Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Faja, főleg hogy a DLC-k is ingyenesek. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Remélem jobb lesz egy fokkal mint az első rész...az botrány rossz volt. :U

(#3) KEAN


KEAN
tag

Ennyit már nekem is megér az a minimál story mode, ami van a játékban. :D

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#4) #78687232 válasza AMD Power (#2) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mégis mi volt annyira botrányos? Jól sikerült a multija, egy könnyűre vett lövölde. A második résztől is ezt várom és biztos meg is kapom.

(#5) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

már azt hittem sose kerül bele... agyaltam is rajta, hogy megvegyem-e akcióba, de akkor így jobban járok :D

(#6) cskamacska válasza AxBattler (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

És milyen DLC-re gondolsz amit kapott ez a játék? :)

Star Wars: Battlefront vs. Star Wars: Battlefront II. How many total maps for each, does anybody know? I feel like BF1 has WAY more maps and had WAY more DLC.

SerialTurd

This is the result of the "live service" EA has pitched. On paper it looks great for us cause we get free content right? But how much free content? How often? BF2 is a perfect example when things don't go EA's way, they won't release much content at all. For all we know this is the content we would have received even if the game had done exceptionally well.

The_Nikon_Shooter

I’d rather pay $14.99 every quarter for 3-4 new maps, weapons and hero’s than a bunch of trash free DLC. I blame it on all the cheap fucks who dropped $500 on an Xbox, $1,000 on a TV but ask them to spend more than $70 on a video game... well that’s where the draw the line. They ruined what BF2 could have been. I was fully expecting a ton of maps, we’ve gotten literally 3 new maps including Geonosis. That’s it. Scarif alone had 3 maps and that was the worst DLC of BF1.

SwitcX: "egy könnyűre vett lövölde"

A környezet itt nagyon fontos, mert mihez képest? A Battlefield 2142-höz képest a Battlefield 3 is a CoD bevételei után rohangált, a Battlefrontot pedig már maguk a CoD népek is mélyen lenézték.. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) Maxxy10 válasza KEAN (#3) üzenetére


Maxxy10
addikt

Meglepően jó a single

(#8) AMD Power válasza #78687232 (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Imadom a SW egyszeruen nem fogott meg.

(#9) AxBattler válasza cskamacska (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Volt valami Last Jedi Season, meg Solo Season... mindegy, nem foglalkoztam még vele, majd most! :D

Egyébként valszeg' én is a Story-t fogom végigtolni, aztán annyi...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

valakinek sikerült leszednie? alap előfizizum van de nincs még benne a játék.. azt írja, hogy vegyem meg :Y

update: ja már létom, hogy csak a perimiereseknek jár :W

[ Szerkesztve ]

(#11) Polllen válasza HELLAFLUSH (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pár hete gondolkodtam azon, hogy jó lenne, ha már itt is elérhető lenne... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) AMD Power válasza HELLAFLUSH (#10) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem sincs benne.

(#13) mike1334


mike1334
veterán

Késtek vele 2 hónapot...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14) oriic válasza HELLAFLUSH (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert ez csak az E Accessre vonatkozik, az csak Xboxon van.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.