos96
senior tag

Autós kontrolleres bullshitség? Eddig csupa értelmes megnyilvánulásod volt, főként konzolokkal kapcsolatban, szóval nem értem, miért látogatod a Gamepodot.
A "kontrolleres xarok" nélkül nem lenne ott a játékipar, ahol most.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nem értem ezt a GT5 körüli nyáladzást, főleg úgy, hogy csak PS3-ra jön ki. Kicsit undorító azért már... :W

(#8) k.: szerintem te még nem láttad a Mirrors Edge-t Physx On-al. :P

[ Szerkesztve ]

PS4

(#22) Def26 válasza mrhitoshi (#21) üzenetére


Def26
félisten

:DDD Nem érted? Ez A játék. Sokan ezért vesznek PS3 -at.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23) mrhitoshi válasza Def26 (#22) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Naná! Így éri meg a legjobban a Sonynak. ;] Kövi GT meg csak majd PS4-re jön. :R

PS4

(#24) Sicilian válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


Sicilian
addikt

Azért a két game-t összehasonlítani nincs értelme, 2 külön kategória !!

nothing is true everything is permitted..

(#25) Def26 válasza mrhitoshi (#23) üzenetére


Def26
félisten

Vagy PS5 -re. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26) Raymond


Raymond
félisten

"az ő Shift 2-jük tud valami mást, valami jobbat."

A Shift 2 egyelore nem tud semmit. Majd ha megjelenik. Videokon meg szep volt az is, csak aztan amikor konzolon megnezted akkor ugyanugy mast lattal mint a GT5 jatek vs. kiadott videoknal.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27) Manbal válasza Akos96 (#20) üzenetére


Manbal
senior tag

juuuj most megijedtem, kioktat egy 14 éves... ;)
A játékipar hol van? Elég régóta stagnál, pont azért mert nem hajlandóak grafikát, fizikát és AI-t fejleszteni látványosan, mivel a konzolok nem bírnák el.Ezért várom én csak az Xbox720at vagy a PS4et, mert akkor nem lesz "akadály"...

kontrollerel meg max. 3rd person játékokat lehet normálisan játszani (assasins creed 2 sokkal jobb volt vele, mint bill+egér kombóval)... így értettem a kontrolleres bullshitséget... billentyűzettel fura módon 100x jobban játszok autós játékot

(#28) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A Codemasters-es okít pff...
Inkább hallgassanak mert egy fillért nem ér azaz F1-nek csúfolt valami amit hasonlítani próbálnak a GT5-höz...
"bőven ad adrenalint." Ezt vajon mire értette? Gondolom arra hogy amikor belédmennek hátulról akkor téged büntetnek meg...
Vagy netán arra hogy amikor hibázol egy kanyarba és levágod a pályát a hosszabb úton ami semmi előnnyel nem jár azért is bünti jár.
Az aztán tényleg toppos játék pff...

(#30) blazsey2 válasza maláj (#3) üzenetére


blazsey2
senior tag

+1

PSN ID:blazseydr

(#31) anulu válasza Manbal (#6) üzenetére


anulu
félisten

gratulalok, egyes, leulhetsz

PC-s autos jatekok kb a Grand Prix 3 ota loturos se ernek.
miert lett fail? azert mert keptelen vagy olyan autos jatekkal jatszani, ahol nem lehet 250-el bemenni a hajtube? egyaltalan latttad real-life vagy csak netes info morzsakbol probalod osszerakni a kepet magadban?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32) anulu


anulu
félisten

amugy meg az EA es a CM is inkabb lapithatna a fuben. vegulis, konnyebb mas munkajat f*kazni, minthogy ok probalnanak meg egy szimulatort osszerakni. az arcade idiotasagokbol mar Dunat lehet rekeszteni

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) kpal


kpal
veterán

GT5 nekem egyáltalán nem tetszik igaz ez csak az én szempontom de még mostanság az NFS sem hozza a szintet most az biztos az autós játékok királya a Codemasters ! Ja a konzol grafika igen csapni való a pc-hez képest .

