Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Kíváncsian várom mi sül ki belőle.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) poncso6


poncso6
tag

Megnéztem a bejelentés videóit és ez valami borzalom lesz. Online, pvp, atomcsapás másokra, modding felejtős, boss fight és történetről se volt szó. Elvileg lesz solo ami szintén online és valószínűleg játszhatsz egy kihalt üres szerveren. :U

(#3) Ryder62 válasza poncso6 (#2) üzenetére


Ryder62
őstag

Nagy csalódás, pedig a szivárgások által már számíthattam rá.

(#4) GypsFulvus2 válasza Ryder62 (#3) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Erre sem kell költenünk...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#5) elithun


elithun
őstag

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, bár még nekem a 4 is hátra van...

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) Ryder62 válasza GypsFulvus2 (#4) üzenetére


Ryder62
őstag

Inkább újra játszom a Vegast.

(#7) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

Istenem, lement 3 percnyi gameplay es mindenki sir, hogy milyen *gaz* lesz. Ez a trend, el kell fogadni. Biztos remek jatek lesz a maga formajaban. Kivancsian varom mit raknak ossze (csak lehessen Thomas-szal csapatni, mint a Skyrimben). :)

(#8) keIdor válasza gyantaszuz (#7) üzenetére


keIdor
titán

Azért érthető a szkepticizmus, én is az vagyok, eleve az építgetés senkinek nem tetszett a Fallout 4-ben, az online-t sem mindenki szereti, sőt.
Én azt mondom majd kiderül, gameplay-t YouTube-on én is fogok majd nézni ha megjelent, de megvenni nem fogom. Én egy Fallout 3 féle folytatásnak örültem volna, ahol építkezni sem kell.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) batman91 válasza keIdor (#8) üzenetére


batman91
őstag

+1 :K

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) gyimger válasza keIdor (#8) üzenetére


gyimger
őstag

Hát ez az. De le lett írva, általam is, mások által is, hogy a négy legkérdésesebb feature-je az építkezés lett. Mi erre a válasz? Egy új játék, amiben frissen szabadulsz a Menedékből, és be kell építened az egész pusztaságot. Csak így tovább.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#11) KovátsAti válasza gyimger (#10) üzenetére


KovátsAti
csendes tag

Nem kötelező építgetni. Akinek nem tetszik nem csinálja, ilyen egyszerű.. A negyedik részben is max vagy hat quest volt amiben kellett építeni valamit, de az se tartott tovább pár fél percnél.

Nekem így elsőre nagyon bejövős ez az újítás. Ha meg a negyedik ugyanolyan játék jönne mint a fallout 3 mindenki azon sírna.. 🙄 Pedig az sem volt tökéletes. Egy átláthatatlan katyvasz volt az egész (interface) és engem spec. a dialogue system is iszonyatosan zavart. Örülök, hogy a 4-ben attól a hulladéktól is sikerült megszabadulni.

(#12) gyimger válasza KovátsAti (#11) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor eddig Te vagy az első, akinek tetszett az igen-igen-kérdés-nem (de talán igen) párbeszédrendszer. :)
Amúgy persze, nem muszáj építkezni, csak épp a FO4 térképe bánta, hogy vannak városok a fosztogatók/ghoulok/mutánsok számára, meg az, amit te húzol fel. Szóval kaptunk egy kiherélt Fallout 3-at, ahol neked kell megépíteni a város térképét, hurrá! :) Városok nélkül meg nincs sztori, nincs karakter, nincs küldetés. Szóval nem kötelező, csak de. És ez a játék miről fog szólni? Építkezésről.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13) Phantom Lord válasza KovátsAti (#11) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

A 4 párbeszédrendszere konkrétan a szar alja. Ha nem lett volna a full dialogue interface mod a jatekhoz akkor 1 órán belül abbahagytam volna az egészet.

