Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ez a videó nagyon ütős lett! Várjuk szeretettel! :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) D.Orion


D.Orion
veterán

Hát az addig oké, hogy a WoW-al akarnak versenyezni minden szinten. Nah, de ehhez majd milyen gépigény kell? :F SW rajongókból nagyon sok van így minden esélyük megvan rá, de ha atom gépet kell hozzá venni, akkor biza problémák lehetnek. :(

Ui.: Tudom, hogy a videó nem a játék végleges grafikáját takarja(legalábbis remélem).

[ Szerkesztve ]

(#3) Wolverine válasza D.Orion (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

2011-12-ben várható a megjelenés... addig gyakorlatilag mindenki fog még gépet cserélni :)
Nem mellesleg ez nem gameplay volt. Ha belegondolsz, a Blizzard rendertrailerei is ilyen minőségűek minden játékuknál, maga a game viszont simán elfut régebbi olcsó vasakon is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) bozont


bozont
veterán

Basszus, fenébe az MMO-val, én újabb filmeket akarok akár ezzel az animációval, nagyon állat lett. :Y Hol volt ez csapat amikor Lucas bácsi az EP1-3 forgatta?

(#5) Xirtam


Xirtam
veterán

Wááááá :D BioWare :C :C :C :C

Gépigényről meg csak anynit hogy az MMO-k nagy része nem a grafikára megy úgy ahogy most ez sem! Sokkal inkább hogy minél többet tudjon mutatni!

(#6) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Mint ahogy fent is írva vagyon ez csak egy "render" - bár lenne majd ilyen grafikája,.. és persze.., előbb vagy utóbb, de úgy is itt vannak az új intel procik is - és itt nem az Core I5-re célzok :D ...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#7) D.Orion válasza Wolverine (#3) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát ha elmegy majd egy kétmagos atom procival szerelt nettopon, amiben van egy 4770 akkor még én is játszani fogok vele. :DDD

(#8) gabor85


gabor85
őstag

Váá, iszonyatkirály.
Namost, a fenti képen lévő kardokat hogy a bánatba csinálták?

(#9) leviske


leviske
veterán

"a nyilatkozata szerint ők versenyezni akarnak a World of Warcrafttal minden szinten."
Azt hiszem, hogy a verseny eldőlt már most. A WoW szerintem ki lett ezzel végezve, főként, ha tényleg mikrotranzakciós lesz...

(#3) Wolverine: Ez a 2011-12 mennyire biztos? Csak mert nem hiszem, hogy most pattant volna ki a fejükből a játék... a KoTOR2 úgy lett már befejezve, hogy biztos folytatják és nyílt utat adott az MMO folytatásnak.

Jelenleg már csak a SW sorozat miatt is fel van kapva a a játék, 2012-re viszont szerintem ez a meglovagolható hullám el fog tűnni. Arról nem is beszélve, hogy 2012-ben már valószínűleg az új Blizzard MMO-val kell megküzdenie... Én spec 2010 végére tippelnék. A történet ugyebár már megvan valószínűleg egy ideje, a játékot megcsinálni meg már nem lesz annyira nehéz. A DA-el és a ME2-vel sem tököltek sokáig. Na meg ugyebár az EA sem szeret várni.

[ Szerkesztve ]

(#10) D.Orion válasza gabor85 (#8) üzenetére


D.Orion
veterán

Fénycső/neoncső? :DDD A markolatba meg ügyesen bebuheráltak egy elektronikus előtétet egy akksit meg egy trafót. A statisztákra meg gumicsizmát adtak, hogy ne rázza meg őket. :))

Komolyra fordítva, ez engem is érdekel.

(#11) gabor85 válasza D.Orion (#10) üzenetére


gabor85
őstag

(#12) Wolverine válasza D.Orion (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj, azon minden olyan MMO-nak mennie kell, ami 2012-ig bezárólag jelenik meg :U

#9: leviske, igazából semmi sem biztos. A BioWare még semmit sem árult el a megjelenésről, viszont az eddig kiszivárogtaott információ nem sok (két kaszt hivatalosan - egy köztársasági és egy birodalmi, 4 bolygó, 2 semény a timeline-ból...), vagyis ha az eddigi tempóban adnak nekünk infókat, akkor jövő nyáron vagy ősszel lesz szerintem beta, és az 2010 vége - 2011 eleje legkorábbi megjelenést valószínűsít. Ugyanakkor a rengeteg szinkron, a borzalmas mennyiségű küldetés és sztorianyag miatt a cucc több munkába és pénzbe kerül, mint egy A+ kategóriás MMO, valsz. a Blizzard sem költ ennyit egy játékra, pedig ők sem sajnálják a pénzt, ha a franchise-aikról van szó... Az EA meg a Warhammer óta tudhatja, hogy jobb, ha még fél évig políroznak egy MMO-t, mintha hirtelen kidobják, csak azért, hogy megelőzzék a Blizzardot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) madgie


madgie
titán

Hangulat a köbön, remélem a game is faja lesz :)

(#14) D.Orion válasza gabor85 (#11) üzenetére


D.Orion
veterán

Kis keresgélés után találtam én is egyet, megyek meg is csinálom a sufniban. :DD

(#15) Rebell


Rebell
senior tag

Rég volt rám ekkora benyomással 1 Trailer, de ez nagyon király és tényleg szépen sikerült.
Várjuk...Várjuk :C

(#16) twollah


twollah
nagyúr

Ilyen sok rossz jedi van?
Vagy lemaradtam valamirol az SW univerzumban?

