Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

Akkor nagyon jól fogyhat, ha már a Vaultban kötött ki :)

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Még a trial időt se játszottam ki rajta. :C

(#3) Neurotoxin válasza rdt89 (#2) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Pont az AC: Odyssey+DLC után akartam előfizetni az Access-re, az még minimum fél év nálam, közben lehet, hogy 2.200.- Forintra leakciózzák valami nagy tavaszi sale keretében :D Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#4) wikings2


wikings2
őstag

RTX 2060 mellé kaptam BF5 vagy Anthem kódot, akkor lehet az előbbire fogom beváltani amennyiben még él a promócio :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5) BigBlue69 válasza wikings2 (#4) üzenetére


BigBlue69
őstag

A Bf 5 már 3 hónapja bent van Accesbe. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6) eL Geri


eL Geri
őstag

Azt a roh@dt A Way Out-ot tennék már bele Xbox-on :(

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

1-2 év aztán totál kiürül, valahogy nem megy az EA-nak ez a lovagoljuk meg a trendet móka, most a Destiny 2-nek akartak odalépni, anno meg a CoD-oknak a Titanfall szériával, az sem igazán jött be.

Tulajdonképp manapság szerintem az a szerencséje az EA-nak, hogy van évenként Fifa és a Simset is veszik mint a cukrot, de valamiért a többi játékukkal nem igazán tudnak mit kezdeni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) oriic válasza laceszgamer (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Titanfall rosszkor volt rossz helyen. :(

Live-Die-Respawn

(#9) B.Gaboo válasza laceszgamer (#7) üzenetére


B.Gaboo
tag

azért a FIFA eladások is szépen visszaestek az elmúlt évben, köszönhetően a battle royale mániának, szóval arra sem alapoznék hosszútávú üzleti tervet

és a demót elnézve az idei kiadással sem fogják robbantani a kasszát

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#10) rdt89 válasza Neurotoxin (#3) üzenetére


rdt89
addikt

AC Odyssey, most ráfüggtem én is marhára, 5 nap alatt 30 játékóra. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.