Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) jarnyz

jarnyz
(tag)

Örülök, hogy szépen kilistázták milyen sorrendben jönnek a részletek. Lemegy az SW J: FO fél óra és mehetek is dolgomra.

(#2) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Mivel több órányi streamről van szó, így a live chat az EA Play alatt nem lesz elérhető, feleslegesnek tartom. Az élő show-k alatt természetesen találkozunk majd. :)

Live-Die-Respawn

(#3) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Remélem meghozzák a kedvem a Fallen Orderhez.

All→M8

(#4) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

FIFA!

A Slime draws near! Command?

(#5) oriic válasza jarnyz (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

+1

Mondjuk Apex-et még megnézem, de a többi nem érdekel. :D Főleg hogy elvileg nem lesz új bejelentés itt. Semmi.

Live-Die-Respawn

(#6) Wellin9

Wellin9
(tag)

Azért valahol szomorú,hogy még olyan állapotban sincs a többi játékuk,hogy bejelentsék. A futószalag címeken kívül van egy Star Wars-uk,meg egy valószinüleg nem túl hízelgő Need For Speed

(#7) sittes79

sittes79
(addikt)

Bakker pedig jövőre ki akartam menni, de kezd süllyedni az egész rendezvény színvonala, se sony, se rendes live show, talán micro mutat valamit, de az is kétséges.... :O

(#8) L3zl13

L3zl13
(nagyúr)

Fallen Ordert meglesem, at többi nem érdekel abból ami a menetrendben fel van tüntetve.
Kérdés, hogy a streamek között lesz-e valami meglepetés trailer.

Aki hülye, haljon meg!

(#9) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Hát ez elég cringe eddig :D

All→M8

(#10) Maxxy10

Maxxy10
(senior tag)

EA-s műsorvezető eléggé túltolja a dolgot..
Star wars eddig bejön van pár epic mozdulat benne ami kifejezetten tetszik. :C

Btw, a hős arca nem az a színész aki a Gotham sorozatban játszott?

[ Szerkesztve ]

(#11) oriic válasza .noxwill (#9) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Kicsit fura nekem. A harc tetszik, a karakter modellek nem túl szépek egyelőre. Viszont van pár nagyon epic mozdulat benne ami bejön. :C

A lángszórós jelenet viszont szörnyű volt. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) rdt89 válasza oriic (#11) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Akciók elég látványosak, de a grafika az elég harmatos.

(#13) Wellin9

Wellin9
(tag)

Remélem ez azért az ultra super easy mód,mert túl nagy kihívás nem látszik.

(#14) MasterMark válasza oriic (#11) üzenetére

MasterMark
(titán)

De miért ütőszerszámként csinálják meg a fénykardot, amikor az mindent elvág szinte azonnal. :DDD

There is no replacement for displacement

(#15) RudY válasza oriic (#11) üzenetére

RudY
(őstag)

...de hát alpha footage volt kiírva az elején, vagy én néztem be? :U

(#16) GhostPetya

GhostPetya
(addikt)

Jedi Fallen Order: Egyelőre csúnya a játék, és nekem az is fura hogy alpha game footage -t láttunk, aztán novemberben megjelenik a játék... (persze ettől még lehet, hogy a fejlesztés előrehaladottabb állapotban van).
Az animációk is esetlenek. Félek, hogy ez egy basic action game lesz, 0 extrával.

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#17) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem olyan Prince of Persia érzésem van a játékkal kapcsoaltban, Star Wars "megmozdulásokkal", így inkább a játékmechanika ami miatt érdekel, mert lapjába a SW univerzumot nem szeretem, de ez a játék hangulatos. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) jarnyz

jarnyz
(tag)

A karakterek lehetnének szebbek. Tetszene, ha a fénykard darabolná az npc-ket. A játék viszont rendes jó iparos munkának tűnik.

Több, mint valószínű, hogy a day1 vásárlók között leszek egy digitális pre-orderrel.
Ez az SW játék elérte ez alapján azt a szintet, hogy játszani akarjak vele.

(#19) .noxwill válasza oriic (#11) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Azért mert Alpha gameplay volt, szerintem kezeljük így a dolgokat.

Nekem ez bejött. A harc, a mozdulatok és a technikák bejönnek, és az is hogy a főhős nem egy nagydumás hülyegyerek aki mindenkinek visszapofázik. Az is bejött hogy nem egy darálós massza a gameplay ahol egy komplett zászlóalj esik neked, hanem láthatóan még kell küzdeni minden ellenféllel a maga módján.