(#17) Wolverine válasza twollah (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez bőven a filmek előtt játszódik, 300 évvel a KotOR 1-2 után, amikor még állt a Sith Empire és rengeteg sith rohangált az univerzumban :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) gabor85 válasza Wolverine (#17) üzenetére


gabor85
őstag

Én azt hittem hogy az EP6 után vagyunk.... akkor tévedtem.... :))

(#19) janitor01


janitor01
tag

Pár dolgot azért nem szabad elfelejteni mielőtt nagyon megörülnénk a látottaknak.

Megjelenés:
A 2012 óvatos becslés egy ilyen játéknak legalább fél évet bétában kell töltenie de lehet hogy még többet is. még ha 2010 második felére kint is lesz a béta akkor is elgalább 1 év mire forgalomba kerül.
A Star Wars játékból készült első MMO csúnyán megbukott már, pedig elgalább ilyen ígéretesnek indult. Ebből a sagaból nehéz MMO-t csinálni.
Semmivel nem nagyobb most a Star Wars őrület mint az elmúlt 25 -30 évben bármikor ennek alapján 2015 re is kiadhatják.
In-game jelenetek még egyszer sem voltak. Lehet hogy nincsenek is még értékelhetőek.

Verseny:
A wowot egy komoly rpg nem tudja megverni, úgyanis a wow nem egy komoly rpg. A sikerét éppen az egyszerűségének köszönheti. Versenyezni vele majdnem értelmetlen dolog. Bele is bukott az összes játék ami megpróbálta. gondoljátok végig mennyi bug van egy ilyen új mmo-ban, a wowban is volt elég, csak neki nem volt komoly konkurenciája, most viszont van bőven. Az emberek már jóval kevésbé elnézőek, és nem fizetnek fölöslegesen egy félkész játékért, és ha egy on-line játékkal kevesen játszanak akkor az összeomlik.
Persze nem lehetetlen legyőzni, és biztosan siekrül is, csak én tartok tőle, hogy az új blizzard terméknek van erre egyedül komoly esélye. egyszerűen gondoljátok végig kinek milyen tapasztala van.

Biztosan jó jéték lesz, de én sajnálom hogy MMO-t csinálnak belőle és nem egy újabb single-t amiért a galaxies sem ment azért nem fog ez sem. És ha mégis akkor belebukik abba amibe a jobb sorsra érdemes warhammer, vagy a gyönyörű conan.Vagy tévedek...

De szerintem mire ez kiedrül bőven lesz 2012-2013.

(#20) Wolverine válasza gabor85 (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Az max. a Star Wars Galaxies lehet :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) Wolverine válasza janitor01 (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Az eredeti SWG sikeres volt, azzal rontották el, amikor lebutították és komplett kasztokat tüntettek el az NGE-vel... Akkor otthagyták nagyon sokan, és ma már csak vegetál a játék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) Tsumaas válasza Wolverine (#21) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Egyik barátom olvasott egy olyan hírt, miszerint az SWG ki fog jönni, mint ingyenes MMO, és az első formájában lesz majd letölthető.

De ez a trailer rendesen odavág. Kíváncsi leszek a játékra.

Hard work beats talent.

(#23) Wolverine válasza Tsumaas (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

Az nem hivatalos, mondhatni, kalózverzió lesz, ha jóltudom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) leviske válasza janitor01 (#19) üzenetére


leviske
veterán

Az eddigi WoW kihívóknak átlagban két bajuk volt:
1.: Gyenge történet
2.: (és/vagy) Kapzsi, havi előfizetés...

A WoW az összes játékost már megfogta, akik hajlandóak folyamatosan fizetni, így ez máris egy nem járható út. Az eddigi infók alapján viszont a TOR egy mikrotranzakciós játék lesz, ami hatalmas előnyt jelenthet a WoW-al szemben.

Azt pedig már említettem, hogy a kotor 2 úgy lett befejezve, hogy egyértelmű volt, hogy lesz folytatás... A DirectX9-re alapozásból ítélve pedig arra tudok következtetni, hogy nem most kezdték el fejleszteni.

