Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Totál megérte átverekedni magamat a sok FF kontenten ezért :D
A koncepció érdekes, a vizuális megvalósítás elsőre fura, hisz láthatólag inkább a képregényes megoldásokat emelik át (élen Vasemberrel), szinkron ügyileg csillagos ötös, valahogy sikerült megszerezni a fél Naughty Dogos állandó szinkronszínészeket ami megalul, a lootboxnélküliség pedig örömteli.

Két dolgot emelnék ki. Nem derült ki nekem ki lehet a főgenya (Thanost ezen a ponton azonnal kizárnám), másrészt furán eldugták Sólyomszemet. Még az "öreg" Hank Pym is látható volt (és nem Scott Lang ugye), kíváncsi vagyok mennyi hős teszi még tiszteletét.

De amire abszolút nem számítottam: hogy pont itt fogom viszont látni a kedvenc Vasember páncélomat (Mark 39) :Y

All→M8

(#2) Xaels


Xaels
félisten

2,5 percnél Tony tiszta Fernando Alonso :DDD Amúgy valahogy nem fogott meg a trailer, kicsit müanyag hatású, meg az egész render. Egy kis gameplay jobban érdekelt volna, hogy fog ez a játék működni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Eddig tetszik. Remélem lesz benne full single player és nem egy co-op barokmság lesz.

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Ha a környezet rombolható lesz, én be is nevezek rá. Hulk-al egy kis zúzás mindig jól esett régen is. :D

(#5) icemad válasza XuChi (#3) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért jó lenne egy couch co-op.
Nekem eddig tetszik.

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kis érdekesség:

Nolan North - Tony Stark
Troy Baker - Bruce Banner

Live-Die-Respawn

(#7) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Érdekes lesz, kíváncsian várom a következő apró szösszeneteket tartalmazó videókat.

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#8) Silenzio


Silenzio
addikt

Jó a grafika, de nincs stílusa. Bénák az arcok. Úgy tűnik, Spidermanes-Batmanes harmadik nézetű széccsaplak lesz. Nem baj, ha küldetésenként lehet váltogatni a karakterek közt, és nem mindig egyvalakire kényszerít. Sőt, ha "in the meantime" megoldás is lesz, mint a GTA V-ben, az még vonzóbbá teheti.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9) markknight


markknight
veterán

Most beugrottak a Segás Hulkok és Vasemberek.

(#10) szupermacs


szupermacs
veterán

Térjünk vissza a gameplay után. Az utóbbi években sok színes-szagos trailert láttunk aminek a végeredménye hulladék.

(#11) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Ebből a trailerből még nem sok minden derült ki. Messzemenő következtetéseket nem lehet levonni.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.