Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Lemaradtam a Pi házról, jó lett tetszik. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Matexx99


Matexx99
tag

A YouTube Gamingnek szerintem baromi nehéz dolga lesz a Twitch mellett, de ők tudják....

(#3) saelin válasza Matexx99 (#2) üzenetére


saelin
veterán

Nálam akkor durrantott volna nagyot - vagyis durrantana - , ha mobilon egyben lenne a youtube appal és nem kellene +1 alkalmazást letöltenem. Ezerszer kényelmesebb lehetne, mint kettészedve, de ők tudják.
Nem tudom hányan szoktatok mobilon twitch appot használni, de közel sem tökéletes! Igaz, nem is csúcskategóriás készülékeken futtatom, de nálam gyakran előfordul, hogy a source minden előjel nélkül megakad és úgy is marad a kép, míg előtte ment 30 percet hibátlanul. Ilyenkor csak egy app restart oldja meg a gondot vagy a képminőség állítása, kicsit olyan mintha megtelne az app cache és nem tudná kiüríteni magának. Nekem nagyon zavaró.
Aztán ott van még hogy nincs benne tablet ui, vagyis ugyan azt a zsúfolt elrendezést kapod 4-10"-ig... ami szerintem szánalmas, erre még rákontráznak azzal, hogy a chatet csak portrait módban tudja megjeleníteni, landscape-ben nem. Ok, még szerencse hogy a twich chat egy hulladék, de attól még zavaró ha éppen valamit megnézne az ember tableten, és akkor forgassa a tabletet össze-vissza...

Mondjuk ha jobban átgondolom, hogy most azt akartam volna írni, hogy majd a google jobb mobil appot ír, akkor inkább be sem fejezem... mert a youtube app egy kalap #&@, amióta váltotak új API-ra. Véletlenszerűen állítgatja a felbontást, van hogy elkezdt akadni (utóbbi csak android 4.2-n fordult elő) stb stb.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Matexx99 válasza saelin (#3) üzenetére


Matexx99
tag

Én elég sokat használom a mobil appot, és nekem órákon keresztül tökéletesen működik, pedig nekem sem valami izom telefonom van. Az androidos tablet ui-t nem ismerem de ios-en van landscape módban chat, és elég kényelmes is. A problémát inkább abban látom, hogy nem fogják tudni átcsábítani a híres streamereket mert ha még is átmennek, baromi nagy lutri, higy követi - e őket a fan base. Mindenesetre én továbbra is Twitchet fogok nézni.

(#5) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Most már szerzek egy Raspberry Pi 2-t ezzel a kuckóval nagyon gusztusos.

Wasabi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.