Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #20411392


#20411392
törölt tag

Örülök, hogy szépen kilistázták milyen sorrendben jönnek a részletek. Lemegy az SW J: FO fél óra és mehetek is dolgomra.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel több órányi streamről van szó, így a live chat az EA Play alatt nem lesz elérhető, feleslegesnek tartom. Az élő show-k alatt természetesen találkozunk majd. :)

Live-Die-Respawn

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán

Remélem meghozzák a kedvem a Fallen Orderhez.

All→M8

(#4) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

FIFA!

A Slime draws near! Command?

(#5) oriic válasza #20411392 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Mondjuk Apex-et még megnézem, de a többi nem érdekel. :D Főleg hogy elvileg nem lesz új bejelentés itt. Semmi.

Live-Die-Respawn

(#6) Wellin9


Wellin9
tag

Azért valahol szomorú,hogy még olyan állapotban sincs a többi játékuk,hogy bejelentsék. A futószalag címeken kívül van egy Star Wars-uk,meg egy valószinüleg nem túl hízelgő Need For Speed

(#7) sittes79


sittes79
addikt

Bakker pedig jövőre ki akartam menni, de kezd süllyedni az egész rendezvény színvonala, se sony, se rendes live show, talán micro mutat valamit, de az is kétséges.... :O

(#8) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Fallen Ordert meglesem, at többi nem érdekel abból ami a menetrendben fel van tüntetve.
Kérdés, hogy a streamek között lesz-e valami meglepetés trailer.

Aki hülye, haljon meg!

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán

Hát ez elég cringe eddig :D

All→M8

(#10) Maxxy10


Maxxy10
őstag

EA-s műsorvezető eléggé túltolja a dolgot..
Star wars eddig bejön van pár epic mozdulat benne ami kifejezetten tetszik. :C

Btw, a hős arca nem az a színész aki a Gotham sorozatban játszott?

[ Szerkesztve ]

(#11) oriic válasza callmeakos (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit fura nekem. A harc tetszik, a karakter modellek nem túl szépek egyelőre. Viszont van pár nagyon epic mozdulat benne ami bejön. :C

A lángszórós jelenet viszont szörnyű volt. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) rdt89 válasza oriic (#11) üzenetére


rdt89
addikt

Akciók elég látványosak, de a grafika az elég harmatos.

(#13) Wellin9


Wellin9
tag

Remélem ez azért az ultra super easy mód,mert túl nagy kihívás nem látszik.

(#14) MasterMark válasza oriic (#11) üzenetére


MasterMark
titán

De miért ütőszerszámként csinálják meg a fénykardot, amikor az mindent elvág szinte azonnal. :DDD

Switch Tax

(#15) RudY válasza oriic (#11) üzenetére


RudY
addikt

...de hát alpha footage volt kiírva az elején, vagy én néztem be? :U

(#16) KaitouP


KaitouP
veterán

Jedi Fallen Order: Egyelőre csúnya a játék, és nekem az is fura hogy alpha game footage -t láttunk, aztán novemberben megjelenik a játék... (persze ettől még lehet, hogy a fejlesztés előrehaladottabb állapotban van).
Az animációk is esetlenek. Félek, hogy ez egy basic action game lesz, 0 extrával.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17) rdt89


rdt89
addikt

Nekem olyan Prince of Persia érzésem van a játékkal kapcsoaltban, Star Wars "megmozdulásokkal", így inkább a játékmechanika ami miatt érdekel, mert lapjába a SW univerzumot nem szeretem, de ez a játék hangulatos. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) #20411392


#20411392
törölt tag

A karakterek lehetnének szebbek. Tetszene, ha a fénykard darabolná az npc-ket. A játék viszont rendes jó iparos munkának tűnik.

Több, mint valószínű, hogy a day1 vásárlók között leszek egy digitális pre-orderrel.
Ez az SW játék elérte ez alapján azt a szintet, hogy játszani akarjak vele.

(#19) callmeakos válasza oriic (#11) üzenetére


callmeakos
veterán

Azért mert Alpha gameplay volt, szerintem kezeljük így a dolgokat.

Nekem ez bejött. A harc, a mozdulatok és a technikák bejönnek, és az is hogy a főhős nem egy nagydumás hülyegyerek aki mindenkinek visszapofázik. Az is bejött hogy nem egy darálós massza a gameplay ahol egy komplett zászlóalj esik neked, hanem láthatóan még kell küzdeni minden ellenféllel a maga módján.