(#14) gyimger


gyimger
őstag

Ugye csak hülyéskedtek, b+? No NPCs?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15) keIdor válasza gyimger (#14) üzenetére


keIdor
titán

Engedd el ezt a részt, ez a Fallout univerzumban játszodó, nem a Fallout-ot kedvelő játékosoknak készülő rész lesz.:( De gondolom ezért sem Fallout 5 a neve. Engedd el.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Ryder62 válasza gyimger (#14) üzenetére


Ryder62
őstag

Egyébként ez baromi jól is kisülhetne ...

De a büdös életben nem fog, ha megszakad a Beth akkor sem.

Mert a játékos társadalom egy gyökér alfaja mindig ott lesz.
Pedig mekkora lenne ha taktikázva támadna 2 coop játékosra egy 5 fős banda akik szintén játékosok.

De ahogy minden online játékban ebben is ugra bugra megy majd meg persze az eszetlen lövölde

(#17) Kisgépkezelő válasza poncso6 (#2) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mondjuk én már a 3-ban szívesen láttam volna multit. Tök jó mapeditor volt hozzá, szerintem rengeteg fantáziadús mapot össze lehetett volna hozni, kisebb hentelősektől kezdve egész összetett játékmódokig ahol mindenféle NPC is szerepet kap. A 4-ben pedig az összes építgetős, fegyver/páncél customizálós hülyeségnek értelmet adott volna, ha lett volna valami multiplayer. Mondjuk egy jó bázisostromlós, bombarakós, PvP, vagy CO-OP hordamód. Én nem tartom kizártnak, hogy valami nagyon jó sül ki a dologból.

(#18) KovátsAti válasza gyimger (#12) üzenetére


KovátsAti
csendes tag

Azért a FO3 se volt annyira telenyomva fosztogatható helyekkel, hogy kiheréltnek lehessen mondani a 4-et. Sőt a 4-ben gyak. több fosztogatási lehetőség van. A 3-ban pedig az a néhány "város" 3-4 házból állt..

Az igen/nem/kérdés/igen opció meg nem teljesen fedi a valóságot. Én örültem, hogy csak nagy vonalakban volt vázolva az opció és nem 2-3 sornyi szöveget kell végigolvasni (hogy aztán a karaktertől meg is hallgathassuk..).

Az építkezés pedig pontosan beleillik egy ilyen játékba, hiszen egy ilyen katasztrófa után nem csak a fosztogatásról szól, hanem az újrakezdésről, amelynek elengedhetetlen eleme.

(#19) gyimger válasza KovátsAti (#18) üzenetére


gyimger
őstag

Lerágott csont ez a vita. A Fallout 3-ban minden helyszín egy új élmény volt, új karakterekkel és lehetőségekkel, addig a Fallout 4-ben minden városban... volt sok szörny, amiket lelőhettél. És lehetett lootolni. És fel lehetett venni a küldetést, amiben lőhettél sok szörnyre és lehetett lootolni. De mindegy, lerágott csont.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20) sqpp


sqpp
őstag

Lol, nyugi már srácok, ez nem Fallout 5, nem kell egyből félni, a Fallout igazi új része még odébb van, ez csak amolyan spin-off. Most amúgy is a TES6 jön, de tudjátok.

(#21) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Kivancsi vagyok mit hoznak ki belole, nekem az online több játékos megoldás tetszene. Solo jatekokba hamarabb beleunok sajna, de tarsakkal haladva lehet jobban le fog kötni.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#22) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Tátom a számat, hogy jobbnál jobb játékok jönnek az E3-on és még így is sokan vannak akik már egy trailer alapján eldöntik, hogy szar -szívük joga.

Én a magam részéről a Fallout 1-et, Fallout 2-t, Fallout Tactics-ot is többször végigvittem megjelenésükkor és azóta is játszom velük. A Fallout egyik kukázott verziójának demoja (Van Buren) még mindig megvan az egyik PC Gurus cd-n ha jól emlékszem. A Fallout 3-at, New Vegas-t is végigtoltam, a Fallout 4 végigjátszása idő hiányában még folyamatban van (A sima is megvan de áttértem a VR-ra amivel kicsit több idő megcsodálni a dolgokat...). Van Fallout-os monopoly is a családban, bátyám a 4-et Collectorsban vette meg.

