Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Gyorsasági hő szükséges :DDD
twollah: november 2019

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) rdt89 válasza l.skywalker (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Na ne :DDD :DDD :DDD

A hírhez:
KB. ennyit is ér a játék, a megjelenés pillanatában mehetett volna az Access-be.

(#3) Farkassacred válasza rdt89 (#2) üzenetére


Farkassacred
őstag

De jó lenne már egy Underground/Most wanted remake.. ezek helyett a.. nem is tudom mik ezek.. :C

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

Épp valamelyik nap néztem, akkor még mintha nem lett volna benne.
Mivel az első hónap 1 euró, így fizetem is be. 1 hónap alatt kijátszom. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) csako


csako
veterán

Csak a Premierbe került be? Ott nem volt mindig is? :D Origin a Basic-re csak 10 órát ad, most csekkolva.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6) Wesder válasza Farkassacred (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Most Wanted-ből màr volt 2012 körül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) HELLAFLUSH válasza csako (#5) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nálam már benne van a Basic-ben is. :K

(#8) Farkassacred válasza Wesder (#6) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hát.. nem sok köze van az eredetihez sajnos :N
De hátha összejön nekik valamikor.

(#9) rdt89 válasza Farkassacred (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Ne is mond! Ha a Horizon új részébe kerülne brutális optikázás, kicsit kiváltaná a sóvárgásomat. A mai napig szoktam underground 2-vel játszani, még mindig élvezetes. :D

(#10) csako válasza HELLAFLUSH (#7) üzenetére


csako
veterán

Időközben váltott nekem is :R

Másik témához: Most Wanted 2012 volt az a játék, amit szinte utáltam, sokat szenvedtem vele, de majdnem minden versenyt (autót?) befejeztem vele :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11) lofagi válasza rdt89 (#2) üzenetére


lofagi
addikt

Már oda kellett volna hirdetniük! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12) l.skywalker válasza Farkassacred (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

És ez még nem is a legrosszabb :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ez a játék egy ... pf...
több órám van benne, de... szánalom.... áh...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) ProEvoFan válasza Farkassacred (#3) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez a rész pont hogy fasza lett.
Nem vagyok NFS rajongó - és most finom voltam - de a Heat marha szórakoztató és hozza a régi Underground részek hangulatát, főleg az éjszakai versenyeknél. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) Chalez válasza ProEvoFan (#14) üzenetére


Chalez
őstag

Ezt megvettem Ps4-re, majd "vonyítva" adtam is el gyorsban a lemezt, és behúztam pc-re. 30 körüli FPS, nem nekem való. Pc-n kb 80-100 körül megy ultra grafon :(((
Száguldozgatni néha jó, felválva FH3, FH4 és ez :C

(#16) GodGamer5 válasza l.skywalker (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

:DDD :DDD :DDD

A játék amúgy rém gyenge lett, de egyszer megéri végigtolni, ha éppen nincs más.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) GreatL


GreatL
őstag

Bár a Fifa jönne ilyen hamar... persze direkt megváltoztatták hogy a premiernek is legyen még valami értelme. Inkább hagytam a francba az egészet, évi 2 játékuk (akár akciósan) még mindig olcsóbb mint ezek az accessek.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.