Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roliii


roliii
tag

várom a játékkal kapcsolatban , illetve a kép és videóval kapcsolatban lévő véleményeket , és hozzászólásokat. :D

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Ilyen rajzfilmes stilusa lesz a jateknak?

(#3) roliii válasza twollah (#2) üzenetére


roliii
tag

olyan mint régen volt a mesében , igen.

(#4) munky


munky
őstag

Ez jónak ígérkezik. Most már nagyon kellene egy Xbox. :O

(#5) roliii válasza munky (#4) üzenetére


roliii
tag

az biztos hogy eddigi legjobb DBZ résznek nézünk elébe , és örülhetünk ennek az információnak , próbálj meg beszerezni egy konzolgépet :D esetleg segíthetek...

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Aztán PC-re mér nem :O Pedig nem én vagyok az egyetlen, aki játszana vele. :(

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) roliii válasza Nunder (#6) üzenetére


roliii
tag

próbálj meg beszerezni egyet , az előző hozzászólásomnál csak hülyéskedtem , h segítek beszerezni egyet.. :D nehogy azt hidjék hogy én majd olcsóbban tudok szerezni konzolgépet :D de jó lenne ha tudnák , mondjuk használtan csak lehet kapni olcsóbban mint újonnan ..

(#8) roliii


roliii
tag

remélem ezt lehet látni ... mert ha nem az jólesz .. várom a véleményeket.. :D

(#9) DarkRyu


DarkRyu
újonc

Miböl gondolod h. az eddigi legjobb lesz?én játszotam az elözö ps3 kiadással,az egy szégyen mennyire szar lett.ps2-ön a BT3 az volt az eddig megjelent dbz gamek királya.ez az ûj valamivel jobb lesz mint a burst limit de ez se olyan lesz amilyen kéne.nem értem h. ha egyszer sikrül egy normális uton elindulni akkor mért kell ujal probâlkozni

(#10) roliii válasza DarkRyu (#9) üzenetére


roliii
tag

nem tudom honnan veszed , ha megnézed akkor olyan mint az Infinity World , Burst Limit , és a Budokai 3 keveréke.. és így jobblesz mint egy sima Budokai 3..

(#11) Xirtam


Xirtam
veterán

na jah B3 PS2 volt az isten de ez a BL is Xboxon akkora fos hogy arra szó nincs!Játszól erre beugrik még valaki aztán hogy most ultimate rage ....atom fos! :D Remélem ez az új jobb lesz és kihadják ezeket a beugrik a gép mert most úgy tartja kedve stílust! :W

(#12) roliii válasza Xirtam (#11) üzenetére


roliii
tag

hát igen , nem lenne rossz.

(#13) WhiteSkyline


WhiteSkyline
tag

Ez durván néz ki :Y
reméljük nagyobb választék lesz benne mint a burst limitben :U

Honda ~ The Power Of Dreams

(#14) roliii válasza WhiteSkyline (#13) üzenetére


roliii
tag

hát igen , jó lenne ha több lenne benne.. reméljük úgy lesz.

(#15) olladam


olladam
csendes tag

Hát én láttam a B3-ból videókat és azokat rendesen örömmel néztem olyan jó harcok voltak
a Brust Limit sem rossz de szerintem fele annyi mozdulat nincs benne SŐT én főleg azért akarok játszani hogy SSJ4 legyek és ebben még csak ssj2 sem vagyok arról nem is beszélve hogy csak Broliig megy el a történet ... nagyon rövidke volt.Remélem ez hosszabb , élvezhetőbb játék lesz

(#16) roliii válasza olladam (#15) üzenetére


roliii
tag

hát igen , ebbe több lehetőség lesz , illetve itt már lesznek gondolom ssj-s változások , + ugye a grafja is jobb , gondolom több választható ember lesz , illetve hosszabb játék , story lesz , és ugye ne felejtsük az extra dolgokat , pl: rombolható környezet , energia töltés , stb..

(#17) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Nah, elő is veszem a Burst Limitet, jó kis game az!
Amúgy, ha a sikerességre célzol: "amely mérsékelt fogadtatásnak örvendhetett."
Nem inkább, melyet mérsékelt örvendéssel fogadtak? Vagy inkább mérsékelt sikernek örvendett.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#18) Psycho™


Psycho™
csendes tag

Régen ezt a rajzfilmet azért tiltották be, mert gyerekek ugráltak le magas helyekről, azt hitték ők is tudnak repülni. Reméljük a játékot nem fogják betiltani! :D

(#19) farkasalex23


farkasalex23
újonc

hol kell letölteni!!

(#20) farkasalex23


farkasalex23
újonc

hé tudod hol kell letölteni???????

(#21) Magnum_ válasza farkasalex23 (#20) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nyugodj meg.

I humbly and respectfully decline™

(#22) farkasalex23


farkasalex23
újonc

és az mit jelent nem szak szóval!!!

[ Szerkesztve ]

(#23) farkasalex23


farkasalex23
újonc

hé találtam egy ijen komoly játékot mit ez és aza címe dragon ball source csak nem tudom hogy kelll feltelepíteni!!!!!!!!!! :Y

(#24) farkasalex23 válasza roliii (#1) üzenetére


farkasalex23
újonc

mon má meg holl kelll letölten ierzt a játékottttttt :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#25) westcoastog válasza farkasalex23 (#24) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez komoly. :DDD

Letölteni a bolt polcáról kell majd pár magyar birodalmi váltóért :K

Kicsit régi a bejegyzés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) Thome válasza farkasalex23 (#24) üzenetére


Thome
addikt

it: linkk!4!4!!44néééééégy :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

esse tudod??????,,,, :W :W :W :W :W :W :W
hátttöccssémm fuu :((( :((( :((( :((( :o :o :o :o :o :o :o

(#25) westcoastog: é akratam nekije válaszot adni előőször!!!!!!4444!44455n 44444444

ja és mosmá nem régi a topikkk mer írtúnk bele!!4!!44

[ Szerkesztve ]

(#27) westcoastog válasza Thome (#26) üzenetére


westcoastog
veterán

nekemisd, kell letölési linkkk!!!!4 :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W
ménemacc linket krekkel????????????? a warez jódodlg mer csak dévédécdét kell venni ócsób a játék, msot kereshetek linket hozzá, te szemetlaáda :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

öriharisosetali :(( :((( :o :(( :((( :o :(

ésot holallink azonbelülll? mit kell beállíttani az jutorrrentbbe? :W
kérlekm segics naygon kezdő vagyok ijne téren de szeretnék jácccnio

[ Szerkesztve ]

(#28) Thome válasza westcoastog (#27) üzenetére


Thome
addikt

teis rátúc ara kantitani amit lnikeltemm!!4!44 s nehazúgy hogy nem tuc!! :W :W :W :W :W :W :W :W :W

ót van a krek iss hozzálya!!4 :o :o :o

(#29) RootRulez


RootRulez
félisten

E zrnmaza toppik!?!!!?!!!!!!!!!!!!444444négynégynégynégynégy

═════════════════════════════════════════

(#30) farkasalex23


farkasalex23
újonc

westcoastog miaza szó hogy szemetléaáda mert hacsunya a kor nyald meg a zacskójaimat!!!!!!!! :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :P :P :P :P :P :P :P :P :P :((( :((( :((( :((( :(( :(( :(( :(( :((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.