Szóval mondhatni keményvonalas Fallout rajongó vagyok és nekem furamód tetszik a Fallout 76 mármint az amit eddig lehet róla tudni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor mindenkinek tetszenie kell, mert nyilván különbözőek vagyunk és ami tetszik az egyiknek a másiknak nem biztos, hogy bejön. Viszont azok, akik szintén régi vágású Fallout rajongók ne kezdjék el azt a szöveget, hogy "a régi falloutok nem ilyenek voltak, aki pedig játszotta a régebbi részeket annak ez nem jön be".

Én még emlékszem azokra az időkre amikor az Interplay és a Black Isle évekig töketlenkedett a folytatásokkal a rajongók meg már úgy voltak vele, mint a Duke Nukem Foreverrel. Arra is emlékszem amikor a Fallout 2-höz kiadták a modderek az FOnline-t és full bugos volt az egész de olyan szinten, hogy néha mozogni sem lehetett benne, kifagyott és minden kínja volt.

A Rustos baromkodás nekem sem jött be. Hogy belépek a szerverre pucéron és azonnal kinyírnak automata fegyverekkel, majd a páncélos srác még azért odajön lootolni úgy, hogy nálam semmi nincs... Viszont ott a solo opció, lehet táposodni akár egyedül is és becsatlakozni később ha megerősödünk, de remélem lehet majd csak barátokkal játszani, idegenek nélkül. A másik dolog pedig, hogy a prezentációban elmondták, csak tucatnyian lesznek egy szerveren egyszerre, nem pedig százan-ezren. Amilyen nagy a világ, valószínűleg nem fogunk játékosokba botlani percenként - hacsak nem valami jól frekventált helyre megyünk.

Sok régi Falloutos vár már régóta egy online Falloutra és ezért remélem fogok találkozni hozzám hasonlókkal akik nem shoot first ask questions later stílusban nyomják hanem igazi poszt apokaliptikus RPG-ként tekintenek majd az online részére is.

Akiknek nem tetszik az online, lehet soloban is nyomni, elmondták a prezentáció. Akiknek az építkezés nem tetszik, meg lehet lenni anélkül is ahogy mondták előttem is. Annyit látok a dologból, hogy talán a story emiatt még rövidebb lehet, mint az eddigiekben de szerintem mellékküldetésekből itt sem lesz hiány. Jah és akinek nem tetszik így sem, nem kötelező megvenni. Ott a Fallout 2 GoG-on, fel lehet telepíteni. Én idén tavasszal is kipörgettem sokadjára. De szvsz az összes eddigi Fallout játék többször újrajátszható. Ha a Fallout 3 tetszett akkor fel kell tenni és újra végigpörgetni és nem egy Fallout 3-2-ért siránkozni.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23) Béééla


Béééla
őstag

Az építgetés miatt én is húzom a számat (pedig a fegyverpatkolás és powerarmor-tuning tök jól sikerült), az igen-szarkasztikus igen-kérdezek-majd később igen "dialógusrendszer" és az állandó "egy újabb szarkupacnak van szüksége a segítségedre" küldetéspótlékok nyújtotta trauma miatt félek csak, pedig igazából tényleg annak kéne jönnie, amire rengetegen várnak: Fallout Online! A fenébe is, rakjanak a seggünk alá egy orbitális pályát sok, változatos loottal, választható frakciót frakció hátán és a nerdgasm garantált!
Csak várható, hogy úgy elszúrja a Bethesda, ahogy illik. A 4 is milyen ígéretesnek indult...

Bélabá

(#24) braker


braker
tag

A nagy kérdés még mindig az hogy menyire lesz pvp orientált a game mivel gondolom senkinek nem okés az hogy új játékos kikerül a vaultból és 20 szintel nagyobb játékos farmolja az emberünket állandóan és nem lehet játszani tőle.Sok troll vérpistike van akinek az élvezet hogy a másikat le campeli.

