Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomgabor


tomgabor
senior tag

Csak miért mondja a videóban azt hogy: Lightning is dead.
2:05-nél

Várom már hogy elő lehessen rendelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Razuel válasza tomgabor (#1) üzenetére


Razuel
aktív tag

Lehet, hogy a játék végéről van a bejátszás, ahol Lightning már halott. Bár ekkora spoilert nem hinném, hogy beraknának egy trailerbe. Úgyhogy szerintem nem halott, csak Sarahék azt hiszik, és valami kritikus pillanatban elő fog ő még kerülni.
Mindenesetre már nagyon várom. :K

(#3) ldave válasza tomgabor (#1) üzenetére


ldave
félisten

Na, a videót persze elfelejtettem belinkelni :)
Amúgy ha minden igaz, akkor Lightning eltűnik az alapjáték után, a XIII-2 pedig a végkifejlet után 5 évvel veszi fel újra a vonalat és Serah és újdonsült társa, Noel elindulnak, hogy kiderítsék mi történt Lightning-al, sokan azt hiszik meghalt, de Serah hisz benne, hogy még él.

A Slime draws near! Command?

(#4) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nagyon várós :) első részben 75 óra van első vgigjátszásnál, de a post-küldik feléig jutottam csak el, 2.ban más csapattal tizedik chapterben vagyok, bár most másé a terep :)
zene, grafika, hangulat, nekem csillagos ötös. elején zavart csak a lineáris játékmenet, de aztán elmúlt a negatív érzés.

(#5) tomgabor válasza ldave (#3) üzenetére


tomgabor
senior tag

Akkor Lightning biztos át állt a sötét oldalra. :DDD

(#6) Rebell


Rebell
senior tag

Basszus élet. A XIII-at is kihagytam, mert nincs kedvem 1 játék véget sok-sok 10EFt-ot kiadni, 1 konzolért.
Erre alig 1 év után bejelentik, hogy jön a XIII-2. Ez nem fer. :W

Végén még lehet, hogy konzol vétel lesz belőle. :Y

De amúgy videókról is elnézve, elmondhatom, hogy erről sajnos lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#7) whitezo88 válasza Rebell (#6) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem 1 játék miatt kell konzolt venni hanem a több tucat konzol only miatt :) van még pár nagy név.

(#8) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Azért biztató hogy igyekeznek a hiányosságokat, hibákat kijavítani, korrigálni. Remélem jobban sikerül nekik mint a XIII.
Alapjában véve nem volt vele sok bajom, a harcrendszer okés lett volna , de a kamera túl sokat hibázott, sokszor azt sem tudtam követni merről hány méter.Sok státuszt azt sem tudtam mit csinál, mert nem volt jelmagyarázat a szimbólumokhoz, csak úgy kitette rám, vagy az ellenfélre. Majd csak akkor tudtam meg , amikor a képességeknél meg tudtam tanulni és írta mit csinál. Gondolom nagy FF múltat várnak minden játékostól, de hát én végigjátszottam a X-est , és 3/4 részig a XII-t, de lehet kevés volt.
Mindegy.
Ezt is várom, és valószínű ezt is végig fogom játszani a hibái ellenére is, mert hát azért Final Fantasy az Final Fantasy. Utólag visszagondolva nem volt rossz játék, sőt, alig bírtam letenni.
Hagy jöjjön.

Rebell : Nehogy a XV jöjjön mire bepótolod. :DDD
Mit értesz azalatt hogy " De amúgy videókról is elnézve, elmondhatom, hogy erről sajnos lemaradtam." ?

[ Szerkesztve ]

(#9) Rebell válasza Ateszzero (#8) üzenetére


Rebell
senior tag

"De amúgy videókról is elnézve, elmondhatom, hogy erről sajnos lemaradtam." ?" a XIII-ra gondoltam. :DDD

Még megfontolóra veszem a dolgot, hogy x360 vagy Sandy Bridge :U

FFXV? kitudja mikor jön ki, és még lesz közte 1 FF XIII Versus. :DDD

whitezo88: ebben teljesen igazad van, de már annyit nem játszom, hogy minden Exkluzív játékot kiprobáljak, majd esetleg a fiammal min. 10 év múlva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) tomgabor válasza Rebell (#9) üzenetére


tomgabor
senior tag

Még megfontolóra veszem a dolgot, hogy x360 vagy Sandy Bridge én PS2-öt választottam Sandy helyett
PS3, mert ott szebb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) Ateszzero válasza Rebell (#9) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen, csak hát a Sandy Bridge talán még drágább is mint egy Xbox360, és akkor még nem is egy komplett konfigot vettél( mint az X360). Ráadásul PC-re nem olyan játékok jönnek mint a konzolokra, tehát attól még nem fogsz jobb játékokkal játszani.. Nézd csak meg mik jönnek még, meg mik voltak eddig. Megéri konzol. Én javarészt már csak azzal játszok.

(#12) Rebell válasza Ateszzero (#11) üzenetére


Rebell
senior tag

Igazából, beszámítattnám a félkonfigomat, és úgy fizetnék rá 1 Sandy-re. kb +40 papir.
És ismét lenne 1 olyan gépem, amihez nem kell hozzányulnom még kb 2-3 évig, max Videokari csere. :DDD

az tény,hogy a konzol játék szempontjából, viszi a prímet, de inkább PC párti vagyok, és 1-2 nagy játék név miatt sajnálom rá a lóvét :B

(#13) Ateszzero válasza Rebell (#12) üzenetére


Ateszzero
őstag

Megértelek, én is pc párti vagyok, amikor még nagyon foglalkoztam vele mindig cserélgettem , ráfizetgettem mindenre , aztán már semmi nem volt ugyanaz benne ami eredetileg volt, és mire befejeztem , vagy megnyugodhattam volna, kezdhettem előlről, mert akkorra már gyengének bizonyult, és elavultnak, még csináltam egy darabig , de ezt untam meg.
Pénz pocsékolásnak találtam, mert ki sem használtam rendesen , ugyanis nincs akkora monitorom vagy LCD tv-m (ha a játszásra gondolunk), vagy ami miatt kellett volna akkora gép. Így ami most van bőven elég, minden megy rajta elég szépen , pedig már kb 2 éve költöttem rá utóljára.

Majd lecserélem kompletten egy új tecnológiás( valószínű egy Sandy Bridge-es lappal alatta ;) ) cuccra, ha úgy állok anyagilag.

Bocsánat a sok Off-ért.

[ Szerkesztve ]

(#14) Rebell válasza Ateszzero (#13) üzenetére


Rebell
senior tag

Maradjunk annyiban, amire nagyobb lesz a gyerek, jöhet a Konzol.
:Y . LCD elött pl: majd 1ütt Dirt-ezek vele :DDD

(#15) Ateszzero válasza Rebell (#14) üzenetére


Ateszzero
őstag

Persze, én csak leírtam az én álláspontom. Hagy nőljön az a gyerek. ;)
Szép napot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.