Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

A látvány félelmetesen jó volt. Nagyon szép majdnem letéptem a hajam. :R

(#2) b.


b.
félisten

Bődületesen jól néz ki. Szerintem sokak várják. Én nem tartozom azok közé, akik tolják, de minden elismerésem az övék.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem játszok szimulátorokkal, de gondolom páran magukhoz nyúltak örömükben.

Aki hülye, haljon meg!

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Ez volt a legnagyobb meglepetés számomra. Nagyon várom :R

(#5) Cifu


Cifu
nagyúr

A grafika zseniális. Nem mondom, hogy tűkön ülve, de ezt is várom.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Besz@rtam!!! :DDD Elképesztően jónak tűnik.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Yodafon válasza L3zl13 (#3) üzenetére


Yodafon
senior tag

pl. én :DD

I'm gangsta!

(#8) boeing


boeing
senior tag

Uhhh ez nagyon szép és élethü,és ha tényleg ilyen lesz akkor nem kell sok GB kiegészitövel meg spékelni a játékott hogy szép legyen.Én szurkolok hogy ilyen legyen és hogy jó legyen optimalizálva.Természetesen város nagyon,és mi hamarab Pc re is.

(#9) Cifu válasza boeing (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nek kell sok GB kiegészítő, alapból lesz vagy 150GB tárhelyigénye... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) snecy20 válasza Cifu (#9) üzenetére


snecy20
veterán

Szép kis gépigény várható, a régi epizódok sem voltak ilyen téren pitiánerek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#11) XuChi válasza snecy20 (#10) üzenetére


XuChi
addikt

A FS X még a mai gépeket is képes reggelire megenni :)

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

Jó, hogy megnéztem, gyönyörű is, hangulatos is!

(#13) schawo


schawo
titán

14 év, 14 kurva év :D

Valószínűleg kidobták a Bruce Artwick motort, és nulláról újraírták, mivel a professzionális változatot ugye eladták a Lockheednek, a játékra szánt változatot meg a Dovetailnek (akik csúnyán befürödtek vele), tehát muszáj újat írni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) HoldChore


HoldChore
tag

Pár éve valaki megcsinálta a GEFS szimulátort, ami a Google Earth API-t használta. Na az volt élethű grafika, hiszem az volt a valóság. Rengeteget repültem vele és bejártam egész USA-t Ráadásul közben minden érdekeset meg lehetett nézni a földön, amit érdekesnek találtam. Nyilván a szimulátorélmény nem volt jó, mert véges erőforrásai voltak aki csinálta ráadásul ingyenes.
Hatalmas ötlet csak hát nem érdekelt senkit, hogy így csinálja profira. 50-100 online gép volt csak.
Aztán a Google elvette az Earth API-t az internettő, és így rendgeteg program bedől, ez is.
Most is működik, de más térképadattal és az már egy vacak.
Offline módban ki a fene fogja megrajzolni az egész földgolyó minden épületét? És akkor sem lesz olyan, mint a valóság.
Rengeteget játszottam az MS Flight szimulátorokkal. Sőt mikor felkerült a Stemre, meg is vettem, mert azt hittem majd játszani fogok végre online. De annyira vacak volt a grafikája GEFS után, hogy inkább hagytam a fenébe az egészet.
Itt van a mostani verzió, ha valakit érdekel. Most látom, már lehet fizetni, hogy ne a butított terraint kapjuk.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#15) HoldChore


HoldChore
tag

Most jutott eszembe, hogy csináltam videókat és képeket akkoriban róla, így meg tudom mutatni nektek. :)
A videók anaglyph 3d-ben vannak, mert úgy is meg tudtam csinálni és azt demonstráltam.
Videó 1
Video 2
Kép 1
Kép 2
Kép 3

Vannak még képek valahol, de nem emlékszem hova tettem.:)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#16) Uncool Ben válasza HoldChore (#14) üzenetére


Uncool Ben
tag

Ez is élőben streamelt, valós térkép alapú szimuláció lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.