Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hhenry


hhenry
őstag

Jónak tűnik de eléggé drága :F

(#2) Wesder válasza hhenry (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Az első széria 150$€ volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) hombre[EU] válasza hhenry (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Drága az apple állványa ;)
Prémium minōség ennyiért készül

Life, Uh, Finds A Way

(#4) hhenry válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


hhenry
őstag

Teljesen igaz :R

(#5) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Novemberi megjelenést olvastam... :(

(#6) hhenry válasza Maxxy10 (#5) üzenetére


hhenry
őstag

Hol?

(#7) #81556480


#81556480
törölt tag

Na és mivel lesz másabb mint az előd?

(#8) Maxxy10 válasza hhenry (#6) üzenetére


Maxxy10
addikt

[link]

"The Xbox Elite Wireless Controller Series 2 is scheduled to be released Nov. 4 in 24 countries for $179.99 — $30 more than the original model. Microsoft said that pre-orders will go live at the Microsoft Store later on Sunday."

(#9) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Oké, de valójában mivel tud többet mint a sima? Valahogy nekem teljesen jó az is, legalábbis kifogásolnivalót nem találtam rajta, még azt sem mondhatnám, hogy az elemeket hamar leszívja.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) Wesder válasza laceszgamer (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Több profil, precízebb beàllítàsi lehetőségek, BT, beépített akku, meg talàn nem màlik le a gumi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) lofagi válasza laceszgamer (#9) üzenetére


lofagi
addikt

S remélhetőleg ezt a drift problémát is orvosolták!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

November 4.

Live-Die-Respawn

(#13) EnterR


EnterR
veterán

Bár PS FTW, ezt a kontrollert jócskán megirigyeltem. :B

PSN ID: marquuard

(#14) FefeeX


FefeeX
veterán

A helyzet az, hogy annyira kiakasztott az Elite, hogy vettem egy Wolverine-t, és hát azt kell mondanom, az első óra fura volt, főleg a gombok miatt, viszont egy hónap után már egy rossz viccnek tűnik az Elite a laza, széteső dolgaival a Razer pontossága és feszessége mellett.

Eleinte csak a bal stick mozgott (erről később kiderült, hogy a fém és a műanyag találkozásánál a műanyag kicsit ledörzsölődött, emiatt jött létre a holtjáték, ami nem egy játékbarát dolog). Aztán elkezdett feljönni a gumi, eleinte kis helyen, ezt a Gorilla pillanatragasztó még nagyon jól megoldotta, csak hogy ahogy egyszer elkezd engedni valahol, nagyon rövid idő alatt megy utána az egész, és már nem tudod normálisan megragasztani, mert meg is nyúlott a gumi. Vettem rá Scuf cuccot, ami a hátán ugye még jó is, de a belső levált gumik helyére csak nagyon drágán lehetne új hátlapot venni. A scuf stickjei meg bármennyire is jók, az a military grade egyszerűen nem igaz, nekem 2 hónap alatt eldeformálódott rajtuk a gumi. Akkor dobtam be a kulcsot, mikor az egyik csavar kiszakította játék közben a rögzítőjét, és elszabadult - onnantól nem érzékelt a ravasz (korábban sosem volt szétszedve).

Szóval bármennyire is minőséginek és elitnek árulják, messze nem az sajnos. És ugyan volt már Onza TE-m tönkrement stickkel, de mégis azt mondom, az eltelt jó fél év tapasztalat alapján a Razer sokkal jobb és minőségibb.

(#15) lofagi válasza FefeeX (#14) üzenetére


lofagi
addikt

Én meg azt mondom,hogy sose volt még ilyen jó Controller a kezemben, mint az Elite.

Kényelmes, a testreszabhatóság nagyon bő. Nekem a gumi se jött le és a drift is csak a nagyon sokára jelentkezett, s az is csak minimális mértékben. Eladtam amíg tudtam és vettem helyette egy újat.

Amit most látunk, az remélhetőleg a tényleg a továbbfejlesztett verziója lesz és nem csak valami parasztvakítás és lehúzás.

Én próbáltam a Razert, kb 1 hét után vissza is küldtem. A Scuf a lehető legundorítóbb valami. Legalábbis az én tapasztalatom nagyon rossz vele, de lehet én fogtam ki egy rosszat.

Nekem a 3 prémium kategóriából mindenképp az Elite az ami bejött. S ha tehetem akkor a következő is az lesz. Feltéve, ha szükségem lesz egy kontrollerre.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.