[ Szerkesztve ]

(#25) bunfi válasza Dyingsoul (#22) üzenetére


bunfi
őstag

Viszont ott a solo opció, lehet táposodni akár egyedül is és becsatlakozni később ha megerősödünk, de remélem lehet majd csak barátokkal játszani, idegenek nélkül.

A solo opció annyit jelent, hogy nincsenek emberek veled egy csapatban, a szerveren ugyanúgy vannak játékosok. Nem, a custom moddolt sessionök (ha lesz egyáltalán ilyen; plusz mégis milyen modokat engednek majd egy online keretű játékban az számomra nagy kérdés) megérkezéséig ugyanúgy a szerencsére van bízva, hogy normális emberekkel vagy nyomorult szemétládákkal kerültél egy szerverre. Ott van régóta a játékok dobozain (már ha van nekik), hogy Game Experience May Change During Online Play . De biztos, csak én vagyok idejétmúlt hülye, hogy nem szeretem a vagy szivatnak vagy nem tényállást.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#26) frame>24 válasza bunfi (#25) üzenetére


frame>24
addikt

Hát igen, kb. ezekre lehet számítani a multi+online miatt:

Level / skill / item grind (loot run),
"ideális" karakter buildek, ---> balancing: félévente átvariált skillek/perkek, "to promote character variability"
núb vagy, ha nem azzal mégy,
núb vagy, ha más a véleményed, stb.

Már csak annyit mondanék, hogy mivel magát a műfajt ezzel kukázták, illene legalább valami trial periódust, demo verziót kiadni, ha esetleg 1-2 határon mozgót ezzel meg akarnak tartani, de alapvetően ez már az új nemzedéknek készülő alkotás.

Érdemes az arcokat (+chatet) nézegetni a felfedés közben, hát nem átütő az ujjongás. :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27) bunfi válasza frame>24 (#26) üzenetére


bunfi
őstag

Variety-n olvastam a kommenteket, amely nem kifejezetten hardcore gamer site, kb. faszba ezzel az online szarral volt a megnyilatkozás.

Egyébként elmondta az interjúban is:[link]
"...we don't want to be griefy, but we wanna have some drama there..."

Igen, marha jó lesz, amikor épp egyedül vagy társakkal épp egy legendary enemyt próbálsz legyepálni, egyszer csak kiköszön az agyad az arcod helyén, mert valaki épp arra kószált egy ötvenes-távcsöves véleménykifejező eszközzel. Vagy amikor a napok óta épített bázisodat valakik, véletlenül megküldik egy atommal. Tényleg igazuk van. Ez jó lesz...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#28) Dyingsoul válasza bunfi (#25) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Game Experience May Change During Online Play.

Keress rá google-ben, elég sok találat van rá (403,000,000). Ezt kb minden online játékra ráaggasztják. Kb olyan, mint a 16 éven aluli nézőinknek nagykorú felügyelete mellett ajánlott...

Egyébként a solo-t szerintem csak solo-nak lehet érteni. Te találtál más forrást ahol azt írják, hogy akkor is vadidegenekkel leszel egy sessionben?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#29) Kisgépkezelő válasza bunfi (#27) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Gondolom így két évtizeddel az MMO-k hajnala után, talán nem kell tartani attól, hogy ilyen amatőr balfékséget csinálnak, főleg úgy, hogy egyébként házon belül van már egy viszonylag sikeres MMORPG-jük, így gondolom nem okoz nekik gondot olyan gamedesignereket találni akik legfeljebb csak egy kicsit értenek kevésbbé a szakmájukhoz, mint egy átlagos fórumozó.

(#30) bunfi válasza Dyingsoul (#28) üzenetére


bunfi
őstag

Belinkeltem a videót. Nyugodtan nézd meg.

(#29) Kisgépkezelő
Leírtam az idézetet, hogy ők hogyan gondolkodnak. Ők azt akarják, hogy a pvp része legyen a játéknak, függetlenül attól, hogy te, mint vásárló, szeretnéd-e. Tizen-huszonpár játékost szerverenként pedig abszolút nem neveznék MMO-nak.

