Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ashiyo


Ashiyo
csendes tag

Még jó, hogy 2 hete megvettem akciósan.. élő EAA előfizu mellett.. gondoltam még kell egy kis idő, mire bedobják ide.. hát nem. :( :W

(#2) GreatL válasza Ashiyo (#1) üzenetére


GreatL
őstag

Mindig szórakoznak vele... karácsonykor vettem meg akciósan mert gondoltam hogy áprilisig nem teszik be. 50 órám van benne már, egyszerűen nem éri meg vele várni karácsony után. Mindjárt jön a 21-es szeptemberben. Ha az is javul mint pár éve az összes Fifa akkor azt is megveszem az első akcióban. Ezt az előfizetéses hülyeséget meg nem fogják velem játszani. Nincsen szükségem ötven tonna kacatra, köszönöm.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) sirdenis


sirdenis
tag

Premierbe került csak be pc-n. Az 15 euro/ hó. Basic ami csak 4 euro abban még nincs benne.

(#4) oriic válasza sirdenis (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig ott kellene lennie basicben is.

Live-Die-Respawn

(#5) GreatL válasza sirdenis (#3) üzenetére


GreatL
őstag

A premierbe minden azonnal bekerül, kivéve az egy star-wars f*szkodást. A simáról van itt szó, max. még nem élesedett azonnal.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#6) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Fallen Order is jöhetne.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) WombRaider


WombRaider
csendes tag

Azóta sem lehet még beszerezni, hiába jelzi az origin. Amúgy nem úgy lenne logikus, hogy ha már él a szolgáltatás akkor megy a tweet? Vagy lehet az én gondolkodásommal van baj. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.