All→M8

(#20) Xaels válasza MasterMark (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Mert gondolom nem valami Soulslike cuccot akartak ahol oda-vissza 1 hit mindenki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) callmeakos


callmeakos
veterán

Ja és ez a host gyerek az agyamra megy. Kérem vissza a kislányt tavalyról :O

All→M8

(#22) smc válasza Maxxy10 (#10) üzenetére


smc
addikt

De, + shameless karakter is.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, alpha kiírást nem láttam elsőre, így a kinézetet egyelőre nem kommentálom. :)

Live-Die-Respawn

(#24) Wellin9


Wellin9
tag

Egészet nézve,ami eszembe jut a játékról,hogy jó iparos munka, semmi több.Ha nem Star Wars lenne,akkor nem hiszem,hogy tulságosan várnám a megjelenést. A grafika olyan-amilyen nem itt fogok ámulni a környezeten az is biztos.

(#25) rottenbull válasza callmeakos (#19) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ne kabitsal mar. Az atlag trooper egy fingastol megfekszik. Az uj specko, akik elvileg nagy jedi vadasznak vannak kepezve, alig okoztak problemat. Meg a bemutato vegen sem, ahol vegyesen jott a foszereplonkre 2 fajta trooperbol vagy 3-4, es a specko. minden gond nelkul bedaralta. milyen taktikazas kell ide? sima ketgombos H&S jateknak tunik, nemi platform ugralassal. Ha jo lesz a sztori, az elviszi majd a hatan.

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Apex panel eddig eléggé unalmas. :( Caustic új skinje tetszik egyedül, meg hogy kiderült, jön rank mód.

Live-Die-Respawn

(#27) Maxxy10 válasza oriic (#26) üzenetére


Maxxy10
őstag

Elég karcsú.
Az új legend tetszik de így ennyi. Kár érte :(

(#28) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bf, fifa, madden, sims4, apex. :D ez kemény show.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) melega válasza .LnB (#28) üzenetére


melega
őstag

Én kíváncsi lennék az új Dargon Age játékukra amiről eddig egy 1 perces semmit mondó treasure videót láttam. A Konzolokszervize 2021-re hirdeti.

[ Szerkesztve ]

(#30) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

Anthemről az égvilágon semmi?
Nem túl jó jel.. :(

(#31) Gery9112 válasza Hellwhatever (#30) üzenetére


Gery9112
őstag

Az Anthem a tavalyi shownál se volt már jó jel. Amikor egy játéknál a bemutató alatt arról beszélnek, hogy a megjelenés után milyen fasza tartalmak jönnek és kínosan hallgatnak arról, hogy a megjelenéskor mit kapsz a 60 eurós kezdőárért akkor ott lehet sejteni, hogy a bullshit generátor 250%-on megy.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#32) oriic válasza Hellwhatever (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

"Tudjuk, hogy gondok vannak, majd együtt a userekkel kijavítjuk!" Nagyjából. :U No comment.

Live-Die-Respawn

(#33) .LnB válasza oriic (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt már kukázták ők, csak nem hivatalos. Szerintem a takarító brigád készíti már csak a patcheket hozzá aztán annyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

(#31) Gery9112 & (#32) oriic:

Azért én sajnálom hogy ez lett belőle. Pedig potenciál az volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#35) Wellin9


Wellin9
tag

Azért kiváncsi vagyok mi lesz a Bioware-el ezek után. Az elmúlt 2 játékuk finoman szólva se váltotta meg a világot,sőt elég rendesen eláshatták magukat a rajongók szemében. Persze lehet,hogy pénzügyileg sikeres volt mindkettő,így az EA-nál senkit nem izgat.

(#36) L3zl13 válasza Wellin9 (#35) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az Andromeda biztosan nem volt siker anyagilag, különben nem lőtték volna le a DLC-t meg a folytatásokat.
Ja meg a stúdiót is bezárták.

Aki hülye, haljon meg!

(#37) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nekem eddig tetszik a Fallen Order. Simán hoz egy Jedi Knight szintet. Azért remélem nem csak fénykarddal lehet apritani az ellent. Nálam esélyes egy preorderre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.