Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

EA Access az egyetlen dolog amit irigylek az xbox one tulajoktól.
PS4re akarom ezt a szolgáltatást, most!

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Engem pl. az is érdekelne, hogy a FIFA botrány óta nem csökkentek e az eladásai?!

[ Szerkesztve ]

(#3) 30z.Samu válasza SunMount3r (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mi volt a botrány témája? Egyébként pont a napokban kapcsolatam ki, mert nem használtam, erre nesze neked. :D

Sic Parvis Magna

(#4) SunMount3r válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Részletek én sem tudok, hogy pontosan ki merre meddig, de arról a bundasorozatról beszélek, amiben sok FIFA vezetőnek is is beleért a keze. A többit gulizt ki... Bár nem értem, te hogy nem hallhattál róla... :F

[ Szerkesztve ]

(#5) szami777 válasza SunMount3r (#2) üzenetére


szami777
addikt

Az égvilágon semmi köze a játékhoz. Nem is értem, miért lenne. Azért mert a fifa vezetősége egy korrupt banda, a játékot még szeressük.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#6) 30z.Samu válasza SunMount3r (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy azért, mert mostanában hanyagoltam a Fifát. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#7) Dexar007 válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


Dexar007
veterán

Ps4 + pc a legjobb kombo. :K

Give me your cum,bull!

(#8) GreatL


GreatL
őstag

Az emberek tojnak a FIFA botrányra. Szórakozni akarnak a számítógépükön, konzolukon és kész. Az 17-et még megvettem a FIFÁból de a 18-at már csak előfizetni fogom. Az a 10 óra ingyenes bőven elég lesz belőle fél évre, utána meg kinyitják mint ezt.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.