All→M8

(#20) Xaels válasza MasterMark (#14) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Mert gondolom nem valami Soulslike cuccot akartak ahol oda-vissza 1 hit mindenki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Ja és ez a host gyerek az agyamra megy. Kérem vissza a kislányt tavalyról :O

All→M8

(#22) smc válasza Maxxy10 (#10) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog

De, + shameless karakter is.

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#23) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ok, alpha kiírást nem láttam elsőre, így a kinézetet egyelőre nem kommentálom. :)

Live-Die-Respawn

(#24) Wellin9

Wellin9
(tag)

Egészet nézve,ami eszembe jut a játékról,hogy jó iparos munka, semmi több.Ha nem Star Wars lenne,akkor nem hiszem,hogy tulságosan várnám a megjelenést. A grafika olyan-amilyen nem itt fogok ámulni a környezeten az is biztos.

(#25) rottenbull válasza .noxwill (#19) üzenetére

rottenbull
(senior tag)

Ne kabitsal mar. Az atlag trooper egy fingastol megfekszik. Az uj specko, akik elvileg nagy jedi vadasznak vannak kepezve, alig okoztak problemat. Meg a bemutato vegen sem, ahol vegyesen jott a foszereplonkre 2 fajta trooperbol vagy 3-4, es a specko. minden gond nelkul bedaralta. milyen taktikazas kell ide? sima ketgombos H&S jateknak tunik, nemi platform ugralassal. Ha jo lesz a sztori, az elviszi majd a hatan.

(#26) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Apex panel eddig eléggé unalmas. :( Caustic új skinje tetszik egyedül, meg hogy kiderült, jön rank mód.

Live-Die-Respawn

(#27) Maxxy10 válasza oriic (#26) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

Elég karcsú.
Az új legend tetszik de így ennyi. Kár érte :(

(#28) .LnB

.LnB
(félisten)

Bf, fifa, madden, sims4, apex. :D ez kemény show.. :D

Homo Ludens

(#29) melega válasza .LnB (#28) üzenetére

melega
(senior tag)

Én kíváncsi lennék az új Dargon Age játékukra amiről eddig egy 1 perces semmit mondó treasure videót láttam. A Konzolokszervize 2021-re hirdeti.

[ Szerkesztve ]

(#30) Isobutane

Isobutane
(tag)

Anthemről az égvilágon semmi?
Nem túl jó jel.. :(

Why did the integer drown? - Because it couldn't float.

(#31) Gery9112 válasza Isobutane (#30) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Az Anthem a tavalyi shownál se volt már jó jel. Amikor egy játéknál a bemutató alatt arról beszélnek, hogy a megjelenés után milyen fasza tartalmak jönnek és kínosan hallgatnak arról, hogy a megjelenéskor mit kapsz a 60 eurós kezdőárért akkor ott lehet sejteni, hogy a bullshit generátor 250%-on megy.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#32) oriic válasza Isobutane (#30) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

[link]

"Tudjuk, hogy gondok vannak, majd együtt a userekkel kijavítjuk!" Nagyjából. :U No comment.

Live-Die-Respawn

(#33) .LnB válasza oriic (#32) üzenetére

.LnB
(félisten)

Ezt már kukázták ők, csak nem hivatalos. Szerintem a takarító brigád készíti már csak a patcheket hozzá aztán annyi.

Homo Ludens

(#34) Isobutane

Isobutane
(tag)

(#31) Gery9112 & (#32) oriic:

Azért én sajnálom hogy ez lett belőle. Pedig potenciál az volt benne.

[ Szerkesztve ]

Why did the integer drown? - Because it couldn't float.

(#35) Wellin9

Wellin9
(tag)

Azért kiváncsi vagyok mi lesz a Bioware-el ezek után. Az elmúlt 2 játékuk finoman szólva se váltotta meg a világot,sőt elég rendesen eláshatták magukat a rajongók szemében. Persze lehet,hogy pénzügyileg sikeres volt mindkettő,így az EA-nál senkit nem izgat.

(#36) L3zl13 válasza Wellin9 (#35) üzenetére

L3zl13
(nagyúr)

Az Andromeda biztosan nem volt siker anyagilag, különben nem lőtték volna le a DLC-t meg a folytatásokat.
Ja meg a stúdiót is bezárták.

Aki hülye, haljon meg!

(#37) Montanaxy

Montanaxy
(csendes tag)

Nekem eddig tetszik a Fallen Order. Simán hoz egy Jedi Knight szintet. Azért remélem nem csak fénykarddal lehet apritani az ellent. Nálam esélyes egy preorderre.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.