Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amit szeretnék:

-DOOM Eternal gameplay és megjelenési dátum (2019?)
-Wolfenstein 3 leleplezés
-Starfield gameplay (Vagy bármi infó végre)

Ééés nagyjából ennyi. :D Nincs feléjük nagy elvárásom, túl nagy megaton bejelentésre nem számítok.

Live-Die-Respawn

(#2) CocooN-z


CocooN-z
őstag

TES6?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) oriic válasza CocooN-z (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizárt. 1-2 évig szerintem még új trailert sem kapunk belőle.

Live-Die-Respawn

(#4) Šolaire


Šolaire
veterán

TES 6. Skyrimet már rongyá játszottam :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#5) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Én remélem bejelentik a Fallout 84-et, ami szintén multiplayer/co-op lesz, másik játékosok és ellenségek nélkül.

(#6) Hunpriest válasza hogabesz (#5) üzenetére


Hunpriest
senior tag

És nem posztapokaliptikus világban fog játszódni.

(#7) laceszgamer válasza oriic (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

RtCW Remastered! :D Bár ez lehetetlen, de az tuti, ha bejelentenék, már rendelném elő :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) Norb79 válasza laceszgamer (#7) üzenetére


Norb79
őstag

Switchre.

(#9) tibaimp válasza oriic (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pedig akkor "robbant fel" a közönség....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Televan74 válasza oriic (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor egy darabig pénzt nem látnak tőlem. Sajnos az ES kívül más nem érdekel,max az ESO -ra nézek rá majd. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) l.skywalker


l.skywalker
félisten

"türelmesen"? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) doooo válasza oriic (#3) üzenetére


doooo
veterán

Pedig ideje lenne... lassan 8 éve, hogy kijött a Skyrim... Persze nem kell összecsapniuk, de azért na.. :))

(#13) saelin


saelin
veterán

Őszintén megmondom, hogy engem a Bethesda belsős játékai teljesen hidegen hagynak már. A TES széria az Oblivion-ig tetszett csak, míg a Fallout univerzuma sosem tudott igazán megfogni. Aztán jöttek az olyan hírek is, hogy marad a régi engine az új TES alatt... Nekem teljesen elment tőlük a kedvem. Semmi újat nem mernek bevállalni már évek óta, csak a biztonságos köröket futják újra, meg újra. :(

A Fallout 76 botrányt direkt nem említettem, mert az még mindig egy rejtély, hogy azt hogy fenébe gondolták.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Youri válasza oriic (#1) üzenetére


Youri
veterán

Amit nem szeretnék

- Todd Howard

RTX ON

(#15) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Doom Eternal, Wolfenstein folytatás részemről elég is. TES6-ról szerintem sem hallunk még egy ideig. Azt meg csak remélni tudom, hogy végre lecserélik a Creation enginet. Mondjuk pont most játszom a Wolfenstein2-t és az a grafika elég ütős, és rohadt jól optimalizált, Vulkan támogatással. Persze lehet, hogy openworldre nem optimális, de akkor meg ott a Rage2-t hajtó Apex motor.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#16) wjbhbdux válasza Ragnar_ (#15) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Egy több száz fős betanított csapatnál nem lehet csak úgy váltogatni a motorokat, mert úgy járnak mint a Bioware.

/s

(#17) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Én azt szeretném,hogy kukázzák a Gamebryo/Creation motort és készítsenek egy újat az alapoktól :D

Life, Uh, Finds A Way

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem várom, de van egy olyan érzésem, hogy Quake Battle Royale. :((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Ragnar_ válasza wjbhbdux (#16) üzenetére


Ragnar_
addikt

Azért egy multicég oldja már meg a korszerűsítést. Vagy lehet, hogy a Bethesdánál még Win7-et használnak, és 3DSMax 2005-öt, mert azt ismerik ? És annyira nem makulátlanok a Creation engine játékok, hogy azt mondhassák, hogy annál jobbat biztosan nem lehet összerakni szerepjátékra. Nyilván a korszerűsítés mindig idő és pénz, de pl. ott az idtech motor és a team, vagy az Apex motor. Persze van igazság is abban amit írsz, de azért sikerült már ok RPG-t is összerakni Frostbite-al, ha a Dragon Age Inquisitiont annak nevezhetjük.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20) Domaximus válasza oriic (#1) üzenetére


Domaximus
tag

En csak a DOOM ETERNALt szeretnem az isten aldja mar meg oket.. egy megjelenesi datumot.. az biztos hogy nagyot fog dorogni E3on is a jatek.

(#21) Youri válasza Domaximus (#20) üzenetére


Youri
veterán

kivéve ha live services looter shooter lesz

RTX ON

(#22) Ptech


Ptech
őstag

Ebből FO3 remaster lesz ;]

(#23) Ragnar_ válasza Domaximus (#20) üzenetére


Ragnar_
addikt

Doom Eternal a jósgömb szerint jövő május, idén a Rage2 jön, de nem bánnám én sem, ha tévednék és idén jönne a Doom Eternal.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#24) oriic válasza Ragnar_ (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idén jön a DOOM:

"A Google emellett bejelentette, hogy a Stadia egyik nyitócíme a Doom Eternal lesz, amelynél a felhasználók egy teljes GPU-t kapnak a játék futtatásához." Stadia 2019-ben indul.

Live-Die-Respawn

(#25) Ragnar_ válasza oriic (#24) üzenetére


Ragnar_
addikt

Opp akkor erről lemaradtam.. :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.