[ Szerkesztve ]

(#34) neilszab


neilszab
őstag

Nekem nagyon tetszik, hogy ez ide író emberek jó részének kimerül az érvelési technikája a "ez szar", "az fos" jelzőkkel való dobálózásban... :DDD

Majd vmikor kipróbálom, hogy én is ennyivel támasztom alá az igazam vmi éles szituban... hátha nekem is bejön... :C

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#35) Viktor77


Viktor77
titán

Az a szerencséjük, hogy nem adják ki a GT sorozatot meg a Forzát PC-re. Onnantól a kutya nem játszana az ő szarságaikkal (már bocsánat).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) heihachi válasza Viktor77 (#35) üzenetére


heihachi
addikt

:K

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37) nokia párti válasza Viktor77 (#35) üzenetére


nokia párti
őstag

Helyes a bőgés, oroszlán. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) heihachi válasza nokia párti (#37) üzenetére


heihachi
addikt

Megvolt a tánc? ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#39) nokia párti válasza heihachi (#38) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát igen, föl is vettem videóra, de sajnos valamiért elromlott a kamera és törlődött az egész. Ezek a mai műszaki kütyük teljesen megbízhatatlanok. :D

(#40) davep válasza Viktor77 (#35) üzenetére


davep
tag

A kutyát nem érdekelne, ha kiadnák PC-re, mert mindenki konzolon játszana vele ugyanúgy.

Machete don't text

(#41) heihachi válasza davep (#40) üzenetére


heihachi
addikt

Kivéve akinek nincs konzola, de van PC-je. Sokmillió ember.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#42) v!ct0y válasza heihachi (#41) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sok millióból megvenné kb 20000 és azoknak a fele sírna, hogy 2010 be nem ez a grafot vártam stb...

(#43) PaJa1 válasza kpal (#33) üzenetére


PaJa1
őstag

Én oda meg vissza vagyok a GT5ért. Alig várom már, hogy a sajátommal menjek.

De hogy a konzolos grafika sehol nincs a PChez képest kissé erős... Azért mondod mert pl a GT5ben nem vakítanak el mindenféle effektekkel amivel a részletek hiányát palástolják?

#7,
Project Torque után nem jött be. A Grid sem tetszett. A Dirt2-t meg hamar meguntam, monoton nagyon. az f1 meg még inkább az.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#44) rocket válasza anulu (#32) üzenetére


rocket
nagyúr

Azert nem akarnak szimulatort osszerakni, mert tul vekony az a reteg akit ez a tipusu jatek erdekel.
Az emberek tobbsege jatszani szeretne, elvezni a jatekot, es nem azon problemazni, hogy 2 centivel kesobb fekezett es mar a falnak csapodott :)

Lehetne csinalni olyat, hogy 1 jatekban benne lenne mindket vonal (szimulator vs arcade), csak az evenkenti EA-os NFS borlehuzasba ez nem ferne bele. (Codemastersnek se lesz mar erre ideje az F1 licensz miatt)
Lehet remenykedni, hogy 2 NFS jon fel even belul (mar ha igaz lesz egyatalan, hogy a SHIFT 2 marciusban jon, es nem a NFS-nel szokasos november kozepen), es az egyik arcade lesz (Hot Pursuit), a masik meg szimulator (SHIFT 2).
Persze abban az esetben se biztos az 1 arcade 1 szimulator felallas ha 5 honapon belul 2 NFS jon, lehet 2x akarnak kaszalni, es ehez egy szimulator "only" jatek nem jo.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#45) PaJa1 válasza rocket (#44) üzenetére


PaJa1
őstag

nfs és szimulácio mostanában?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#46) davep válasza heihachi (#41) üzenetére


davep
tag

Sokmillió embernek nem azért van PC-je, hogy játsszon és nem is vesz rá játékot (más kérdés, hogy nem csak játékot nem vesznek..).

Machete don't text

(#47) davep válasza rocket (#44) üzenetére


davep
tag

Ja az egyikben 250-el lehet bevenni a hajtűkanyart a széttuningolt Civic-kel a másikban csak 200-al a Zondával. Én a Shiftet sem mondanám szimulátornak.

Machete don't text

(#48) heihachi válasza davep (#46) üzenetére


heihachi
addikt

Ettől függetlenül PC-n is vannak milliós nagyságrendű (és akár több milliós nagyságrendű) eladások az igazán jó (vagy igazán jól hypeolt) játékokból. Lehet, hogy nem éri el a konzol eladási szinteket, sőt. De azért nem kis tétel.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#49) arty válasza Manbal (#6) üzenetére


arty
veterán

Mandbal: az mindenesetre látszik, hogy te sem a forzával sem a gt-vel nem játszottál - talán pont ez fáj.

a shift egy vicc, mellette a gt és a forza is vérszim.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#50) arty válasza Manbal (#18) üzenetére


arty
veterán

vezesd már le, hogy a vsync és az AA hogy marad ki pécén a konzolok miatt :D jézusom ...

pont a directx-es pécés vergődés miatt nincs AA csomo cimben, miközben az adott cimben konzolon van

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.