Nem tudom, nekem valahogy túl aktívnak tűnik ahhoz a játék reklámkampánya, hogy 2012-re érkezzen, 2011 is csak úgy hihető számomra, ha az elején jön.

Itt most a BioWare-ről beszélünk, nem holmi teszetosza, szedett-vedett fejlesztőcsapatról.

(#25) Wolverine válasza leviske (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzad sem az a teszetosza banda, mégis sokáig tart nekik egy offline D3-at összerakni; és hidd el, egy MMO sokkal nehezebb minden szempontból - pláne azokkal a feltételekkel, ahogy ők hirdetik. Minden kaszt más-más történettel, más-más bolygón indul? Legyen csak 3 kaszt frakciónként, az máris 6 önálló sztori, amit külön-külön ki kell fejleszteni, bugtesztelni; és ha a bétateszten akármelyik is megbukik, lehet kezdeni elölről írással, és folytatni a szinkronmunkával... :)
(nem mellesleg a pay2play réteg sem kizárólag WoW-ozik; de ez más kérdés)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) leviske válasza Wolverine (#25) üzenetére


leviske
veterán

Hát én azzal azért vitatkoznék, hogy a Blizzard teszetosza-e... Amúgy mint említettem, szerintem nem Október 21-én kezdték... Az eddig látottak alapján pedig feltételezem, hogy nem lehetetlenség ezt ez év végéig nagyjából befejezni. A történetek ugyebár tényleg eltérőek, de az adott helyszíneket csak egyszer kell megfabrikálni, így azzal nem hinném, hogy sok gond lehetne.

Nem tartom azt sem lehetetlennek, hogy azokat a kasztokat hozzák nyilvánosságra, amiknek a története kész. Gondolom ez az egyik oka, hogy a Jedi és Sith kaszt egyelőre nincs bejelentve, csak a Bounty Hunter és a Trooper. Ha decemberig bejelentik mind a 8 kasztot,akkor valószínűnek tartom, hogy a játék már béta kész lesz... Azt meg nehezen hiszem el, hogy ne szállnák meg őket annyian, hogy fél év alatt ne lehessen 100%-ra tesztelni a játékot.

Bár nem vagyok szakértő, nem akarok okoskodni. Elfogadom, hogy 2012-t mondtok, de én bizakodó vagyok, hogy 2010-ben már a boltokba kerül. Egy DX9 játékot már csak amúgyis gusztustalan volna 2012-ben kiadni, mikor még 2010-ben is furán fog festeni.

(#27) Wolverine válasza leviske (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha lehet Jedi vagy Sith lovagot indítani lvl1-es karakterként, akkor a játék máris halott. Semmi értelme egy Trooperrel vagy egy Bounty Hunterrel bohóckodni ellenük... :U
A 2010-es megjelenésű MMO-k már bétatesztelés alatt vannak. Az SW: TOR nagyon messze van még az alfától is, és szvsz a béta is leghamarabb egy év múlva indulhat el, ezért gondolom azt, hogy 2011-nél korábban nem fog megjelenni - ugyanis egy ilyen kategóriájú játéknál maga a bétateszt is 3-6 hónapos, és vannak benne olyan fázisok is, amikor nem is bugvadászat folyik, hanem teljesítményteszt; ha maga a szerver nem bírja a terhelést, az egy MMO-nál több, mint gáz..
Fura lesz akkor a DX9? Lehet, de egy MMO sem teheti magasra a lécet a gépigényt tekintve, mert ha játszhatatlan a 2-3 éves átlagkonfigon a játék, akkor Átlag Béla nem fog tudni játszani, ami egyet jelent a gyors bukással (vö. az Age of Conan és a Warhammer esetében két probléma volt, az egyik a tartalom hiánya és az unalmas játékmenet, a másik, hogy highend konfigokon is hajlamosak voltak elszállni, akadni... és PvP-ben meghalsz, ha szaggatsz.).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) Begi válasza janitor01 (#19) üzenetére


Begi
senior tag

Nem kötekedés képpen mondom és lehet hogy rosszul gondolom, de szerintem a Trooper videóban van In-Game jelenet.

(#29) nosferatue


nosferatue
tag

Egy MMO átlag fejlesztési ideje 4-6 év, főleg ha komolyabb költségvetés áll mögötte és van egy olyan érzésem erre a játékra nem sajnálják a pénzt. Az EA is szeretne már kihasítani egy komolyabb darabot a piac eme részéből (ami a WAR-al sajnos nem sikerült). Elég reálisnak tűnik a 2011-2012-es megjelenés.

Wolverine, ha jól látom még nem raktál ki hírt a DDO-ról. Free to play lett. :DDD
Ezt csak azért írom, mert úgy látom inkább te kezeled az mmo híreket az oldalon. :)

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#30) Wolverine válasza nosferatue (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudok róla, csak perpill. időm nem volt semmiről írni :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.