Emellett megemlítették, hogy lehet költözködni más szerverre ismerősökhöz. Namost ha teszemazt lesznek kezdő szerverek és te, mint "full-gear" csatlakozol a kezdő ismerősödhöz egy olyan szerverre, ahol kezdők vannak leginkább, akkor az jó lesz vajon a többi kezdőnek?

Elmondta Todd bácsi (Mr. Just Works), hogy nagyon béta lesz, nagyon tesztelnék, hogy mi hogy működik. De amit szét lehet griefelni, azt szét is fogják. The Division. GTA: O. CS:GO smurf. Köszönöm én a Fallout élményemet nem így képzelem el, még ha szerintük most kurvára ez a trend.

A hozzáértés címszó alatt pedig elég csak a Destiny 2-re gondolni. Ahol konkrétan még az első részhez képest is sikerült vérlázítóan degeneráltan kiadni. A Bethesda sem garancia semmire, lásd. párbeszédopciók és történet a 4-ben.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#31) Dyingsoul válasza bunfi (#30) üzenetére


Dyingsoul
veterán

"...we don't want to be griefy, but we wanna have some drama there..." Ez a mondat így folytatódik:

"...we don't want to be griefy, but we wanna have some drama there without them ruining your game."

Ha te mint vásárló nem szereted az online játékokat, akkor nem veszed meg. Ez ilyen egyszerű, nem tudom mit pörögsz ezen. Megnéztem a videót és nem mondja ki egyértelműen, hogy milyen lesz a PvP, de tudsz dönteni a PvP-ről valamilyen formában. Lehet, hogy raider lesz belőled ha sokat griefelsz és random szörnyek fognak rád rontani a semmiből lépten-nyomon amíg meg nem döglesz amolyan punishmentként. Vagy egyszerűen mások már a bűzödet érzik mikor közelítesz ezért hamarabb észrevesznek. :DDD Az interjúból csak az derült ki, hogy még náluk sem teljesen kerek, hogy hogy lesz ez a pvp dolog.

De mondom még egyszer: ha nem szereted az online játékokat, akkor hagyd ki, biztosan lesz még single player Fallout is.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#32) sqpp válasza Dyingsoul (#31) üzenetére


sqpp
őstag

Rinyál mindenki, mintha innentől kezdve Online lenne a Fallout és úgy vannak, hogy ők abbahagyják a Falloutot, de oda sem figyeltek. Ez egy külön rész, ami Online, ennyi. Ettől ugyan úgy lesz Fallout 5 a TES6 után, nem tudom mi ezen olyan bonyolult...

Különben is gyors lett volna a Fallout 4 és DLCi után egy full új rész.

(#33) braker


braker
tag

Azért a 4-ik rész lassan 3 éve jelent meg az nem kevés idő.Nagyon sok játékos nem online game-t vár ebből a szériából hiszen tudják mi a hátránya az online game-nek,sok a troll, nem lehet fejlődni mert kifarmolják előled az itemeket, vagy a mobokat, lagg, lootbox ami fizetős esetleg pay to win lehet a game-ből ezáltal stb.Egyébként ahogy nézte az ember sok dolgot az előző részekből vettek át tehát nem a 0-ról indultak pl a építgetős részt mikor mutatta akkor volt ismerős elem a 4-ből vagy a tűzoltó fejsze a New Vegas-ból.

[ Szerkesztve ]

(#34) bunfi válasza sqpp (#32) üzenetére


bunfi
őstag

Nem rinyálok, a nem tetszésemet fejezem ki. A Fallout 3 kiadása után 2 évvel megjelent a New Vegas. Azután 5 évig szünetet tartottak. A sok szempontból kifogásolható 4 rész (mert vastagon volt benne mit kritizálni) októberben lesz 3 éves.

Az új ip, a FO76 és a TES6 mellett kétlem, hogy lenne kapacitásuk egy ötödik részre, de még ha lenne is és most kezdenének hozzá, akkor minimum 2 év. De ha bejön ez az online akkor meg fogják tenni ugyanazt, mint a Rockstar, bejelentik, hogy lesz két egyjátékos dlc a GTA V-höz, majd miután már nem tudják hová pakolni a sok pénzt, amit a játékosok beleöntöttek a Shark cardokba, véletlenül elfelejtik.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#35) sqpp válasza bunfi (#34) üzenetére


sqpp
őstag

A New Vegas nem Bethesda cucc, remélem jól tudod.

