Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A felbontásos dolog nem rossz ötlet. :DD

Sic Parvis Magna

(#2) FishAir válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


FishAir
senior tag

De még mennyire. Már réges régen kellettek vollna ezek a felbontások. Remélem 1920*1200-t nem hagyják ki.

iDontcare

(#3) ksasa


ksasa
tag

Ez a HDD-ről való játékfuttatás sem rossz dolog. Legalább tartósabb lesz az olvasófej és a játékok nem lesznek ennyire meghajtófüggőek.

(#4) BITBOYS válasza ksasa (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, ez eddig a legkiemelkedőbb. Mondjuk a 16:10-es képarány is jópofa.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) west válasza BITBOYS (#4) üzenetére


west
őstag

vegre nativba tudom nyomni :DD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#6) 30z.Samu válasza ksasa (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nah ja, de akkor tényleg fog kelleni a 120-as HDD! :DD
Csak én attól tartok, hogyha elkezdik ezt a dolgot, akkor lassan ott fogunk tartani, hogy ugyanúgy kell install-álni, mint PC-n. :F

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#7) FishAir válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


FishAir
senior tag

Az eredeti cikkben így van írva:

· Play from hard drive. Copy your games from the game disc and play directly from the hard drive. Not only will the drive not spin, but load times are quicker, as well. Of course, you will still need the disc in the tray to prove you own the game.

Szóval ez egy lehetőség lesz. Felmásolhatod az egész játékot a vinyóra, így gyorsabban fog tölteni és nem süvít a dvd lejátszó. A lemeznek benne kell lennie a meghajtóban, de csak azért, hogy lecsekkolja eredeti-e. Az meg nem tart pár másodpercnél tovább.

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#8) ksasa válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


ksasa
tag

Nos azt azért kétlem. Egyébként meg általában 1 játékot nyúzok, azt feltelepítem a 13 gigára, majd ha kitoltam, akkor leszedem és teszem fel a következőt. Nyilván ez az opció többlemezes játéknál nem él, de még kevés olyan készült x-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.