(#36) gyimger válasza braker (#33) üzenetére


gyimger
őstag

Viszont csomó más előnye lehet egy online játéknak. Például nem kell a buta, külsős nexust használni modokért, hanem alig pár dollárért igénybe lehet venni a Creation Clubot! És ezúttal még a dialogue system se lesz elrontva, hiszen nem is lesz! Sőt, a karakter képes lesz a játékos saját hangján megszólalni! Lakott települések nélkül hagyatkozhatsz a saját fantáziádra, létrehozva a saját történetedet! Hát nem remek?

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37) bunfi válasza sqpp (#35) üzenetére


bunfi
őstag

Igen. Még mindig mélyen megsértve érzik magukat a Bethesda belső fejlesztők, hogy a rajongók azt tartják az eddig készült legjobb 3D FPS/TPS epizódnak.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#38) sqpp válasza bunfi (#37) üzenetére


sqpp
őstag

xd hagyjuk ezt a hülyeséget, nem mindenki a Vegasért van oda, ezt elhiheted.

(#39) gyantaszuz válasza bunfi (#37) üzenetére


gyantaszuz
tag

Es ezt az un. belso fejlesztok mondjak hiteles forrasbol, vagy valami pletyka a redditen? :))

(#40) bunfi válasza sqpp (#38) üzenetére


bunfi
őstag

Elhiszem.

(#39) gyantaszuz
Olyasmi.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#41) sqpp válasza bunfi (#40) üzenetére


sqpp
őstag

Ez aztán a megerősítés, damnnnnn!!! :C

(#42) bunfi válasza sqpp (#41) üzenetére


bunfi
őstag

Azt írtam olyasmi. Belinkeljem a szó értelmező szótárbeli definícióját, hogy arra is tapsikolhass?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#43) cskamacska válasza sqpp (#38) üzenetére


cskamacska
addikt

Nos igen, van aki az RPG-ket szereti, van aki a lootolós akciójátékokat, van akinek mindegy csak Minecraft legyen. Úgy néz ki az utóbbi 2 csoport van többségben, mert a Bethesda nekik kedvez. :D :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#44) bunfi válasza cskamacska (#43) üzenetére


bunfi
őstag

Én szívesen kipróbálnám a 76-ot, de nem úgy, hogy mások kapzsiságból, unalomból, trollkodásból elronthassák a játékomat. Részemről ezt tartom egy elég komoly problémának a Divisonben és GTA: Onlineban szerzett tapasztalataim alapján.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#45) gyimger válasza bunfi (#44) üzenetére


gyimger
őstag

A GTA-val ellentétben itt kapásból leszednének, hogy kilootolhassák a tetemedet. De ahogy olvastam, már nem csak a radikális NMA utálkozik, mint a 4-nél.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#46) GypsFulvus2 válasza sqpp (#32) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

" Ettől ugyan úgy lesz Fallout 5 a TES6 után, nem tudom mi ezen olyan bonyolult..."

Mutatnál erről egy hivatalos bejelentést? Igazán megnyugtató volna.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#47) sqpp válasza GypsFulvus2 (#46) üzenetére


sqpp
őstag

Nem kell bejelentés, nézz visza az előző szériák, miképpen lettek kiadva.

(#48) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

Fallout 76 margojara:

:))

[ Szerkesztve ]

(#49) bunfi válasza sqpp (#47) üzenetére


bunfi
őstag

Ez aztán a megerősítés, damnnnnn!!! :C /s

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#50) gyimger válasza gyantaszuz (#48) üzenetére


gyimger
őstag

Én ezt a "hater" dolgot nem értem egészen. Hater lennék, mert jó okkal nem értek egyet ezzel az iránnyal? Ez nem "haterkedés", hanem jogos aggodalom.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.